Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2281
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas Lutzky
    ilmselgelt pead jälle tuba vahetama
    s võid ka ilmselgelt vittu minna .. sa tyran2gu pole swingi n2indki

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #2282
      Re: Leits - elu on lill

      ;D ;D ;D ;D ;D

      ära muretse olen

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #2283
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas Lutzky
        ;D ;D ;D ;D ;D

        ära muretse olen
        mul pohhui .. vittu võid ikkagi minna

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #2284
          Re: Leits - elu on lill

          selge. üritan anda endast parima.

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #2285
            Re: Leits - elu on lill

            Leits, uspakoisja, küll hakkab tulema, oled ju ikkagi PokkeriHai

            Comment

            • Bikewarrior
              Bännitud
              • Apr 2009
              • 283

              #2286
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits
              QQ vs AJ 101$ pot pf ai 45678 tuleb board ja lahe split again .. t2iesti ****** ...

              16bi otse alla .. kaua siis veel ei tea
              sick

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #2287
                Re: Leits - elu on lill

                tyra tampisin vittu seda kuradi fcking klaviatuuri tyra .. ja hui ta puruks lk2s .. putsi ma pole elusees nii tiltis olnud ..viimaseks k2eks j2i vist AJJ boardilt nuopud ,, obv rocketsid mul ja timebank lõpuni pederasyt mõtles ja obv siis shove ja ma call ja JJJJ ,... putsi tyra vittu k....nahhui putsiljmnvkl njk jfnipofn vmndfsn vbouuivbyu098u48239+0435809438843080gy89fh8204hfhf 80942hhh9hf89hf809hfojöksdljcöklklvsdnklvsd nkvnndvskllknvklvsdnklnnk,vnvkldvsnnnklvkvlklsvdnd vs

                tyra oputsi ma annetan selle kuradi vituse bemmi ära ... vittu see ongi badlaki allikas

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #2288
                  Re: Leits - elu on lill

                  Vot see juba SICK mis SICK

                  Edit: kui bemmi annetamiseks läheb, oleks nimekirjas esimene

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #2289
                    Re: Leits - elu on lill

                    PUTSI PANEN SELLE KURADI RONDI PÕELEMA ... VITTU OSTAN ENDALE DACIA LOGANI JA M2NGIN ILMA BIITIDETA

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #2290
                      Re: Leits - elu on lill

                      Ei usu, et su bemm kõiges süüdi, arvan, et uus korter(äkki paned selle põlema?)

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2291
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas hoss23
                        Ei usu, et su bemm kõiges süüdi, arvan, et uus korter(äkki paned selle põlema?)
                        ei see vitune rahahoor on ******, millel kopgu aeg on midagi ****** .. fucking mõttetu auto siia maailma loodud .. fcking big money waste .. see **** ongi paras põlema toppida

                        fcking pointless auto .. tra audi oli igakell parem ... nahhui pange see sitt põlema ... midagi juhtub siis on teada v2rk .. 5k .. 5k .. 5k .. kopp ees slelest raha matmisest

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #2292
                          Re: Leits - elu on lill

                          Endal kahjuks lube pole ja kaasa rääkida ei saa. Aga just oli plaanis hakata teha ja esimese masina tahakski bemmi osta (vb mitte nii rondi kui sul ;D (Loe: Ära solvu) aga miskit uuemat)

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2293
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas hoss23
                            Endal kahjuks lube pole ja kaasa rääkida ei saa. Aga just oli plaanis hakata teha ja esimese masina tahakski bemmi osta (vb mitte nii rondi kui sul (Loe: Ära solvu) aga miskit uuemat)
                            jeah jeah ront .. kui sa selle autoga sõita saaksid siis sa fcking j22ksid magama sinna istmesse .. nyyd aga kui sa kysid palju sinna raha on l2inud 1,5a ära kysi ....

                            kerge HINT - amort - 6k tykk

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #2294
                              Re: Leits - elu on lill

                              Njaa, krt siis pean hakkama nats mõtlema....Aga alguses ju teenis sind hästi?

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #2295
                                Re: Leits - elu on lill

                                ah ... mugav auto on obv ..ainult jupid on kolekallid .. imlselt rullika omad on odavamad

                                Comment

                                Working...