Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #4531
    Re: Leits - elu on lill

    Ahsoo.. lol ma millegipärast mõtlesin eekides dunno why :D Siis küll jah elu nagu lill :)

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #4532
      Re: Leits - elu on lill

      väga solid biimer pildil muidu

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #4533
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        Peab ikka tahtmine olema töötada :D Kuidas sellise rahaga üldse ära elad terve kuu? Või põhisissetulek tuleb pokkerist?
        ´Tudeng olen, suvel ei taha niisama tühja passida ja see on parem kui mitte midagi.
        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
        6k euri - no kuidagi ikka elab ära
        lol

        ja ma räägin kroonidest siiski

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #4534
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
          ´Tudeng olen, suvel ei taha niisama tühja passida ja see on parem kui mitte midagi.

          lol

          ja ma räägin kroonidest siiski

          Siis ma arvasin õigesti ikka, aga arusaadav, obv parem kui 0 eeku :D

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #4535
            Re: Leits - elu on lill

            Kui ikka mängi ei biidi, tee 10 NL100 flippi ja võida 9 ... nii saab p2evad nulli ..-

            Comment

            • MrRiver
              Grinder
              • Oct 2008
              • 735

              #4536
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              Kui ikka mängi ei biidi, tee 10 NL100 flippi ja võida 9 ... nii saab p2evad nulli ..-
              Jääd võlgu.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #4537
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
                Jääd võlgu.
                Lohutuseks võin su metssiga j2lle sööma viia :D Kuigi lohutus my ass see sinu vaatevinklist on ... :D

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #4538
                  Re: Leits - elu on lill

                  Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1336464
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  BB: $97.00
                  UTG: $40.00
                  UTG+1: $102.50
                  UTG+2: $106.95
                  MP1: $58.50
                  MP2: $158.50
                  CO: $100.00
                  BTN: $123.10
                  Hero (SB): $100.00

                  Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with T T
                  1 fold, UTG+1 raises to $3, 2 folds, MP2 calls $3, CO calls $3, 1 fold, Hero calls $2.50, BB raises to $22, 3 folds, Hero requests TIME, Hero raises to $100 all in,


                  MIs arvate sellisest liinsit? V2ga spew?
                  Tegin seda selle antud vastase vast
                  18/17/6, squueze7, 3b from BB 10%

                  Ta paneb siin nii wide rangega, et võiks ju see kasumlik olla?
                  Või et ta pani nii suure 3b võiks just eeldada et on strong?

                  Comment

                  • Kihog
                    Jube Noob
                    • Oct 2008
                    • 101

                    #4539
                    Re: Leits - elu on lill

                    IMO see liin oleks fine, kui esialgne avaja oleks MP3, CO, BU. Aga ilmselt see UTG+1, kes avas on regular (stacki põhjal oletan) ja ei usu, et siin BB blufiks väga (kuna UTG ranged suht kitsad standard nl100 fr mängijatel, ning seetõttu ei squuezeta väga UTG avanguid blufina). Võttes veel arvesse, et nii suurelt squuezes ka, siis FE-t ilmselt pole väga ja heal juhul on AK vastas. Ma foldiksin.

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #4540
                      Re: Leits - elu on lill

                      oleneb väga palju ka sellest palju on esimese raisija fold to 3bet ja EP raising range, mida suurem seda parem, sest tähendab, et seda lightimalt saab squeezida. Muidugi pead arvestama ka seda, et sinu raise tähendabki põhimõtselt top range poolest seda mis sul on hetkel TT või JJ ja squeezija saab põhimõtselt su vastu perfektselt mängida, aga kui tõesti väga spewy squeezija siis ma leian, et võib olla kasumlik ka, kuigi mingit sellekohast matet pole obv teind :D.

                      kokkuvõttes ülteks et pigem fold, paar korda võib obv töötada see lüke ja nt flipi saada või foldi, aga long run, ei usu et see kasumlik. Readid nii ülimalt tähtsad siin, sest selle Sqz % võib üles saada ka nt iga kord kui keegi Co-lt avab ja keegi callib ning siis otsa pannes alati, mis tegelikult on päris teine olukord kui praegu.

                      ja see 3bet from BB on imo suht vale stat mida vaadata, sest sa ei tea elusees palju sellest statist moodustab nt see, et ta restealib kui keegi avab CO-lt, BTN-lt või SB-lt.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #4541
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1336464
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        BB: $97.00
                        UTG: $40.00
                        UTG+1: $102.50
                        UTG+2: $106.95
                        MP1: $58.50
                        MP2: $158.50
                        CO: $100.00
                        BTN: $123.10
                        Hero (SB): $100.00

                        Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with T T
                        1 fold, UTG+1 raises to $3, 2 folds, MP2 calls $3, CO calls $3, 1 fold, Hero calls $2.50, BB raises to $22, 3 folds, Hero requests TIME, Hero raises to $100 all in,


                        MIs arvate sellisest liinsit? V2ga spew?
                        Tegin seda selle antud vastase vast
                        18/17/6, squueze7, 3b from BB 10%

                        Ta paneb siin nii wide rangega, et võiks ju see kasumlik olla?
                        Või et ta pani nii suure 3b võiks just eeldada et on strong?
                        See liin on fine aga tea, et su range on face-up ja vastane saab sind korrektslet ära callida. Samas teeb vahest ebakorrektseid folde.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #4542
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                          oleneb väga palju ka sellest palju on esimese raisija fold to 3bet ja EP raising range, mida suurem seda parem, sest tähendab, et seda lightimalt saab squeezida. Muidugi pead arvestama ka seda, et sinu raise tähendabki põhimõtselt top range poolest seda mis sul on hetkel TT või JJ ja squeezija saab põhimõtselt su vastu perfektselt mängida, aga kui tõesti väga spewy squeezija siis ma leian, et võib olla kasumlik ka, kuigi mingit sellekohast matet pole obv teind :D.

                          kokkuvõttes ülteks et pigem fold, paar korda võib obv töötada see lüke ja nt flipi saada või foldi, aga long run, ei usu et see kasumlik. Readid nii ülimalt tähtsad siin, sest selle Sqz % võib üles saada ka nt iga kord kui keegi Co-lt avab ja keegi callib ning siis otsa pannes alati, mis tegelikult on päris teine olukord kui praegu.

                          ja see 3bet from BB on imo suht vale stat mida vaadata, sest sa ei tea elusees palju sellest statist moodustab nt see, et ta restealib kui keegi avab CO-lt, BTN-lt või SB-lt.
                          Kui sa TT siin foldid, et saad korrektselt callitud siis peaksid sa shovema laiema rangega, et ta rohkem foldiks ja viogu teeks. Arvesta ka seda, et squeeze range on väga polariseeritud. Selle spotis KK+, AK ja ülejäänud bluffid (ala A2, Q5s, J7s etc).

                          Võib-juhtuda, et ka ta ei oska postflop mängida ja squeezeb rohkem valuerange kätega aga mõlemat pidid TT töötab hästi.
                          Esimesel juhul tuleb raha suurest fold equityst, teisel juhul suurest pot equitist (kui ta ei foldi ja kui foldib siis fold equitist).

                          Seega kui tõesti ta squeeze range ka praegu loose on siis on see +EV ja pm. unexploitable play (kasumit saad igapiti). Umbes täpselt sama, et headsupis kui su vastane 3betib 30% ajast siis iga PP-ga shovemine on +Ev ja vastane ei saa sind exploitida. V.a.a juhul kui ta su kaarte näeb.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #4543
                            Re: Leits - elu on lill

                            Ja 4 aastat ongi siis seda koolikest selja taga juba .. one to go ja saab ka äkki sele v2geva paberi kätte..

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #4544
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              Ja 4 aastat ongi siis seda koolikest selja taga juba .. one to go ja saab ka äkki sele v2geva paberi kätte..
                              Mis eriala?

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #4545
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                Mis eriala?
                                veterinaar ..

                                Comment

                                Working...