Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #3766
    Re: Leits - elu on lill

    Yee see "rääkimine" on tõsi ka

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3767
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      Yee see "rääkimine" on tõsi ka
      Cmon, ise ka virisesid peale depot, et MGR on miinuses.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3768
        Re: Leits - elu on lill

        Ma ytlesingi, et see ongi tõsi ju :D:D:D:

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #3769
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          Ma ytlesingi, et see ongi tõsi ju :D:D:D:
          Kurat sinust aru saab. :D
          Arusaamatused FTW:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #3770
            Re: Leits - elu on lill

            Jah, cashout ja depo vähendavad MGR 3-10% liigutatud summast (pole täpselt kursis, millest konkreetse kande protsent oleneb). Aga te tahate öelda, et Starsis pole sellist asja, et kusagilt midagi maha võetakse laadsete tegevuste arvelt?

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #3771
              Re: Leits - elu on lill

              Obv pole. Mitte kuskilt ei võeta midagi maha. AGa noh samas ei anta ka midagi suurt :D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #3772
                Re: Leits - elu on lill

                No kui nova oled, siis ikka juba annavad :D
                Kotkas äkki viidsid võrdluse tuua. Mul tuli umbes 20k käega ~250$ rakebacki, vb 10 usd siia sinna .. Starsis saate rohkem?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #3773
                  Re: Leits - elu on lill

                  Ja j2lle 5k grind k2ima tiritud.. päris v2sitavad on need p2evad :/ aga v2hemalt on tunne kui tõeline rakeback bro :)

                  e: võiks mõni p2ikesekiir 2kki juba piastma hakata? obv ei

                  e2: kas purunematuid klaase myyakse kuskil? ei viidsi yle paari kuu uusi ostmas k2ia
                  Last edited by leits; 11.08.10, 08:56.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3774
                    Re: Leits - elu on lill

                    Eile motlesin, et enam hullemaks vast minna ei saa, sest see run on niigi nii kohutav kui v2hegi olla saab ... Vale, eksisin rängalt ..

                    Ilmselt tänase sessiga lõppes ka mu kuu, mõtlen kas viidsin yldse see kuu m2ngida enam .. kui ikka ei anta, siis ei anta

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #3775
                      Re: Leits - elu on lill

                      tra see august on täiesti doomed. endal suht sama jooks nagu sul.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #3776
                        Re: Leits - elu on lill

                        Kuu 150 plussis + mingi 350 rakeback + 200 boonus ... T2na l2heb joomiseks .. eks homme n2is mis sisetunne ytleb kas grindin v ei .. pakun et homme joon ka peale

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #3777
                          Re: Leits - elu on lill

                          Mul käis kuu -15 BI peal ära. Sul veel ruumi minna on :D Ulme jooks on küll olnud.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #3778
                            Re: Leits - elu on lill

                            lol ja kui kuu esimesed päevad olid, siis kõik hõiskasid foorumis et umbe hästi on kuu alanud. Vast sa saad ikka august välja :)

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #3779
                              Re: Leits - elu on lill

                              elame n2eme

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #3780
                                Re: Leits - elu on lill

                                Leits on ka 2p2-s nüüd kuulus: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=27021

                                Comment

                                Working...