Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #3541
    Re: Leits - elu on lill

    Wat? Ma panen turnis niigi 74% .. mis sa betid siin poti v :D?
    Ta drawibki against any odds ju .. mis kehvadest seisudest sa r22gid, ma ei saa aru`? River oleme nii ehk naa commited ja ei foldi

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #3542
      Re: Leits - elu on lill

      Ma polegi öelnud, et sa midagi valesti tegid ja minu mõni % suurem bet poleks ka üldist seisu niikuinii muutnud. :D

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #3543
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas g00000se Vaata postitust
        Ma polegi öelnud, et sa midagi valesti tegid ja minu mõni % suurem bet poleks ka üldist seisu niikuinii muutnud. :D
        Sa ütlesid suht selgelt, et sa tahad, et fish ei drawiks without any odds.
        Ning see on paha mõtlemine.

        Comment

        • saast
          Räme Fish
          • Oct 2008
          • 22

          #3544
          Re: Leits - elu on lill

          te ei arvesta revers implied oddse
          villain maksab $37 et võita $50+$37+$37.85=$124.85 ehk umbes 23:77

          ehk ta saab oddsid et callida käega mis pokerstove andmetel võidab 27:73

          et mitte oddse anda peaks panustama $45+

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #3545
            Re: Leits - elu on lill

            IMO Dongi vastu võtb turnil vabalt ~POT beti panna.
            On see 37$ või 50$...teda see nii väga ei koini ning kui näeb,et tal võimalus riveril hittida...siis ta ka callib.
            Kui ta riveril ei hiti,siis ei pruugi ta sind maha callida ning papp jääb saamata.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #3546
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas saast Vaata postitust
              te ei arvesta revers implied oddse
              villain maksab $37 et võita $50+$37+$37.85=$124.85 ehk umbes 23:77

              ehk ta saab oddsid et callida käega mis pokerstove andmetel võidab 27:73

              et mitte oddse anda peaks panustama $45+
              45+? gimme a break

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #3547
                Re: Leits - elu on lill

                ei m2letagi millal sess oleks enam plussiga alanud .. täna mingi 20 mintuiga -4.5bi .. tra karta on et isu l2heb m2ngtimisest ära juba .. mingi 20 p2eva alustada miinsetga ja ronida mingitest aukudest v2lja

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #3548
                  Re: Leits - elu on lill

                  6maxi peale pole piilunud/mõelnud kunagi ?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3549
                    Re: Leits - elu on lill

                    iga minut motlen sellele

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #3550
                      Re: Leits - elu on lill

                      6max on imo palju nutsim kui fr..elusees ei mängiks cashi fr v.a. lives :D

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #3551
                        Re: Leits - elu on lill

                        jah .. selle p2rast te koik staarid oletegi

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #3552
                          Re: Leits - elu on lill

                          obv

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #3553
                            Re: Leits - elu on lill

                            hahaha

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #3554
                              Re: Leits - elu on lill

                              leits solvus ja võttis bänni jälle :D

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #3555
                                Re: Leits - elu on lill

                                Juuni oli normal +3.3k koos rb'ga. Juuli algus sain magusa swingi ja tombasin 30 p2vaks b2nni, et ennem 1 augustit ma ei m2nig online.

                                Tulen just olyst tatru cashisst. Mingi fish paneb struudli (ma BB), 2 venda vahelt callivad, ma panen mingi raise to 160 KQo (10/10 blindid). Põhmst panin sis 3x20+20+20+60 .. ja ikka algne struudlöi vend leidis oddsid callimiseks. Flop mingi KT3 mono vms. Mul KQ, Q masti tombena ka. Betin v2lja, pannakse raise, ma shipin. Näidatakse 53s flopatud mast no help for me ... no nagu wtf? Kust vittust leitakse need oddsid pre? **** mina neid oly fishe ei biidi .. viimane kord kui sinna oma jalga see aasta tosan

                                Comment

                                Working...