Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #3511
    Re: Leits - elu on lill

    l2ksin rummile yle .. tulebn plo100 õppevideo teha rummi korvale ikka, kus siis muidu

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #3512
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      l2ksin rummile yle .. tulebn plo100 õppevideo teha rummi korvale ikka, kus siis muidu
      HCC võtad ka kampa?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3513
        Re: Leits - elu on lill

        ei
        tra ma l2ksin nii tilti, peksin selle omaha video kinni .. mini 23K8 rainbow tyypi k2si saada 25x in a row aitas ... siis migni 4b flopis 2239 crackisd AAKJds nagu ikka ..

        ftps mingi plo keeldu saab panna? need plo asjad ajavad mind johkralt tilti
        Last edited by leits; 11.06.10, 23:23.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #3514
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          +1

          Ei ole kunagi aru saanud, mis naudingut pakub see "õhukitarri" mäng. Kui päris tundi minna ei viitsi (coachiga ju kõik läheb libedamalt alati - näiteid pole vaja teistelt aladelt vist tuua ) siis täiesti pädevaid riffe ja soolosi saab tahtmise korral iga mats ka omal käel selgeks harjutada. Need kaks fiilingut (õhupill vs õige asi) võrdlust eriti ei kannata, kui kogeda...
          Üks on awesome videomäng, teine on muusikainstrument - ei ole võrreldavad asjad, teeb sama välja kui ma autosimulaatoreid pärisautoga võrdlema hakkaks. Kui tahad Guitar Herot millegagi võrrelda, tee seda teiste videomängudega. Oled sa proovinud seda kunagi või midagi sarnast? Mina ka ei saanud sellest aru enne proovimata, aga isegi tavalise Xboxi puldiga algul mängides oli sitaks fun

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #3515
            Re: Leits - elu on lill

            a vota luuavars k2tte ja lohu ka m2ngimist .. suht sama:D kes rohkem kinni ja rohkem showd teeb on suht sama

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #3516
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Üks on awesome videomäng, teine on muusikainstrument - ei ole võrreldavad asjad, teeb sama välja kui ma autosimulaatoreid pärisautoga võrdlema hakkaks. Kui tahad Guitar Herot millegagi võrrelda, tee seda teiste videomängudega. Oled sa proovinud seda kunagi või midagi sarnast? Mina ka ei saanud sellest aru enne proovimata, aga isegi tavalise Xboxi puldiga algul mängides oli sitaks fun
              Rock Band on parem.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #3517
                Re: Leits - elu on lill

                keegi bemmi peegleid ei taha osta .. j22b ilmselt üle peale kasko laksu ... :D?

                Comment

                • H2O
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 362

                  #3518
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  keegi bemmi peegleid ei taha osta .. j22b ilmselt üle peale kasko laksu ... :D?
                  LOL

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3519
                    Re: Leits - elu on lill

                    tra .. never ever ei taha enam juua ... minig öösel 1 ajal sai alustatud, nats aega tagasi lõpetatud .. kole kole

                    Comment

                    • r3o
                      FPP Pro
                      • Apr 2009
                      • 260

                      #3520
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      keegi bemmi peegleid ei taha osta .. j22b ilmselt üle peale kasko laksu ... :D?
                      Vasakust isetumenevast oleks ehk huvitatud. Palju raha tahad?

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #3521
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        tra .. never ever ei taha enam juua ... minig öösel 1 ajal sai alustatud, nats aega tagasi lõpetatud .. kole kole
                        Oled ikka nõrk küll. Jõid pea 10 tundi ja nüüd nutad, õige joomine käib magamatta vähemalt 24h.

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #3522
                          Re: Leits - elu on lill

                          reedel õhtul kell 11 sai alustatud ja eile öösel kell 12 jõudsin koju silmatäitki maganud polnud ja ära sai käidud,olympsis,hotellis:)pärnus,clubis jne:Dräige pummeldamine!

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #3523
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                            reedel õhtul kell 11 sai alustatud ja eile öösel kell 12 jõudsin koju silmatäitki maganud polnud ja ära sai käidud,olympsis,hotellis:)pärnus,clubis jne:Dräige pummeldamine!
                            Ega sa väga värske olemisega küll ei olnud eile õhtul :)

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #3524
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas kuco Vaata postitust
                              Ega sa väga värske olemisega küll ei olnud eile õhtul :)
                              mul muidu sõber jäi eile sinna kui ma sind nägin,valge kapuutsiga pusa oli seljas,korraldas ka seal miskit?ommikul oli hellanud ja saatis sõnumi et +2.3k olla aga ei tea mis lauas!

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #3525
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                                Oled ikka nõrk küll. Jõid pea 10 tundi ja nüüd nutad, õige joomine käib magamatta vähemalt 24h.
                                48h alates algab alles õige deliirium. see on õige asi

                                Comment

                                Working...