Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #3556
    Re: Leits - elu on lill

    welcome back my friend!!!!!

    E: Mis trtu olümpsis on kaks masti 3-e pakis või???
    Trtu olümps FTW!!!!!

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3557
      Re: Leits - elu on lill

      pretty standard in tartu oly :)
      käsi muidui sick..

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #3558
        Re: Leits - elu on lill

        mida iganes oli 4 vms .. sul perses vb on 2 decki m2ngimiseks

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #3559
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          mida iganes oli 4 vms .. sul perses vb on 2 decki m2ngimiseks
          Väga tore ja rõõmustav on näha, et vana Leits on tagasi!!!
          Mis deckist räägid?Laeva deck või?

          Comment

          • imthcplant
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #3560
            Re: Leits - elu on lill

            Tegelt hoss23 ära nussi olen isegi tartu olys saanud 1 oudiselt mune riveris... aga ei ole vaja haavale soola loopida... Suht haige on kui mingi trastnd umbe joonud lõngus õngitseb välja... Ja hpidkem foorumiga kokku... hea on naerda teise õnnetuse üle aga kui sa paned puusse ja vajad abi ja teised kusevad pihku naerust siis ei ole kuigi hea ühesõnaga laku näppu kui nii suhtud haigetesse piitidesse ausalt nh...

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #3561
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
              Tegelt hoss23 ära nussi olen isegi tartu olys saanud 1 oudiselt mune riveris... aga ei ole vaja haavale soola loopida... Suht haige on kui mingi trastnd umbe joonud lõngus õngitseb välja... Ja hpidkem foorumiga kokku... hea on naerda teise õnnetuse üle aga kui sa paned puusse ja vajad abi ja teised kusevad pihku naerust siis ei ole kuigi hea ühesõnaga laku näppu kui nii suhtud haigetesse piitidesse ausalt nh...
              Kle keegi pole nussind ja mingit soola haava peale loopinud. Ma niisama küsisin ilusti. Ja mis biit see siis nii suur oli. kaotas 500 eeki, oi oi oi, netis on palju hullemad biidid ja kaotad palju rohkem, nii, et ma arvan, et Leits on sellega sügavalt sina peal.
              Ja üldse ma lakun oma näppu ja kusen pihku, kui see sind rahulikumaks teeb!

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #3562
                Re: Leits - elu on lill

                hahahahahahahahahahahahaha

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #3563
                  Re: Leits - elu on lill

                  obv ju

                  muidu ei saa stakei

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3564
                    Re: Leits - elu on lill

                    No mind see raha ei koti yldse .. standard cooler nagu onlineski 1BI mu jaoks .. aga mis calle pf tehakse see pani imestam ..

                    ja hoss on õigelt eel, lootsin et suudad rohkem sitta ajada :D

                    PS jumala t2is alles

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #3565
                      Re: Leits - elu on lill

                      Nonii, kõik panevad ägedaid graphe, mõtlesin, et panen ka, kuna nagunii ju 31 juulini ma ei mängi ühtegi kätt, vaid puhkan puhkan ja veelkord puhkan...

                      Aasta alguses siis NL25, mingi hetk NL100 ja seda kuni siiamaani..



                      Sellele lisandub siis ~2.4k rakebacki umbes.


                      Moned puhkep2evad veel eestis ja pyhapäev sammud aasia poole ..

                      Ahjaa mingi trip reporti teeme fortunega ka kohapeal .. ilmselt kuhugile blgoisse vms, viskab hiljem selle aadressi ka siia

                      Comment

                      • elixs
                        Julm Donk
                        • Nov 2008
                        • 67

                        #3566
                        Re: Leits - elu on lill

                        mis su NL25 lifetime BB/100 on?

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #3567
                          Re: Leits - elu on lill

                          Löö video üles siia :D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #3568
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas elixs Vaata postitust
                            mis su NL25 lifetime BB/100 on?
                            Mitte midgai erilist ... 200k kätt m2ngisin lolli pohmst .. mingi 2,5BB ilmselt i gess

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #3569
                              Re: Leits - elu on lill

                              Tuleb vaikselt asju välja otsima hakata :D Homme liigume tlna .. kerge rumm ehk ning siis juba pyhap 8sele laevale ..

                              Keegi teab kas selle viking linel mingi hoiu koht on, kus saab suuri kotte jätta? suure spordikotiga + seljakotiga suht fail seal ringi tuiata :D

                              Comment

                              • macroTilt
                                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                                • May 2010
                                • 629

                                #3570
                                Re: Leits - elu on lill

                                Elu on lill. Agreed :)

                                A mis see struudel pokkeris on? St. ma nagu harjunud struudlit s66ma..

                                Comment

                                Working...