Re: Leits - elu on lill
Jee, lugesin peaaeu oma esimese raamatu läbi. Mindsetist lugesin kõike, mida lugeda oli tiltide, swongide jms kohta. Hilisemad BR managemendid ja cashoudid jms jätsin vahele ..
Ütleme nii et helped a lot.. homme lõppeb mu kuu ajaline b2n, tho koju jouan alles kolmapäev. Neljapäev ilmselt kerge võtt vb ka 1k kätt ja reedest augusti lõpuni hakkab nolife, eesmärk on 4bb+ winrate.
Jee, lugesin peaaeu oma esimese raamatu läbi. Mindsetist lugesin kõike, mida lugeda oli tiltide, swongide jms kohta. Hilisemad BR managemendid ja cashoudid jms jätsin vahele ..
Ütleme nii et helped a lot.. homme lõppeb mu kuu ajaline b2n, tho koju jouan alles kolmapäev. Neljapäev ilmselt kerge võtt vb ka 1k kätt ja reedest augusti lõpuni hakkab nolife, eesmärk on 4bb+ winrate.
TC
Comment