Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #3526
    Re: Leits - elu on lill

    normaalne, tulin maale ... tyeada v2rk mis eile sai. 14.00 jõudsin maale ... 14.10 veeti poodi, kast õlut 2l vanatakllind 3l viina .. tra peale kella 8 õhtul pilt nii kadunud et jube ... nyyd sain pildi ette .... jaanip2evani ei tilkagi

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3527
      Re: Leits - elu on lill

      kool l2bi, maal k2idud .. joodud .. Kuu aega nyyd tummine grind (kuni 10nda juulini) ... eesmärk .. +4kUSD ja rakebackiga +1.5k ...

      nyyd tartu poole liikuma ja nolife alaku

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #3528
        Re: Leits - elu on lill

        Õnn kaasa!

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #3529
          Re: Leits - elu on lill

          Vale copy paste või mingi raske huumor ?:D

          edit: aham, posti pole enam. Ju oli siis näpukas:D

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #3530
            Re: Leits - elu on lill

            nii edasi l2heb, ei tule sellest monstergrindist kyll ******* v2lja. tra fcking teist kuud minig yli haige jooks kummitab. saad 2-3bi yles .. ja siis obv mingid imevenand imevad ime asju v2lja ja kolinal -4bi. Limp-callitakse 3bette J8o'ga, 448 flopist saab sisse aetud ja teadagi, mis sealt edasi saab.. tra no fcking ime, et see tilt tuleb. mingi 50k kätt juba siuke pain in the ass .. KK on selle kuu hit vbist .. 95% ajast hitib ässa floppi

            edit:
            mingeid soovitusi, kuidas mindseti taastada vms? Ala et migni 3beed potis 447 floppi AK'ga ei c/r AI fishi vastu vms. Krt märts/aprill ideaalsed kuud ja nyyd järsku oleks nagu kõik kadunud .. tuleb basic shit meelde tuletada veel vist kord
            Last edited by leits; 14.06.10, 14:22.

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #3531
              Re: Leits - elu on lill

              Sind on viimati aidanud just korralik coach, kes sulle paar asja näpuga näidates meelde tuletab. Väike investeering äkki ja jälle kõik ok? :P

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #3532
                Re: Leits - elu on lill

                Saan ka ehk grinderi staatusesse. Tousek 2.15 äratuskellaga, et pool 3 mängima hakata. nolfie alaku

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #3533
                  Re: Leits - elu on lill

                  Turni bet on ju imo ok? Mingi 29/17/1 piidri vastu.
                  Riverit ma ei saa ka ju enam foldida?

                  Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 756740
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  Hero (BB): $101.50
                  UTG: $35.00
                  UTG+1: $191.40
                  UTG+2: $169.55
                  MP1: $104.00
                  MP2: $41.25
                  CO: $100.00
                  BTN: $83.65
                  SB: $99.85

                  Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with A Q
                  6 folds, SB raises to $3, Hero raises to $10, SB calls $7

                  Flop: ($20.00) 9 Q A (3 players)
                  SB checks, Hero bets $15, SB calls $15

                  Turn: ($50.00) 6 (3 players)
                  SB checks, Hero bets $37, SB calls $37

                  River: ($124.00) 8 (3 players)
                  SB bets $37.85 all in, Hero calls $37.85

                  Final Pot: $199.70
                  Hero mucks A Q
                  SB shows T K (a flush, Ace high)
                  SB wins $196.70
                  (Rake: $3.00)


                  Nice month ... KK on miinuses see kuu.. mingi 95% on A high boardid, vahet pole kas 3betitud v stanrtad potid .. ma ei saa aru mis nuss nende kuradi pederastidega toimub
                  Last edited by leits; 16.06.10, 00:16.

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #3534
                    Re: Leits - elu on lill

                    Standard jep.

                    Comment

                    • ingu
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 1283

                      #3535
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      Saan ka ehk grinderi staatusesse. Tousek 2.15 äratuskellaga, et pool 3 mängima hakata. nolfie alaku
                      miks sa mingi alates 22 kuni .... ei mängi, pole nii magus aeg v

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #3536
                        Re: Leits - elu on lill

                        Täna siis puhkepäev, kuna kolmapäevad on kõige suuremad miinus p2evad mul elus olnud.
                        28k kätt ja +1,5k + rakeback. Mingi ca 2k ehk niptiab välja. Mingi normal nädalavahetused suudaks teha ja kaardid nats rohkem peaks ei ole 4k vist väga utoopiline juuni lõpuks vms

                        e: bookisime hotelli ka siis ära bangkokki. mingi platinium suite koos jacuzziga ..
                        Last edited by leits; 16.06.10, 12:34.

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #3537
                          Re: Leits - elu on lill

                          Ma oleks turnis rohkemgi pannud, kuigi vaevalt see seda donki välja oleks ajanud..

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #3538
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                            Ma oleks turnis rohkemgi pannud, kuigi vaevalt see seda donki välja oleks ajanud..
                            ? Me ei taha, et donk foldiks ju.

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #3539
                              Re: Leits - elu on lill

                              goose on result oriented

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #3540
                                Re: Leits - elu on lill

                                Kui on tunda, et vastane on drawil, siis mulle meeldiks pigem varem maha võtta, kui jääda riveris kehva seisu

                                Comment

                                Working...