Re: Leits - elu on lill
normaalne, tulin maale ... tyeada v2rk mis eile sai. 14.00 jõudsin maale ... 14.10 veeti poodi, kast õlut 2l vanatakllind 3l viina .. tra peale kella 8 õhtul pilt nii kadunud et jube ... nyyd sain pildi ette .... jaanip2evani ei tilkagi
normaalne, tulin maale ... tyeada v2rk mis eile sai. 14.00 jõudsin maale ... 14.10 veeti poodi, kast õlut 2l vanatakllind 3l viina .. tra peale kella 8 õhtul pilt nii kadunud et jube ... nyyd sain pildi ette .... jaanip2evani ei tilkagi
Q 
A
Comment