Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #2041
    Re: Leits - elu on lill

    Jeps, ennem istutaks ennast karlovase kusagile puumajja. :) Aga noh, kui magamas ning grindimas ainult käia, siis kärab annelinn ka :)

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #2042
      Re: Leits - elu on lill

      tegelt ma ytlen seda et annelinnn koosneb 3st osast.
      Üks on see Nõlvaku piirkond, teine Mõisavahe uuem rajoon ning siis Kalda tee.
      Mõisavahe uuem on kõige soliidsem, vähe russe, vähem vanureid, rohkem keskealisi inimesi :)
      ma pm Anneka igas osas elanud :D...ja noo....Nõlvaku neist kõige hullem. Need 9lised, russe täis majad on kõige hullemad.... ;D

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #2043
        Re: Leits - elu on lill

        puumaja imeb .. ma ei ole mingi ise kütja .. kaunase pst 46 2kki oli .. kaugus linna on savu , nagunii istun kogu aeg auto otsas :) .. ma ei teagi mitme kordn maja on .. 2kki 5 kordne

        Mõisavahe 46 vist elasin esimene aasta ... oli ka 9 kordn .. ainuke asi mis imes oli parkimine .. muude inimestega ei puutunud kokku ... Pikal tänaval on ka haigelt palju venelasi .. hetkel olevas majas eesti keelt v2ga ei kohta ---

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #2044
          Re: Leits - elu on lill

          Mu arust on annelinn norm Ise olen ka siiin ja 5 mintsa viskan jala kesklinna kui vaja on. See tagumine ots on suht pisdets koht kui sõiduvahendit pole. Ühistransporti ma ei kasuta.

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #2045
            Re: Leits - elu on lill

            Tartu on Eestis vä?

            Comment

            • Raido428
              Jube Noob
              • Jun 2009
              • 156

              #2046
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas Lutzky
              Tartu on Eestis vä?
              Pidi olema jah kusagil lõuna osariikides.

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #2047
                Re: Leits - elu on lill

                Olles vanasti (kui ta juba kolis) Leitsi sisuliselt naaber, siis meil, kanali vastas, on ikka suht noobel elu ja mina nimetan seda kesklinna lõpuks. Annelinn algab Eedeni ringteest.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2048
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas taipupole
                  Olles vanasti (kui ta juba kolis) Leitsi sisuliselt naaber, siis meil, kanali vastas, on ikka suht noobel elu ja mina nimetan seda kesklinna lõpuks. Annelinn algab Eedeni ringteest.
                  Jh kesklinn on kyll siin sitaks lähedal .. :) Homme hakkan tho kolima, seega t2na veel elan siin :)

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #2049
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas taipupole
                    Olles vanasti (kui ta juba kolis) Leitsi sisuliselt naaber, siis meil, kanali vastas, on ikka suht noobel elu ja mina nimetan seda kesklinna lõpuks. Annelinn algab Eedeni ringteest.

                    wiii

                    Ma siis elan ka kesklinna kesklinna lõpus.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #2050
                      Re: Leits - elu on lill

                      kolid tibiga 1 toalisesse kokku elama :D

                      Comment

                      • QKulgur
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 484

                        #2051
                        Re: Leits - elu on lill

                        keegi kivika juures ka elab? ;D

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2052
                          Re: Leits - elu on lill

                          Alguse siiski üksi :) Aga ime ei ole et mingi aeg j2rgi tullakse .. a vara veel :D

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #2053
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas QKulgur
                            keegi kivika juures ka elab? ;D
                            misasi on kivikas??? Kui ntx kivilinna pood, siis olen seal kunagi üürikas elanud. Anne 90 vist oli ...

                            Comment

                            • MrRiver
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 735

                              #2054
                              Re: Leits - elu on lill

                              Tammelinn ruulib, ütlen kohe ära.

                              Comment

                              • katrinclub
                                Jube Noob
                                • Dec 2008
                                • 146

                                #2055
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas leits
                                Alguse siiski üksi :) Aga ime ei ole et mingi aeg j2rgi tullakse .. a vara veel :D
                                Leits ma ei saa aru, mille eest sa said banni, või panid ise endale vabatahtlikult mõneks ajaks?

                                Comment

                                Working...