Re: Leits - elu on lill
Jeps, ennem istutaks ennast karlovase kusagile puumajja. :) Aga noh, kui magamas ning grindimas ainult käia, siis kärab annelinn ka :)
Jeps, ennem istutaks ennast karlovase kusagile puumajja. :) Aga noh, kui magamas ning grindimas ainult käia, siis kärab annelinn ka :)
TC
Comment