Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CTXrix
    Grinder
    • Oct 2008
    • 689

    #2521
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits
    milline osa on mu eelnevas jutus negatiivne?
    suht-koht kogu su suhtumine on üdini negatiivne.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #2522
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas CTXrix
      suht-koht kogu su suhtumine on üdini negatiivne.
      ka sma peaksin tantsima rõõmust or what? .. v suhtuma selllesse nii ,.. juhu juhu .. so fucking awesome?

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #2523
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        kerge stiilin2ide ka:
        against me on alati oddse .. seega AI ja voidate nii ehk naa
        sa lähed laudadesse kaotama mitte võitma

        Comment

        • groams
          Grinder
          • Dec 2008
          • 683

          #2524
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas leits
          ka sma peaksin tantsima rõõmust or what? .. v suhtuma selllesse nii ,.. juhu juhu .. so fucking awesome?
          Ei peaks, aga ürita aru saada sellest et pokker on variatsoonirohke mäng ning enne sa seda korralikult biitima ei hakka, kui sulle see kohale jõuab. Ma olen üsna kindel, et bad beat käte ülespanek ja whine postide kirjutamine võtab sul tohutult aega. Kui sa paneksid iga whine posti asemel ühe käe, mille kohta sul tekkis sessi jooksul küsimus, on juba insta kindel võit.
          Lihtsalt, kui sa tahad olla n-ö pokkeripro, siis hakka pokkeri põhitõdedest aru saama ja neid aktsepteerima, üsna lame oleks elu lõpuni olla "pokkeripro" grindides nl25.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #2525
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas groams
            Ei peaks, aga ürita aru saada sellest et pokker on variatsoonirohke mäng ning enne sa seda korralikult biitima ei hakka, kui sulle see kohale jõuab. Ma olen üsna kindel, et bad beat käte ülespanek ja whine postide kirjutamine võtab sul tohutult aega. Kui sa paneksid iga whine posti asemel ühe käe, mille kohta sul tekkis sessi jooksul küsimus, on juba insta kindel võit.
            Lihtsalt, kui sa tahad olla n-ö pokkeripro, siis hakka pokkeri põhitõdedest aru saama ja neid aktsepteerima, üsna lame oleks elu lõpuni olla "pokkeripro" grindides nl25.
            olen ma kuskil väitnud et ma olen mingi pokkeripro?

            Comment

            • groams
              Grinder
              • Dec 2008
              • 683

              #2526
              Re: Leits - elu on lill

              Ei noh, mulle on lihtsalt jäänud mulje, et sinu põhiline sissetulek tuleb pokkerist. Ja minu arust see enamvähem ongi professionaalse pokkerimängija definitsioon.
              Kui sa ennast pokkeriproks ei pea, siis muidugi võib elu lõpuni NL50s lasta.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #2527
                Re: Leits - elu on lill

                no kui ei biidi ega siis ie olegi ju muud teha :1

                Comment

                • groams
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 683

                  #2528
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits
                  no kui ei biidi ega siis ie olegi ju muud teha :1
                  No kui see nl50s BE laskmine nii väga ei häiri, siis võid muidugi teha seda.
                  Aga vaata biitimise koha pealt saad teha muudatusi aind sina ja praegu inimesed annavadki sulle nõu, kust alustada.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #2529
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas groams
                    No kui see nl50s BE laskmine nii väga ei häiri, siis võid muidugi teha seda.
                    Aga vaata biitimise koha pealt saad teha muudatusi aind sina ja praegu inimesed annavadki sulle nõu, kust alustada.
                    kusjuures usu või ära usu aga hetkel k2imas olea downswingi vms jooksul (ei jookse isgei ju br) olen õppinud väga palju .. see et kaardid hetkel ei pea on muigui teine teema .. loen artikleid ja muid paska .. seegapäris jumala mannale ei looda

                    Comment

                    • groams
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 683

                      #2530
                      Re: Leits - elu on lill

                      MA olen ka oma pokkeriaja jooksul ikka mõnda cashi videot vaadand ja palju stoxtraderi omi. Ja üks asi mis ta ütles, et üks põhjus, miks ta palju võidab, on see, et ta ei tilta kunagi ning mängib 90% ajast oma A mängu. Tahan selgeks teha et tegelikult on mindset ülioluline pokkeri juures ja sa võiks sellest aru saada ning parema mõtlemise poole liikuma hakata.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #2531
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas leits
                        kusjuures usu või ära usu aga hetkel k2imas olea downswingi vms jooksul (ei jookse isgei ju br) olen õppinud väga palju .. see et kaardid hetkel ei pea on muigui teine teema .. loen artikleid ja muid paska .. seegapäris jumala mannale ei looda
                        Hetkel ei käi sul mingit downswingi, downswing olevikus ei eksisteeri. Viimased 10/50/100K kätt oli sul võib-olla downswing, nüüd lauda istudes ootab sind ilmselgelt täiesti standard run.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #2532
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas Codecci
                          Hetkel ei käi sul mingit downswingi, downswing olevikus ei eksisteeri. Viimased 10/50/100K kätt oli sul võib-olla downswing, nüüd lauda istudes ootab sind ilmselgelt täiesti standard run.
                          well put

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2533
                            Re: Leits - elu on lill

                            ostsin kyynla endale .. poletan halva karma äöra ja hakkan looma moodi võitma

                            Comment

                            • elixs
                              Julm Donk
                              • Nov 2008
                              • 67

                              #2534
                              Re: Leits - elu on lill

                              Karma ei põle

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #2535
                                Re: Leits - elu on lill

                                Paar küsitavat kätt tänasest sessist ..

                                1) vastane 43/13/1.6 over 114 kätt, turni AF 1.8 ja frequency 30% (23). Mida teeb hero turnis?

                                Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 387425
                                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                                Hero (BTN): $110.20
                                SB: $42.30
                                BB: $60.65
                                UTG: $50.25
                                UTG+1: $50.00
                                MP1: $24.70
                                MP2: $79.55
                                CO: $118.55

                                Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with 5 6
                                1 fold, UTG+1 calls $0.50, MP1 calls $0.50, 1 fold, CO calls $0.50, Hero calls $0.50, SB calls $0.25, BB checks

                                Flop: ($3.00) T 9 A (6 players)
                                SB checks, BB checks, UTG+1 checks, MP1 bets $1, CO folds, Hero raises to $5, SB folds, BB folds, UTG+1 raises to $9, MP1 folds, Hero calls $4

                                Turn: ($22.00) 8 (2 players)
                                UTG+1 bets $40.50 all in, Hero calls $40.50

                                River: ($103.00) 2 (2 players - 1 is all in)

                                Final Pot: $103.00
                                Hero shows 5 6 (a flush, Ace high)
                                UTG+1 shows 7 J (a flush, Ace high)
                                UTG+1 wins $100.00
                                (Rake: $3.00)




                                2) vastane 29/15/1,3 over 150. fold to 3bet 50%(2), flop AGG 1,2 frequency 30%(37), turn AGG 1,3 freuency 28%(18)

                                Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 387426
                                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                                Hero (BTN): $123.85
                                SB: $20.70
                                BB: $8.10
                                UTG: $50.60
                                UTG+1: $153.25
                                UTG+2: $31.70
                                MP1: $96.20
                                MP2: $43.15
                                CO: $102.10

                                Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with A K
                                4 folds, MP2 raises to $1.50, CO calls $1.50, Hero raises to $6.50, 3 folds, CO calls $5

                                Flop: ($15.25) Q K Q (2 players)
                                CO bets $15.25, Hero calls $15.25

                                Turn: ($45.75) 5 (2 players)
                                CO bets $45.75, Hero ??


                                Comment

                                Working...