Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2371
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits
    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($10.20)
    Hero (Button) ($51.25)
    SB ($21.55)
    BB ($50.85)
    UTG ($10)
    UTG+1 ($12.50)
    MP1 ($31.30)
    MP2 ($19.15)
    MP3 ($50)

    Preflop: Hero is Button with Q, Q
    UTG calls $0.50, 2 folds, MP2 bets $2, 2 folds, Hero raises to $7, SB raises to $21.55 (All-In), 3 folds, Hero calls $14.55

    Flop: ($46.10) J, 10, 2 (2 players, 1 all-in)

    Turn: ($46.10) A (2 players, 1 all-in)

    River: ($46.10) 8 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $46.10 | Rake: $2.30

    Results:
    Hero had Q, Q (one pair, Queens).
    SB had 10, 10 (three of a kind, tens).
    Outcome: SB won $43.80



    KERIGE TÕSISELT *****, **** KUI PALJU NEID 2 OUTEREID TULEB TÄNA
    See pole 2 outer, see on 18%'ine

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #2372
      Re: Leits - elu on lill

      mine targuta mujal

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #2373
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        MItytte yhtegi mängu päeva ilma sakauditea juba mingi 2 nädlt ... nice ..
        Aga sa mängid ju massiivselt käsi iga päev... Sellise volüümi kohta on see täiesti loogiline, et saad suckoute.

        Comment

        • egerth
          Julm Donk
          • Nov 2008
          • 40

          #2374
          Re: Leits - elu on lill

          Uus klaver vist ka ei õigusta ennast. Peksa pooleks :)

          Comment

          • AshrakWhite
            Grinder
            • Oct 2008
            • 666

            #2375
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas Codecci
            Aga sa mängid ju massiivselt käsi iga päev... Sellise volüümi kohta on see täiesti loogiline, et saad suckoute.

            mitmest käest me räägime siin, mingi 5k kohta 1 võiks olla "normaalne" :P

            Comment

            • raidov
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2009
              • 436

              #2376
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas AshrakWhite

              mitmest käest me räägime siin, mingi 5k kohta 1 võiks olla "normaalne" :P
              Aga 5k käe kohta 1 ei ole väga reaalne ju ... Kui 100x QQ vs 1010 ( vms suurem paar vs väiksem paar ) All inis käid preflop siis juba sealt on loogiline, et saad 18 korda suckoudi ju ...

              5k käe kohta peaksid saama ~75x QQ, KK, AA ... 5000 käe kohta tuleb iga valemiga kahjus päris palju suckoute ...

              Kui palju volüümi panna siis paratamatult keeratakse sulle palju s**akasse aga samas kasumit peaks ka rohkem tulema, et kannataks mõned uued hiired ja klaverid osta ;D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #2377
                Re: Leits - elu on lill

                Päris kohutav seis pole, aga midagi kiita ka pole. Hetke seis on 4.xxbb/100le ... Üks eesmärk sai täidetud - 20BI teha ja seda 13 päevase mänguga. Olen oma vigade kallal kõvasti töödanud viimaste sessidega. Ei austanud standard raise potis oma TPTK (ala K hgh flop) turni min raise jms ... ja sinna olen kohutavalöt suunanud raha :D

                Ja fck bmw.l on kerge kolks taga sillas. Homme kontrolli, i gess mingi õõtshoob on oma tegevuse seal lõpetanud

                Comment

                • algajaproff
                  Julm Donk
                  • Nov 2008
                  • 26

                  #2378
                  Re: Leits - elu on lill

                  Minu rekord on -30BI PLO100-s ühe nädalaga ja ma ei mängi rohkem kui 700 kätt päevas. Üks viimaseid saavutusi oli aga -8BI 300 käe jooksul. Standard.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #2379
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas algajaproff
                    Minu rekord on -30BI PLO100-s ühe nädalaga ja ma ei mängi rohkem kui 700 kätt päevas. Üks viimaseid saavutusi oli aga -8BI 300 käe jooksul. Standard.
                    Leits mõtles vist nii "mu rekord on [sidekriips, mitte miinusmärk] +20 BI X ajaga"

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2380
                      Re: Leits - elu on lill

                      ei .. ei pidanud mingit rekordit silmas .. :) ja t2na oli obv swin kallale... et 20bi on kadunud again .. aga kuu soovisk lopetada 20bi peal ikka ... muidu on paha .,. bb/100le isegi awful

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2381
                        Re: Leits - elu on lill

                        Olen pikallt mõtlenud järgmise reisi yle .. ning 99% on plaan minna suvel USAsse mingi 2ks nädalaks .. kindlaid sihtkothi pole ♣plaanis veel .. ilmselt ida ja l22nerannik koos lheksid way kalliks.. 2kki kellelegi veel motteid minna sinna .. voiks mõeöda ja arutada .. säästupileteid on ka naguni tulemas .. ala 6-7k eest usasse

                        kuu tulemused viskan hiljem ..

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #2382
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas leits
                          .. säästupileteid on ka naguni tulemas .. ala 6-7k eest usasse
                          kes neid pakub?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2383
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas Lutzky
                            kes neid pakub?
                            yksp2e alles kobndasin kuskil persse augus ja seal olid mingi 6.7k london - NY - Miami - london
                            ei suuda leida krt lehte atm .. ja normaalne lennukompanii oli veel .. mitte mingi easyjetui sarnane vms

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2384
                              Re: Leits - elu on lill

                              Graphi ei viidsi panna ..

                              Kuu tulemstega rahul ei ole ... pool kuud siis ftps ... kasum +1050 daala .. + rb mingi 350$ ja turnadest ka ehk mingi sott ...

                              Novembri eesmärk:
                              * +2,5K ja destembri alguseks nl100
                              * 80k kätt ka
                              * õppida inimlikult alkoholi tarbima

                              See kuu tuli aint 51k. olin laisk ...

                              Comment

                              • 0ttt
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 444

                                #2385
                                Re: Leits - elu on lill

                                Ise käisin suvel 6.8k eest Tallinn-NY-Tallinn. Õigel ajal sattusin peale.

                                Comment

                                Working...