Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #4021
    Re: Leits - elu on lill

    Issand juml, mis ma seal ludades korraldan .. tra mulle tundub, et mingi kuu ajane paus on tulemas .. hullemaid donkmoove annab korraldada ..

    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 931204
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN: $125.00
    SB: $241.30
    BB: $97.45
    Hero (UTG): $105.30
    UTG+1: $100.00
    UTG+2: $65.80
    MP1: $100.00
    MP2: $37.85
    CO: $100.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with Q A
    Hero raises to $3, 1 fold, UTG+2 calls $3, 4 folds, SB calls $2.50, BB raises to $15, Hero requests TIME, Hero raises to $35, 2 folds, BB raises to $97.45 all in, Hero calls $62.45

    Flop: ($200.90) 7 T 8

    Turn: ($200.90) 7

    River: ($200.90) 6

    Final Pot: $200.90
    BB shows K K (two pair, Kings and Sevens)
    Hero shows Q A (a pair of Sevens)
    BB wins $197.90
    (Rake: $3.00)

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #4022
      Re: Leits - elu on lill

      Leits, kas sul on bännifetiš ?

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #4023
        Re: Leits - elu on lill

        keegi on leitsile kirjutanud PTR komentaariks

        Talk **** to a fish one more time, and they will be the last words you ever utter...BRAH!

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #4024
          Re: Leits - elu on lill

          ma ei saa leitsist aru, mis krdi paska ta koguaeg ajab, oo busto, busto, busto...appi tilt tilt, ise näitab pidevalt võitvaid graafikuid.

          selline asi ajab jubedalt tilti, täiesti retarded inimene :D

          msnis: ametlikult busto

          wtf is this shit man?
          võta kokku ennast

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #4025
            Re: Leits - elu on lill

            jap nii see on kui vastu kisasin mis jama ajad päss siis jäi vait

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #4026
              Re: Leits - elu on lill

              Leits hellas 10 x koomas peaga. Igakord võtsin vastu ütlesin kolm sõna: "Tere! Laku pontsikud". Alla ei tahtnud üldse anda.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #4027
                Re: Leits - elu on lill

                + igakord bannida end foorumist :D, no wtf ?! tra kustuta konto ära siis ala muuda parool ära vms, nii et sisse ei saaks

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #4028
                  Re: Leits - elu on lill

                  jätke leits rahule

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #4029
                    Re: Leits - elu on lill

                    Tra lootusetu tegelane ikka. Kõigepealt donkab 1500$ maha, ulub, räuskab, tiltab, märatseb. Siis saadan ta ***** ja ütlen et ta ei oska aboluutselt mängida. Ahv hakkab köhima , et võrdleme graafikuid. Tra, mul ishuke tunne et leitsil lähevad kõik võitvad sessid PTR-i, mul kõik kaotavad. Mingi päev just tegin, sain +100$, PTR näitab -83$. Ma ei tea, ma usun oma PS cashieri rohkem kui mingit lambisaiti. Aga leits, sa vana lits, ära bänni ennast nii tihti. Hea kui keegi peale minu siin ka laamendab. Teiste vendade tiltamishood on priceless :D

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #4030
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                      Tra lootusetu tegelane ikka. Kõigepealt donkab 1500$ maha, ulub, räuskab, tiltab, märatseb. Siis saadan ta ***** ja ütlen et ta ei oska aboluutselt mängida. Ahv hakkab köhima , et võrdleme graafikuid. Tra, mul ishuke tunne et leitsil lähevad kõik võitvad sessid PTR-i, mul kõik kaotavad. Mingi päev just tegin, sain +100$, PTR näitab -83$. Ma ei tea, ma usun oma PS cashieri rohkem kui mingit lambisaiti. Aga leits, sa vana lits, ära bänni ennast nii tihti. Hea kui keegi peale minu siin ka laamendab. Teiste vendade tiltamishood on priceless :D
                      +1
                      no PTR näitab vigaselt jap

                      ja leits, ära ole nagu mingi eit.
                      ma ei kannata mehi, kes käitavad nagu eided :D

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #4031
                        Re: Leits - elu on lill

                        Svenza võiks rohkem lõugu laksutada foorumis. Korralikult otsekohene tüüp rsk.....saadad kõik ***** jne

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #4032
                          Re: Leits - elu on lill

                          suht lahe jah kui kõiki ***** saadetakse

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #4033
                            Re: Leits - elu on lill

                            eit.

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #4034
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                              Ma ei tea, ma usun oma PS cashieri rohkem
                              Pics or gfy.

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #4035
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                                Pics or gfy.
                                PTR graafik 15 septembri kohta. Puudu on laud Gallia II kuhu võtsin $35 sisse ja lahkusin $107.10
                                Memnoni võtsin $25 ga sisse, tegin rebuy $19.20 ja lahkusin $87.10
                                Lisaks on veel lauad Renzia, Corduba VI

                                PTR
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Playing history audit (tellitud Starsist)
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Audit 2
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Audit 3
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Nagu auditist on näha, siis alustasin 200$ peal ja lõpetasin $232.45, samal ajal kui PTR näitab $85 miinust. Nii et, next time tits or gtfo !
                                Last edited by Svenza; 19.09.10, 08:34.

                                Comment

                                Working...