Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1471
    Re: Leits - elu on lill

    See mees ei tee nalja. Väljavõte logiraamatust:

    PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($33.20)
    BB ($53.65)
    UTG ($17.40)
    UTG+1 ($25)
    Hero (MP1) ($24.95)
    MP2 ($24.55)
    MP3 ($9.35)
    CO ($16.55)
    Leits ($25.65)

    Preflop: Hero is MP1 with 5, 5
    UTG calls $0.25, 1 fold, Hero calls $0.25, 1 fold, MP3 calls $0.25, 1 fold, Leits bets $1.60, 1 fold, BB calls $1.35, UTG calls $1.35, Hero calls $1.35, MP3 calls $1.35

    Flop: ($8.10) 5, 2, Q (5 players)
    BB checks, UTG checks, Hero bets $6, 4 folds

    Total pot: $8.10 | Rake: $0.40

    Results:
    Hero didn't show 5, 5 (nothing).
    Outcome: Hero won $7.70
    Leits said, "lmp call utg +1 wtf"
    Leits said, "mingid 55tye oask obv"

    P.S. MP1 siiski olin, a see ei puutu asjasse

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #1472
      Re: Leits - elu on lill

      Siit loo moraal. Kui leits isoleerib limpareid, siis enamasti pole monster kätt ja ta ei maksa midagi kinni.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1473
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas Pahvak
        Siit loo moraal. Kui leits isoleerib limpareid, siis enamasti pole monster kätt ja ta ei maksa midagi kinni.
        jepp, sellise suhtumisega mängige mu vastu nl25 :D

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #1474
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas leits
          jepp, sellise suhtumisega mängige mu vastu nl25 :D
          Aitan sul variatsiooni vähendada lihtsalt. ;D
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1475
            Re: Leits - elu on lill

            Anyway NL25 eesmärk on 100BI täis teha .. siis ilmselt muuvi nka end nl50 ... 100BI on siuke tore number .. saan väita, et 98% tõenäosusega ma biidin seda levelit ikka :D Ja sinnnani on täpselt 23BI minna ... Ja noh ilmselt kogun kerge backup ka nl50 jaoks kohe rolli jaoks .. sest tavaliselt kipub ta nii olema, et kui uude limiiti, siis need biidid on jubedad tulema ...

            NL50 tahaks ka mingi 18-19 tableda ... päris 24 ei jõua nagu nl25 ilmselt. Täna on vaja sellelt 5$ turna esikoht hittida .. 5k$

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1476
              Re: Leits - elu on lill

              Tõmmake veel vastu oddse oma kuradi sette .. tõmban suurema vastu

              PokerStars No-Limit Hold'em, $5.00+$0.50 Tournament, 300/600 Blinds 70 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              UTG (t11619)
              UTG+1 (t14757)
              MP1 (t48130)
              MP2 (t57746)
              MP3 (t14801)
              Hero (CO) (t14021)
              Button (t9748)
              SB (t17802)
              BB (t36966)

              Hero's M: 9.16

              Preflop: Hero is CO with K, K
              1 fold, UTG+1 calls t600, 3 folds, Hero bets t3000, 3 folds, UTG+1 calls t2400

              Flop: (t7530) J, 4, 9 (2 players)
              UTG+1 checks, Hero bets t6100, UTG+1 raises to t11687 (All-In), Hero calls t4851 (All-In)

              Turn: (t29432) K (2 players, 2 all-in)

              River: (t29432) 10 (2 players, 2 all-in)

              Total pot: t29432
              Main pot: t29432 between UTG+1 and Hero, won by Hero

              Results:
              UTG+1 had 4, 4 (three of a kind, fours).
              Hero had K, K (three of a kind, Kings).
              Outcome: Hero won t29432

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1477
                Re: Leits - elu on lill

                Oi kui magus see KK lugu. Korra nati spetsiifilisemaks minnes (loodan, et teemaomanik ei pane pahaks) tekib küsimus - kuskilt on jäänud kõrvu, et setmining on veel kasulik fullstackide juures 5-6bb juures?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1478
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas pastilaa
                  Oi kui magus see KK lugu. Korra nati spetsiifilisemaks minnes (loodan, et teemaomanik ei pane pahaks) tekib küsimus - kuskilt on jäänud kõrvu, et setmining on veel kasulik fullstackide juures 5-6bb juures?
                  oleneb kõik .. kui ma avan utg'lt 33 saan 3beti (ca 10bb) .. ja migni 2 calli tuleb j2rgi .. siis on insta call

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1479
                    Re: Leits - elu on lill

                    Sain 31$ .. jeju .. 9bb'd oli alles .. 80% steali poiss setalis bnt'lt .. v22nasin 6To sisse .. ei tulnud see kord rida

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1480
                      Re: Leits - elu on lill

                      Sattusin again starsu "vabalanguse" lainele. õnneks nii palju olen õppinud, et on näha kui 4bi oled järjest kukkunud starsis, siis on õige aeg lauad kinni panna. Vaba langus siis +1.5BI'lt to -3bi vms .... Kõik K6 ja Q7d tõmbasid oma kaks paari turni kokku v riverisse .. mul obv TPTK

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1481
                        Re: Leits - elu on lill

                        Oeh challange läbi .. 12k+ kätt mängitud .. ca 5bb/100 jäi ... kehva, kuid arvestades coolerite ja bad beatide hulka olen rahul :) ... 590 VPP'd veel, siis platinium ka kindlustatud again ... see kuu 62k kätt ja 40bi olemas ... peab meeldima ... loodame et suudan 100k ära teha

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #1482
                          Re: Leits - elu on lill

                          Palju Sul see tunnipalk seal NL25's on sellise laudade hunnikuga?

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #1483
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas leits
                            oleneb kõik .. kui ma avan utg'lt 33 saan 3beti (ca 10bb) .. ja migni 2 calli tuleb j2rgi .. siis on insta call
                            OOP sellise väikese pocketiga, isegi kui 2 venda taga, pole +EV longrun.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1484
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas Rigged
                              OOP sellise väikese pocketiga, isegi kui 2 venda taga, pole +EV longrun.
                              See juba oleneb, kes 3bettis või callis. Tundub minule juba +EV moodi elukas olevat.

                              Comment

                              • Rigged
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2535

                                #1485
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas ranka
                                See juba oleneb, kes 3bettis või callis. Tundub minule juba +EV moodi elukas olevat.
                                33'ga OOP olla, kui ütleme 2 regi on veel taga, kes ilmselt lähevad ka setminema ja aggressor ka veel sees...no ma ei usu.

                                Aga siiski, oleneb kes kõik potis on. Üldiselt ei ole see seda vaeva väärt, ma usun.

                                (Vb fullringis on :D ;ma ise mängin 6-maxi)

                                Comment

                                Working...