Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1441
    Re: Leits - elu on lill

    Ja sain -2bi peale .. ja siis 4bet callitakse 33'dega ja aa cracked ja KK vs JJ ja QQ vs TT .. k2ige vittu. lüilitasin huvi p2rast ev ka sisse .. 2bi all, a noh ta ei arvesta 4bet flopilt ai jms

    Comment

    • farik666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 834

      #1442
      Re: Leits - elu on lill

      normaalne.. ma jooksen ka NL25 5 buy ini alla EV

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1443
        Re: Leits - elu on lill

        Ütlen ausalt, kes suudaks sellise runniga VÄHEMALT 0'i jääda nagu ma täna kogesin, ma ostaks sellele 1k'se hennesy konni .. sest see on lihtsalt võimatu ... 3bet floppides ja 2x 4bet floppides, mis AA*ga olid, ei võitnud ma MITTE KORDAGI shodowni .. kokku ässadega 7 showdowni, millest mitte ühtegi ei saanud endale ... nii et eks run räägib enda eest. 2 set vs setti.

        lugematul hulgal KK vs AA ja QQ vs Ax .. mis ei pidanud ..

        ja lõpptulemus on selline. Kusjuures nii kui -2bi peale sain, siis oli nagu insta .. starsi vitunäod vajutasid nuppu noomswitch ja oligi l2ind ... loo moraal ... saadame starsi vittu ja l2hme magama

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1444
          Re: Leits - elu on lill

          Tra pidin järgmise 200$ cashaudi ka tegema olude sunnil ... ime ka miks see roll meil ei kasva .. kui nädalas on vaja 400$ cashautida

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1445
            Re: Leits - elu on lill

            TYR AK2IGE ***** TÕSISELT 5 TOP SETTI FD BOARIDL .. KÕIK FLUSHID TULEVAD JA MA EI HITI MITTE YHTEGI MAJJA .. KÄIGE TÕSISELT OMA STARSUI RIVERITEGA PUTSIAUKUS .. 9bi alla ev .. iga k ord kui ma olen ees EI VÕIA MA .. ***** ***** K2IGE MUNNI

            3bet AA .. obv 73s callib.. flop J49 .. bullet, insta call, turn 3 .. second barrel .. insta call .. turn 3 .. 3rd barrel .. nupud .. callin .. no minge tõsiselt seavittu

            fcking puissyed .. tegin cashaudi ka kerge .. see tõmbas extra doomswitchi peale .. fucking tilt
            tõmban sliipi ära 6k+ kätt m2ngitud ööga

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #1446
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas farik666
              normaalne.. ma jooksen ka NL25 5 buy ini alla EV
              +1

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1447
                Re: Leits - elu on lill

                :Dwifi täitsa töötab telefonil

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #1448
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits
                  :Dwifi täitsa töötab telefonil
                  Millise isendi koju tõid siis :)?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1449
                    Re: Leits - elu on lill

                    Nokia N86 Black

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1450
                      Re: Leits - elu on lill

                      See 8mp fotokas teeb lausa uskumatuid pite .. mul j2i karp lahti ... sunseti pildistades nagu supe ... 16gb on mälu ka .. pole ilmselt kaati l2hiajal juurde vaja .. wifi .. gps ... jne

                      Viisin tohmanid Viljandi baari ... tra teen starsti lahti, hakkan mängima .. telefon heliseb .. TULE JÄRGI, MA OLEN NII TÄIS .. kainejuht = -ev

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1451
                        Re: Leits - elu on lill

                        Uus telefon tõi veel vist halba karmat koju juurde. Kõik KK, QQ 3 bet flopid on JJ4, QQ3, TT2 .. mängin pot controliga l2bi ja fishid n2oitavad J2, Q9, T4 .. üli **** run yhesõnaga .. sette 5.3% tämna .. kuu lõikes ~8 .. mitte just parim.

                        Pf fishid min 3betivad .. mul alati obv poket .. tra mul on super hyper oddsid callimiseks .. mingi 10+x callisin ja obv ei yhteggi ... sellest ka see 3bet call suur on mingi 37 vms sick sick sick ...

                        võiks see pedekas run yle minna juba

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1452
                          Re: Leits - elu on lill

                          wau, see nokia n86 on täpselt minu n96 koopia, lihtsalt kuidagi väiksem ja tundub nagu see oleks plastmassihunnik :D

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #1453
                            Re: Leits - elu on lill

                            leits, sina vä ? ;D

                            http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=337292

                            ää solvu, ma jõudsin just koju ja huumorisoon on viimased 15 tundi piirituse sees ligunend

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1454
                              Re: Leits - elu on lill

                              ei, sinu kahjurõõmuks võin öelda, et mul on ikka juhiload olemas.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1455
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas hotcocacola
                                wau, see nokia n86 on täpselt minu n96 koopia, lihtsalt kuidagi väiksem ja tundub nagu see oleks plastmassihunnik :D
                                N96 on 100 eeki odavam isegi :) Mulle ei istunud n96 kätte. Liiga suur tho minu jaoks, taskus on ebamugav jne ... point on sama neil telefonidel enam vähem siiski

                                Comment

                                Working...