Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #2221
    Re: Leits - elu on lill

    GO GO Leits!!

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #2222
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits
      s

      stars on homodele nagu turniirid

      aga yldiselt tänasest seisust ... 5k k2tt kohe t2is .. JA SEIS ON KUSINE .. 2kki 5bi peal hetkel miinust, +1110 pealt siis kena drop, aga yiritan tugev olla ja 1ni j2rjest lasta ja nullui tulla
      Tegelt loodan väga, et saad jooksma jälle. Hiiterit!

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #2223
        Re: Leits - elu on lill

        i though i bluff u out .. gess nottttttt

        Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        UTG+1 ($38.15)
        MP1 ($10)
        MP2 ($7.75)
        CO ($21.80)
        Button ($104.45)
        SB ($8.75)
        Hero (BB) ($50)
        UTG ($52.25)

        Preflop: Hero is BB with A, K
        UTG calls $0.50, 2 folds, MP2 calls $0.50, 1 fold, Button bets $2.50, 1 fold, Hero raises to $8.75, 2 folds, Button calls $6.25

        Flop: ($18.75) K, 8, 8 (2 players)
        Hero bets $10.50, Button raises to $95.70 (All-In), Hero calls $30.75 (All-In)

        Turn: ($101.25) 4 (2 players, 2 all-in)

        River: ($101.25) 4 (2 players, 2 all-in)

        Total pot: $101.25 | Rake: $3

        Results:
        Button had J, 10 (two pair, eights and fours).
        Hero had A, K (two pair, Kings and eights).
        Outcome: Hero won $98.25

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #2224
          Re: Leits - elu on lill

          Seal flopil on su raadiuses mõni käsi mida bet foldid? Suht gay move tundub teiselt.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #2225
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas vonkartoffel
            Seal flopil on su raadiuses mõni käsi mida bet foldid? Suht gay move tundub teiselt.
            dongi vatsu bet fold siuksel flopil ??? NEVER NEVRE NEVER .. thats nuts

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2226
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas alaska
              Ma väga fullringi ei oska, aga mis värk selle Ahigh flopiga siis on? Kui KK-ga 3betid, kas siis esialgne raiseja flatib nii tihti oma Ax-iga? See on ju halb mäng, nad on domineeritud AK AQ poolt ja muud suured paarid ei maksa kinni? AK minuarust kah eriti oop 3beti peale ei tohiks flattida?Peab seda A siis nii hullusti kartma seal flopis?
              Dongid ikka aga üleüldiselt KK-ga tahad mängida 3betted pangas stäkkide peale aga kui miski kiil vaahel, siis ajab närvi.

              Ja ma ei tohi enma seda läpparit pekstaa, sest a täht jamab.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #2227
                Re: Leits - elu on lill

                Nonii, mõtleisn, et teeks ka kerge nädala update. Täna enam mängida ei viidsi, eile sai ka päris palju mängitud.
                Esmaspäev sai siis Starrsist oma rääsmed FTP'sse kantud ja kohe NL50's kaotusi tagasi tegema hakatud. FTP ja stars on nagu öö ja päev, kohati on ftp on ikka üli agro, eriti fishid .. 3 tänavat pannakse ATC'ga ... suht standard on mingi second paariga c/c 3 tänavat ja nad stackivad end lihtsalt ära ... Downswinge on olnud .. aga kõigist olen ka välja tulnud, eile tundisn korra isegi tilti, siis sai kiirelt aknad kinni pandud, dushi all ära käidud ning uuesti laskma hakatud, isegi aitas. Üldiselt sait meeldib, soft on veits bugine, ei viska alati actiive lauda ette, peab ise alt klikkima neid ja siis lampi hakkab jälle tööle .. no idea ... Reedel kanti esmaspäeva mängupäeva eets rb ka ära .. 11$. Tuleval reedel peaksin ca ~200$ saama rb ..(oleneb muidugi kuidas mängida viidsin).

                Aga jah .. so far so good, busto pole .. ehk läheb tasapisi ka edasi
                Õhtu ehk mängin seda 5k punkti sisseost 250k turniiri .. pole nende punnidega midagi nagunii teha .. siis ei võeta v2hemalt rb'st maha :D

                ja mingid statid ka ..


                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #2228
                  Re: Leits - elu on lill

                  Hakkame ennustama :P

                  3bet% 3.4, WTSD% 24.9, W$SD% 49.2, Agg 3.5 Set% 9.6

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #2229
                    Re: Leits - elu on lill

                    NOO

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #2230
                      Re: Leits - elu on lill

                      Kõik läks mööda? :P :D

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2231
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas Cash87
                        Kõik läks mööda? :P :D
                        ma olen nit .. seega jah

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #2232
                          Re: Leits - elu on lill

                          agg on 4.5 WTSD on 22,4%

                          btw.. sa selle peale ei tulnud, et selel asemel et mspaintis sodida neid näitajaid.. olekis võinud pildi kitsamaks tõmmata.. ehk ainult esimesed statid laual

                          Comment

                          • Bikewarrior
                            Bännitud
                            • Apr 2009
                            • 283

                            #2233
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas Cash87
                            Hakkame ennustama :P

                            3bet% 3.4, WTSD% 24.9, W$SD% 49.2, Agg 3.5 Set% 9.6
                            ma ennustan ka

                            3bet%4,9, WTSD% 21, W$SD% 60,Agg 6, Set% 9,1

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2234
                              Re: Leits - elu on lill

                              3bet on 2,7 .. wtsd on 23 .. w$ssd% oli 53 ilmselt .. agro 2,7

                              Comment

                              • Bikewarrior
                                Bännitud
                                • Apr 2009
                                • 283

                                #2235
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas leits
                                3bet on 2,7 .. wtsd on 23 .. w$ssd% oli 53 ilmselt .. agro 2,7
                                '

                                Mõtlesin et oled agrom, tundus vähemalt kui starsis mängisid

                                Comment

                                Working...