Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #1426
    Re: Leits - elu on lill

    Krt mul tunne et leits bumhuntib mind NL25-s :D

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1427
      Re: Leits - elu on lill

      mis on bumhunt?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1428
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        mis on bumhunt?
        Otsid kalasid ja mängid ainult fishide vastu.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1429
          Re: Leits - elu on lill

          Tea ei ütleks nyyd .. aga kus mingi yks 4$ stackiga fish lauas on ja ülejäänd minig enam v2hem stäkkidega, siiis tõesti ma ei viidsi seal lauas istuda. Täna proovisin huvi pärats alguses 14 lauda .. no faking nii igav oli, et siuke tunne et võta film kõrvale lahti .. See nl25 ongi imo siuke limiit, mida kannatab ka 30 tableda .. eks mingil määral bb/100 küll kannatab, kuid massiga lüües saab ka päris h2sti

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1430
            Re: Leits - elu on lill

            Täna siis tagasihoidlikum päev .. sain korr aküll 4.5BI .. lõpetasin siiski 3 peal ...

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1431
              Re: Leits - elu on lill

              Tra und ei tule jube wierd rsk :D ... yritan 12ni üleval olla ja siis mingi kuueni magada .. ja mingi 3 paiku magama minna ehk saab rütmi tagasi korda

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1432
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas leits
                Tra und ei tule jube wierd rsk :D ... yritan 12ni üleval olla ja siis mingi kuueni magada .. ja mingi 3 paiku magama minna ehk saab rütmi tagasi korda
                Üldse ei imesta miks...

                Algselt postitas leits
                redbullid lauda ja l2heb mänguks ..

                Comment

                • Mihkel785
                  Jube Noob
                  • Oct 2008
                  • 113

                  #1433
                  Re: Leits - elu on lill

                  http://forumserver.twoplustwo.com/78...g-read-456535/

                  Ma panen selle lingi juba siia valmis järgmise doomswitchi jaoks :)

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #1434
                    Re: Leits - elu on lill

                    Leits võiks ise ka sinna miskit kribada teistele naermiseks :)

                    aga ainult siis kui doom peale tuleb :)

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1435
                      Re: Leits - elu on lill

                      Eile tegin ka 3.5k kätt .. +1bi jäi vist lõpuks.... 3bet floppides hittisid fishid oma setid alati ära .. polnd väga midagi teha .. Kuu iseenesest on juba rekord kuu, loodame, et run on ok. Eile oli obv ylisitt kaardijooks ka, aga suudan foldida juba päris h2sti, mis tõttu kaotused aina vähenevad ..

                      Comment

                      • McFoldberg
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 731

                        #1436
                        Re: Leits - elu on lill

                        Tore lugeda, et röökimist hakkab su teemas vähemaks jääma ja rohkem eneseanalüüsi. Nagu sa näed, siis mõjutab tulemusi ka väga hästi.
                        Edu!

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1437
                          Re: Leits - elu on lill

                          iga kord kui maale tulen ja m2ngin on doomswitch .. set % 2k kätt 3,4 ... ykski 3bt potis overpaar ei pea .. debiilsed regularfid callivad vastu igasuguseid oddse 3bete oma 66tega ja hitivad igast asendist sette .. ja oleme ausad .. doomswitch on tagasi .. w%sd on kõva 27

                          Comment

                          • farik666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 834

                            #1438
                            Re: Leits - elu on lill

                            no mind beadid küll igast asendist.... a endal oli ka pärastlõunasel sessioonil W$SD misi 20 kanti...

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1439
                              Re: Leits - elu on lill

                              Tean jah .. et variation .. võtsin 1.5l värska ligi .. vaatan yhe osa spookse ära ja hakkan laskma

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1440
                                Re: Leits - elu on lill

                                Minge ***** ma saan 3. seti 2400 käe peale ja see blowitakse ka kani kenasti-... ahja ja 4x KK vs AA on ka täna tulud ... -5BI .. nagu n2ha siin maal on kuldne lakbox


                                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                MP2 ($4.65)
                                CO ($13.35)
                                Button ($21)
                                SB ($5.95)
                                BB ($28.60)
                                UTG ($23.10)
                                Hero (UTG+1) ($28.95)
                                MP1 ($25)

                                Preflop: Hero is UTG+1 with J, J
                                UTG calls $0.25, Hero bets $1.25, 2 folds, CO calls $1.25, 3 folds, UTG calls $1

                                Flop: ($4.10) 5, 4, J (3 players)
                                UTG checks, Hero bets $3, 1 fold, UTG calls $3

                                Turn: ($10.10) 2 (2 players)
                                UTG checks, Hero bets $7, UTG calls $7

                                River: ($24.10) A (2 players)
                                UTG checks, Hero bets $6, UTG raises to $11.85 (All-In), Hero calls $5.85

                                Total pot: $47.80 | Rake: $2.30
                                Main pot: $47.80 between UTG and Hero, won by UTG

                                Results:
                                UTG had J, 3 (straight, five high).
                                Hero mucked J, J (three of a kind, Jacks).
                                Outcome: UTG won $45.50

                                Panin selle shithole kinni .. -4bi peal lõpetasin .. 3.7k kätt, set % 2.8... Kunne sain 4x .. need kõik olid AA vastas . . ässasid õnnestus 1x saada..**** siin maal m2ngimine on -ev ... fucking vitune karma

                                VITTU ENNE SAIGI KÕIK ÄRA SÕNATUD ... PUTSI VISKAN SELLE VANA TELEFONI POOLEKS

                                Comment

                                Working...