Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1621
    Re: Leits - elu on lill

    Mina kaifin hetkel NL50 6maxi. 8 sessiooni järjest kasumis. Eelmine nädal eriti ei mänginud ja eile roostes olles tõmbas kohe algul -170$, kuid läx kõigest 2100 kätt, et olla taas plusspoolel ja jätkata oma roheliste sessioonide seeriat :)

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #1622
      Re: Leits - elu on lill

      Toppisin sammuti 20 BI - ning hakkasin lahmima NL10 alguses 4 lauda kuidagi igav oli panin isegi kokku 6 lauda vahepeal ning kasumisse 4BI mis seeria alguseks vägagi hea!:)

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #1623
        Re: Leits - elu on lill

        30 BI (NL10 jaoks ) väike apsakas

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1624
          Re: Leits - elu on lill

          homme hakkan agin cashi panema .. t2na on doomswitchi j2rgne p2ev .. teatavasti on need ylikusised

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1625
            Re: Leits - elu on lill

            tund aega ootan oma kätt ja siis see ...

            Poker Stars $50+$5 USD No Limit Hold'em Tournament - t300/t600 Blinds + t50 - 9 players - View hand 218812
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            EmmiV (UTG+2): t15735 M = 11.66
            Hero (MP1): t9135 M = 6.77
            zavor (MP2): t12264 M = 9.08
            thommak (CO): t6232 M = 4.62
            Bananenn (BTN): t19932 M = 14.76
            Kastrupvej (SB): t18356 M = 13.60
            J_HasTheNuts (BB): t32916 M = 24.38
            ryanbluf (UTG): t9998 M = 7.41
            mmzzqq (UTG+1): t16070 M = 11.90

            Pre Flop: (t1350) Hero is MP1 with K A
            3 folds, Hero raises to t1800, 2 folds, Bananenn raises to t5400, 2 folds, Hero raises to t9085 all in, Bananenn calls t3685

            Flop: (t19520) 4 8 Q (2 players - 1 is all in)

            Turn: (t19520) Q (2 players - 1 is all in)

            River: (t19520) 6 (2 players - 1 is all in)

            Final Pot: t19520
            Hero shows K A (a pair of Queens)
            Bananenn shows K K (two pair, Kings and Queens)
            Bananenn wins t19520



            tra kui hiage ,. miungi 60n oli rahadeni vms ..need turna on tõesti gaydele ..

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1626
              Re: Leits - elu on lill

              nahhui et mingit turnat võitta pead sa tegema 76 suckauti .. võitma 2000 flippi ja kui oled 80/20 ees nendets pead ka vist 600x võitma ... haige lakbox teema

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1627
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas leits
                nahhui et mingit turnat võitta pead sa tegema 76 suckauti .. võitma 2000 flippi ja kui oled 80/20 ees nendets pead ka vist 600x võitma ... haige lakbox teema
                +1 000 000

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1628
                  Re: Leits - elu on lill

                  naiss staars .. -4bi again nl25.. set vs setid .. 3x kk vs aa .. mingi 1.6k käe jooksul ... mingi järgmise 20k jooksul saan veel 15 ilmselt

                  ole sa t2natud "august, kui lõikuskuu"

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1629
                    Re: Leits - elu on lill

                    jesssss sain plussi ... fucking doomswitch ole sa selleks korraks l2bi

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1630
                      Re: Leits - elu on lill

                      eilsest sessist huvitav käsi mingi regulari vastu ... tra minu meelest haigemalt ei saa neid litse enam mängida, kui see tüüp mängis :S

                      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 219631
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      Amonal (MP1): $24.90
                      hardgeus (MP2): $25.00
                      rock55 (CO): $41.15
                      Hero (BTN): $39.90
                      ghosty0211 (SB): $25.00
                      nazareneoh (BB): $25.00
                      CrakAddict (UTG): $46.35
                      GetTheMath (UTG+1): $25.60

                      Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with K K
                      CrakAddict raises to $1, 4 folds, Hero raises to $4.25, 2 folds, CrakAddict calls $3.25

                      Flop: ($8.85) 7 J 9 (2 players)
                      CrakAddict checks, Hero bets $7.50, CrakAddict calls $7.50

                      Turn: ($23.85) T (2 players)
                      CrakAddict checks, Hero bets $17.50, CrakAddict calls $17.50

                      River: ($58.85) 9 (2 players)
                      CrakAddict checks, Hero bets $10.65 all in, CrakAddict calls $10.65

                      Final Pot: $80.15
                      Hero shows K K (two pair, Kings and Nines)
                      CrakAddict mucks Q Q
                      Hero wins $77.15
                      (Rake: $3.00)

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1631
                        Re: Leits - elu on lill

                        Run on jätkuvalt parim .. 2k hands ... 4 st vs set, 2x KK vs AA ja QQ vs JJ
                        noojah .. loodame et ehk kunagi l2heb midagi paremaks .. hetkel märke paranemiseks ei ole

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1632
                          Re: Leits - elu on lill

                          jätkame hiiteri lainel .. 550 kätt ja -5.5 BI..

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1633
                            Re: Leits - elu on lill

                            Poisid mõtlete et jooksete sitasti .. ei te jookse, teil on god moe minu kõrval atm.
                            1k kätt siis hetkel ja vahe kokku võtte:
                            4x kk vs aa (kokku on vist 20+ 10k k2e jooksul see kuu j uba)
                            olen lausa 4 setti hittinud .. aga ei ole toonud yhtegi võitu kahjuks koju
                            AA vs QQ .. tõmbame kenad mastid riverisse

                            e: ilmselt asja taga otsus , et otsustasin n2dal alko vaba olla .. täna joon õhtused kohustuslikud õlled ära.. raudselt siis homme olen ise ka god modes ..

                            tyra see alkohol on ikka pool karmat mängust

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #1634
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas leits
                              Poisid mõtlete et jooksete sitasti .. ei te jookse, teil on god moe minu kõrval atm.
                              1k kätt siis hetkel ja vahe kokku võtte:
                              4x kk vs aa (kokku on vist 20+ 10k k2e jooksul see kuu j uba)
                              olen lausa 4 setti hittinud .. aga ei ole toonud yhtegi võitu kahjuks koju
                              AA vs QQ .. tõmbame kenad mastid riverisse

                              e: ilmselt asja taga otsus , et otsustasin n2dal alko vaba olla .. täna joon õhtused kohustuslikud õlled ära.. raudselt siis homme olen ise ka god modes ..

                              **** see alkohol on ikka pool karmat mängust
                              Oled sa selles ikka nii kindel?

                              http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg78566

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1635
                                Re: Leits - elu on lill

                                Seljatasin downswingi .. +10bi päev

                                Comment

                                Working...