Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1366
    Re: Leits - elu on lill

    Mõtlesin sama, aga liht enese rahustamiseks küsisin üle, et 2kki donk play or smth

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1367
      Re: Leits - elu on lill

      j2tkame downswingida ...
      AA vs KK
      QQ vs JJ
      AK vs AQ flopist nupud .. river Q

      Ahjaa 17x ässad pole veel raha toonud pf nuppe pannes, ilmselt hakkan neid open foldima

      omfg 2x järjest
      poisi 3bet on 17%

      QQ vs AA pf nupud
      KK vs AA pf nupud
      2 järjestikust k2t

      mul on sellest staarsist nii siiber..ainuke asi mis seal on ion bad biidid siis roomad 4k kätt sealt v2lja nulli ja uus p2evb uuesti 1000 k2tt ja -5bi... t2ietsi haige ..

      AK3 flop.,. o bv 3bet .. AK'ga nupud .,. turn 7 ja vastas 777
      see ei ole normaalne enam

      ei stars kus sa nyyd sellega panema aga juurde ... 3bet flop obv .. flop A39 .. obv nupud .. TT callib kenatsi ära ja turn T ja persses.. ühesõnaga jah ei j2tku enam selle sita jaoks sõnu

      Comment

      • McFoldberg
        Grinder
        • Nov 2008
        • 731

        #1368
        Re: Leits - elu on lill

        AK vs AQ flopist nupud .. river Q

        HH plz

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1369
          Re: Leits - elu on lill

          ma ei saa aru, kuidas koguaeg õnnestub pfis või flopis nupud sisse saada.. mis krdi ime koht see stars on???
          mingi aggrohomode paradiis?

          Comment

          • tobi
            Jube Noob
            • Dec 2008
            • 149

            #1370
            Re: Leits - elu on lill

            Väga kena graafik, keep up the good work!
            : )

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1371
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas Rage
              ma ei saa aru, kuidas koguaeg õnnestub pfis või flopis nupud sisse saada.. mis krdi ime koht see stars on???
              mingi aggrohomode paradiis?
              regularidel on probably readid kirjas juba, et kui flopis reraised leitsi, siis saad any twoga NUPUD

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #1372
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas leits
                ma mängisin 6max nl50 .. mida ma proovisin elus esimest korda ... fr laudu v2ga seal kahjuks ei leidu
                30 mulle piisaks küll

                Comment

                • virx747
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 751

                  #1373
                  Re: Leits - elu on lill

                  Kunagi sättisin oma setinguid PS-s, sattus vastu selline mees.
                  Pärast kätt tegin note: "Lükka alati AI!"
                  Leits küll veidi torises pärast chatis, aga paistis, et ta on harjunud selliste asjadega.

                  No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  UTG+1 ($66.05)
                  MP1 ($52.05)
                  MP2 ($50)
                  MP3 ($78.65)
                  CO ($57.85)
                  AI Man (Button) ($95.10)
                  Donk regular (SB) ($30.45)
                  BB ($52.10)
                  UTG ($50)

                  Preflop: Donk regular is SB with A, 9
                  6 folds, AI Man bets $1.50, Donk regular calls $1.25, 1 fold

                  Flop: ($3.50) 7, 9, 3 (2 players)
                  Donk regular checks, AI Man bets $2.50, Donk regular raises $6, AI Man calls $3.50

                  Turn: ($15.50) 10 (2 players)
                  Donk regular bets $10, AI Man raises $50, Donk regular calls $12.95 (All-In)

                  River: ($61.40) A (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: $61.40

                  Results:
                  AI Man didn't show (K, K)
                  Donk regular had A, 9 (two pair, Aces and nines).
                  Outcome: Donk regular won $58.40

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1374
                    Re: Leits - elu on lill

                    jõuluvana on mullegi taas külla tulnud

                    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    MP1 ($29.40)
                    MP2 ($28.20)
                    Hero (MP3) ($27.20)
                    CO ($48.10)
                    Button ($18.10)
                    SB ($25.95)
                    BB ($5)
                    UTG ($25)
                    UTG+1 ($30.45)

                    Preflop: Hero is MP3 with Q, Q
                    UTG bets $1, 2 folds, MP2 calls $1, Hero raises to $5.50, 5 folds, MP2 calls $4.50

                    Flop: ($12.35) 7, 10, 4 (2 players)
                    MP2 checks, Hero bets $8, MP2 calls $8

                    Turn: ($28.35) 10 (2 players)
                    MP2 checks, Hero bets $13.70 (All-In), MP2 calls $13.70

                    River: ($55.75) 7 (2 players, 1 all-in)

                    Total pot: $55.75 | Rake: $2.70
                    Main pot: $55.75 between MP2 and Hero, won by Hero

                    Results:
                    MP2 had Q, J (two pair, tens and sevens).
                    Hero had Q, Q (two pair, Queens and tens).
                    Outcome: Hero won $53.05


                    Starsis siiani üks asi kummitab mind ... +5BI .. ja nii kui laudu kinni panema hakkan .. võtan auto postidel linnukesed ära or panen sit out next blind .. ja insta alati mingit set vs setid .. flush vs fh .. mystika .. nyyd hakkan insta x'st kinni lõhkuma aknaid, muud moodi ei saa lihtsalt. Obv jäi +3

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1375
                      Re: Leits - elu on lill

                      SELLE KUU EESMÄRK - EI MÄNGI ROHKEM ÜHTEGI TURNIIRI, KUI EI LOE ÜHTE RAAMATUT ENNEM L2BI, SEST MA EI BIIDI NEID

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1376
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas leits
                        SELLE KUU EESMÄRK - EI MÄNGI ROHKEM ÜHTEGI TURNIIRI, KUI EI LOE ÜHTE RAAMATUT ENNEM L2BI, SEST MA EI BIIDI NEID
                        ps. kui loed, siis anna siia ka teada, mida loed ja kas tundub asjalik kirjandus.. ma siiani tige et omal FTPs 5k FTP punkte korstnasse kirjutasin turnadega..

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1377
                          Re: Leits - elu on lill

                          Päev korras, esimest korda üle 2 sai jooksmas k2idud .. esialgu 1.5km ring ... Eesmärk on käia ülepäeva jooksmas ... mingi 1-2 nädalat teeks ühte ringi, siis yritaks 2 ringi poisiks saada

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1378
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas leits
                            Päev korras, esimest korda üle 2 sai jooksmas k2idud .. esialgu 1.5km ring ... Eesmärk on käia ülepäeva jooksmas ... mingi 1-2 nädalat teeks ühte ringi, siis yritaks 2 ringi poisiks saada
                            Ma ei ole kindel aga kui sa pole 2 aastat jooksmas käinud, siis üle ühe päeva jooksmas käimine võib tekitada vigastusi. Ma alustaks nii, et korra või kaks nädalas alguses ja siis vaikselt tunde järgi tõstaks distantsi, kiirust, kordi nädalas, mida iganes.

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #1379
                              Re: Leits - elu on lill

                              Ma siin vaatasin et leitsi päevik popim kui "yes" oma :D

                              Ja ma tahtsin küsida milliste paaridega sa preflop mängid, et sinu set% alati nii väike on? mingi TT+?

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1380
                                Re: Leits - elu on lill

                                vb tõesti alguses 2x week .. et harjuda ... eesmärk oleks sygisel 2x jooksmas käima hakata ja 3x nädalas ujuda .. jõusaalis ei tohi sesoses südame probleemidega k2ia

                                Comment

                                Working...