Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #1396
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas -andres-
    Neli päeva järjest jõusaali on pigem kahjuks kui kasuks :/.
    Neli päeva järjest tõesti, aga neli päeva nädalas on täiesti ok. Hakkasin isegi just käima. Eks näis kuhu sügiseks jõuan.

    Ja mis asja sa alaska ajad, et kulturistide toitumissoovitused tuleks põlema panna?! Kui tahad korralikult asja teha, siis need on üliolulised asja juures. Mul näiteks üks sõber sööb iga päev kanaliha(ainult kanaliha-lõunaks siis) ning kõik burgerid ja muud asjad on üldjuhul välistatud.

    Comment

    • 2ssapaar
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 423

      #1397
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas -andres-
      Neli päeva järjest jõusaali on pigem kahjuks kui kasuks :/.
      kui ühte lihasgruppi teha, siis muidugi
      aga kui jaotada, siis pole ju

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1398
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas Rage
        minu aus arvamus: ma arvan et igal fishil ja regularil on note sinu kohta, et eriti haigelt aggro tüüp ja callivad iga sitaga sind.. ausalt.. ma ei saa aru kuidas Bodogis nii lühikese ajaga -10BI.. mu halvim päev Bodogis on mingi -5BI old ja seda ka HU pärast kus donk lasi varvast niipea kui teda beatima hakkasin. ja koguaeg flopis nuppe sisse saada? maitea.. rahulikum stiil ehk oleks parem?
        no kui set vs sette juba 4+ ei ole v2ga probleemi + set vs read jms .. ma olen ülikinni hetkel ... putsi omme ma grindin kodus 10k kätt starsis ja bododis 2k


        andke keegi mulle handgrabber

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1399
          Re: Leits - elu on lill

          52 õllet kahepeale ... nppoop nii kinni, t2itsa putsis ..

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #1400
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas 2ssapaar
            kui ühte lihasgruppi teha, siis muidugi
            aga kui jaotada, siis pole ju
            Eip. Keha ei taastu koormusest ära.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1401
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas -andres-
              Eip. Keha ei taastu koormusest ära.
              Huvitav, kaua leitsi keha sellest õllekoormusest taastub, 10+ liitrit pole naljaasi :D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1402
                Re: Leits - elu on lill

                tagasi kodus ... t2itsa putsis .. nii sitt on olla ... t2na pean grindima öö otsa

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1403
                  Re: Leits - elu on lill

                  tegin sundya millike satikat ... rebuy just lõppenud ... esimene k2si ... ma bb A6s, mp1 limp, mp2 limp, cf limp, btn limp ... mul stack ca 3k, bb on 300 + mingid anted .. A6s peaks igat õigustatud push olema u? obv 9Js vastas, katsin tüübi masti ka veel ära aga obv river J ja bustoland

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1404
                    Re: Leits - elu on lill

                    tra bodogi 100k satikal .. oleks huge staskiks saand .. A9 vs QQ .. obv flopis a ja per**es .. **** kyll marru ajab see **** juba .. yhtegi mingit 70/30 oluorda ei võida
                    Nüüd 15bb alles ja hakkab again push/fold .. ***** ma ytlen, kui siit ka piletit ei tule siis bodog põlema
                    2bb alles A8 vs KT .. kus ma võidan siis

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1405
                      Re: Leits - elu on lill

                      eht ... 6 satikat .. 14st flipist 0 enam v2hem mulle ... ja ongi kõik .. 2iesti haige ... mõttetu m2ng on see turniiri m2ng .. teh lakbox m2ng

                      8st satikast nu A4 vs QKo .. vaatan juba oo flop AJ3 .. et 2kki peab .. hui turn T ja bye b ye ...

                      tra mind ajas nii tilti see et ma yhtegi tiketit ei saand bodogis .. seega ostsin 162$ eest end ise sisse ... roll mingi ca 300$ seal .. pohh blowin siis blowin

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1406
                        Re: Leits - elu on lill

                        turnal h2visin .. kk vs aa. mõtsin teen nats cashi .. ca +3bi .. sakautisin QQ vs KK .. ja tõmban magama .. ei suuda m2ngida .. liiga v2sinud olen .. ilmselt vaatan filmi vms .. aga m2ngimisets ei tule midgai v2lja, liiga palju vigu tuleb sisse

                        nl25 graph ka .,. 100k kätt sai t2is .. tegelt olen rohkem mänginud kunagi igavikus ka paarkend k kätt, aga seda ei saaks mänguks nimetada.



                        5.85 bb /100 ... kõige ullem pole, ise ootaisn 8 kanti aga noh .. k2ib see ka

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #1407
                          Re: Leits - elu on lill

                          graafikut vaadates ei saa küll aru mille üle sa virised pidevalt. ilus tulemus ju ja biidid mängu kenasti.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1408
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas Tarmonator
                            graafikut vaadates ei saa küll aru mille üle sa virised pidevalt. ilus tulemus ju ja biidid mängu kenasti.
                            i gess thats what keeps me going or smth

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #1409
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas Tarmonator
                              graafikut vaadates ei saa küll aru mille üle sa virised pidevalt. ilus tulemus ju ja biidid mängu kenasti.
                              kui ma ei oleks seda leitsi kalalkäigu pilti näind, siis arvaksin, et mu eksnaine on pokkerit mängima õppind ja halab siin. jutu järgi nigu kaks tilka vett :D

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #1410
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas vennike
                                kui ma ei oleks seda leitsi kalalkäigu pilti näind, siis arvaksin, et mu eksnaine on pokkerit mängima õppind ja halab siin. jutu järgi nigu kaks tilka vett :D
                                Kus need pildid on? :D

                                Comment

                                Working...