Re: Leits - elu on lill
Neli päeva järjest tõesti, aga neli päeva nädalas on täiesti ok. Hakkasin isegi just käima. Eks näis kuhu sügiseks jõuan.
Ja mis asja sa alaska ajad, et kulturistide toitumissoovitused tuleks põlema panna?! Kui tahad korralikult asja teha, siis need on üliolulised asja juures. Mul näiteks üks sõber sööb iga päev kanaliha(ainult kanaliha-lõunaks siis) ning kõik burgerid ja muud asjad on üldjuhul välistatud.
Algselt postitas -andres-
Ja mis asja sa alaska ajad, et kulturistide toitumissoovitused tuleks põlema panna?! Kui tahad korralikult asja teha, siis need on üliolulised asja juures. Mul näiteks üks sõber sööb iga päev kanaliha(ainult kanaliha-lõunaks siis) ning kõik burgerid ja muud asjad on üldjuhul välistatud.

Comment