Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1336
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas Oliverk
    Tahaks ka selliseid laudu kus koguaeg pf nuppe saaks panna.
    Lol sa võid neid tahta aga kui käed ie pea msi see sulle annab :1?

    Comment

    • QKulgur
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 484

      #1337
      Re: Leits - elu on lill

      hakka enda suckout käsi kah juba postitama siia, ainult üks suur vingumine koguaeg

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1338
        Re: Leits - elu on lill

        p.s. kui sa nüüd sinna $500 peale kukud vms.. siis viska oma mingi 50k viimase NL25 käe statsid ka siia.. nohh ikka korralik statside kogumik.. mitte mingi 15/14/3 stiilis

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #1339
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas leits
          Turnis sa oled taga 77/23, ei ytleks et v2ga hea moov
          Ega vastased Su kaarte ei näe...

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1340
            Re: Leits - elu on lill

            Sul on nii suur volume, et Sa peadki päevas nii palju biite saama, pead need lihtsalt üle elama tra suka nahhui.

            Ja ma ise olen ka turnis teinud sellist moovi gutshoti ja flush drawga, arvestades, et enamuse ajast regularid turnis foldivad enamus käsi, siis on see väga tugev moove, kui peaxid failima, siis on Sul oute.

            Sulle tundub, et Sul juhtub rohkem biite kui teistel, sest Sa ei tegele pot controlliga absull ja üritad enamus kätest all ini saada.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #1341
              Re: Leits - elu on lill

              Vapsik - ei usu et see vana päris kõrge ässa peale läks. Ikka lootis endal masti kokku saada või gutshoti - sealt need numbrid.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #1342
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas pastilaa
                Vapsik - ei usu et see vana päris kõrge ässa peale läks. Ikka lootis endal masti kokku saada või gutshoti - sealt need numbrid.
                Pigem ta lootis FE peale, ega siis tema ei tea, et set vastas on.

                Comment

                • goldec

                  #1343
                  Re: Leits - elu on lill

                  Niikuinii tuleb ta soon enough jälle mingi 20bb/100 graphiga lagedale.
                  Tuult tiibadesse, leits!

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1344
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas RudiTurbo
                    Sul on nii suur volume, et Sa peadki päevas nii palju biite saama, pead need lihtsalt üle elama tra suka nahhui.

                    Ja ma ise olen ka turnis teinud sellist moovi gutshoti ja flush drawga, arvestades, et enamuse ajast regularid turnis foldivad enamus käsi, siis on see väga tugev moove, kui peaxid failima, siis on Sul oute.

                    Sulle tundub, et Sul juhtub rohkem biite kui teistel, sest Sa ei tegele pot controlliga absull ja üritad enamus kätest all ini saada.
                    88tega pot control seal? nojah .. meil on perfect oddsis fh hittida, kui sa seal ka mingi pot kontrollitad kus sa yldse nuppe paned, aint pf AA ja thats it?

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #1345
                      Re: Leits - elu on lill

                      Leits, kui tihti enda käsi/mängu analüüsid?
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1346
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas Pahvak
                        Leits, kui tihti enda käsi/mängu analüüsid?
                        kord-2 kuus ... hetkel leidsin kerge vea ka .. 3bet call on nats suur, kuid ma ei tea ... põhiprobleem on et sd winngis ei ole mitte seal kus ta peaks olema

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1347
                          Re: Leits - elu on lill

                          JESSSS BEMMI NAVI SAIN TÖÖLE ... tra huiasin netis 2 kuud ringi ennem kui õige plaadi leidsin .. paras algeline k2kk on võrreldes tom tomiga .. aga noh töötab .. vahepeal õnnestus 2 kuu jooksul 3. kiirusetrahv saada ... lakboxisin ära see kord 19 üle ... oleks 2 rohkem olnd, siis oleks bye bye load ... nyyd üle 85 ei sõida

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1348
                            Re: Leits - elu on lill

                            2 p2eva jooksul ei ole olnud võimalus võita veel AAga SD'd
                            see on juba nii wierd, ei ei aja tilti isegi vaid NAERMA, tõsiselt .. tekib v2gisi m õtölemine et mis kuradi moodi need kaardid lauda tulevad, kuigi ma tean v2ga h2sti mis moodi system töötab ja peaks yber random olema, kuigi v2ga ei kisu sinna see asi

                            PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            Hero (MP3) ($27.40)
                            CO ($29.80)
                            Button ($17.50)
                            SB ($9.25)
                            BB ($5.50)
                            UTG ($4.75)
                            UTG+1 ($30.35)
                            MP1 ($8.30)
                            MP2 ($27.15)

                            Preflop: Hero is MP3 with A, A
                            4 folds, Hero bets $0.75, 1 fold, Button calls $0.75, SB raises to $1.25, 1 fold, Hero raises to $4.75, Button calls $4, SB calls $3.50

                            Flop: ($14.50) 4, 7, 5 (3 players)
                            SB bets $0.25, Hero raises to $4.75, 1 fold, SB calls $4.25 (All-In)

                            Turn: ($23.50) K (2 players, 1 all-in)

                            River: ($23.50) Q (2 players, 1 all-in)

                            Total pot: $23.50 | Rake: $1.10
                            Main pot: $23.50 between Hero and SB, won by SB

                            Results:
                            SB had Q, 4 (two pair, Queens and fours).
                            Hero mucked A, A (one pair, Aces).
                            Outcome: SB won $22.40

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1349
                              Re: Leits - elu on lill

                              Inimesed kes arvavad, et ma ajan sitta, neile graph ka. erru minek on v2hem kui 3bi kaugusel :)

                              Comment

                              • krayzie
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 706

                                #1350
                                Re: Leits - elu on lill

                                miks sul mingid filtrid peal on

                                6 buyini pärast sellist seakisa päevast päeva lasta....njah

                                Comment

                                Working...