Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #586
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas Imric
    sportsumps :o ;D

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #587
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas BuildUp
      sportsumps :o ;D
      opelil ka sportsumps mul nüüd

      Comment

      • leits

        #588
        Re: Leits - elu on lill

        sa võid neid sportsumpse sinna 3 tykki ka panna :D edasi ta ikka liikuma ei hakka ;D

        Comment

        • leits

          #589
          Re: Leits - elu on lill

          Oli plaan, selle boonuse eest omale uus molu võtta 24", ilmselt jääb järgmise boonuseni see :) Tekkisid arvestamata suured väljaminekud ;D

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #590
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas BuildUp
            sportsumps :o ;D
            Natuke imelik oleks siis, kui RS mudelil seda ei oleks.

            PM võib vanema RS-i puhul ka natuke liiale minna ;D http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #591
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas Imric
              Natuke imelik oleks siis, kui RS mudelil seda ei oleks.

              PM võib vanema RS-i puhul ka natuke liiale minna ;D http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html
              Ma rõhusin pigem sellele, et ainuke mis selle auto puhul enamvähem oli, oli see sportsumps.

              Muu on ju saast.

              Ja tra see viimane - Päris vihane peab olema, et pappi sellise võrri peale matta. ???

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #592
                Re: Leits - elu on lill

                Uhh, mees, sa ei tea, millest räägid! :D

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #593
                  Re: Leits - elu on lill

                  Leits võib üldiselt vist postituste arvuga oma päevikus rahule jääda ;D


                  WTF võrr ??? Hind on muidugi ülepaisutatud nagu ka tagatiib.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #594
                    Re: Leits - elu on lill

                    Tagatiib on täpselt nii suur nagu ta olema peabki.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #595
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas Oliverk
                      Tagatiib on täpselt nii suur nagu ta olema peabki.
                      Kas 5,5sek to 100 viiks nii kerge auto muidu lendu ?

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #596
                        Re: Leits - elu on lill

                        No tehasest selline külge pandi.

                        Comment

                        • leits

                          #597
                          Re: Leits - elu on lill

                          Nonii UM's k2idud .. 5000 sinna j2etud siis. Vahetati kõik filtrid, õli, pidurivedelik, vihmasensor tehti korda.

                          Tehti pakkumine ka ... tagumised ül õõtsad + esimene alumine vp õõts vahetada. hinnapakkumine 8.5k päris ahvatlev :D

                          point selles et r22kisid et kerge lõtk. esimene alumine vp õõts sai vahetatud 2000kmw tagasi .. ilus jutt on neil selle kerge lõtku kohta. paar tuttavat on rääkinud .. et see kerge lõtk tähendabs eda et aasta kannatab veel tuimalt lasta :D

                          Comment

                          • leits

                            #598
                            Re: Leits - elu on lill

                            vittu ma ie saa areu kuidas see kaardijooks p2evast p2eva saab nii mööda olla. nahui kõik overpaardid mis t2na saanud on alati insta setid vastas olnud 3bet flopi obv

                            tra kõik overpaarid on putsis omadega Q35 floip 3bet flop .. obv mul KK Ai .. ja 333 vasta tra nii 3x .. no minge munni

                            -4Bi ja noo ei n2e mitte kuskilt kust saaks yles .. ob v sain set vs seti ka nyd otsa ja -5 .. putsi ma ytlen kui rigged see stars ob

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #599
                              Re: Leits - elu on lill

                              Ma ei oska muud soovitada, kui ainult loodan, et kunagi see fucking run.... muutub ja saad kõik jooksma.

                              Comment

                              • leits

                                #600
                                Re: Leits - elu on lill

                                btn vs blind AJo'ga 3betin ahvi, callib. flop TTJ .. panen, callib, turn vist mingi 9 vms .. c/r ai end ... turn Q ja vana n2itab AKo .. no t2iesti haige ... 3BI alla ev obv j2lle. ***** see stars on ikka fakign haigelt rigged. kõik suured ALL-inid kaotad .. tip top on m2ngida ja alati olen ees .. vittu kyll

                                Comment

                                Working...