Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1531
    Re: Leits - elu on lill

    Njuux .. tuli kerge cjaashaut teha :/

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1532
      Re: Leits - elu on lill

      Jess...homme saab bemmi esindusse again. Polegi juuube kaua käinud enam :D Midgai häda pole.
      Vahetan roolivõimuõli ära. Tra valusalt oskavad küsida selle eest, mingi nõks üle liitri läheb .. + mingi tihend ja vahetus = 1.1k vahetus, sick :D

      Nädalavahetusel võtsin esimesed 2 ratast alt ära. Tagasi sain ka pandu, aga ***** kui maas hakkaisn pingutama, siis tra see fucking vargapolt oli nii pehme juba, et tra keerasin üle selle :D Selle pean laskma ka v2lja võtta + siis vahetan ülejäänud 3 tutikate vastu. Ma kujutan ette dude, kes see nussib ajusid, et seda polti kätte saada, total pain in the ass :D:D


      Und ka pole, peaks sööma kuhugi minema .. õlle isu tuli ka .. ootan 10ni ära, võtan paar õlutit ja fine.

      Kusjuures downswingi ei tulndki peale cashauti ... aga ehk pingutan hiiteriga veel ikka nl50sse augustiks :D

      vot tak

      Comment

      • QKulgur
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 484

        #1533
        Re: Leits - elu on lill

        bemmi esinduses käimise ainuke pluss on see, et kui kunagi autot myyd siis hea näidata, et ainult esinduses käind tsekid möllud jne.
        Igastahes seda tean et need vennad seal ikka päris golden pole, sõbra isa autoelektrik ja pidevalt veavad esinduse poisid oma tehnikat talle parandamiseks

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1534
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas QKulgur
          bemmi esinduses käimise ainuke pluss on see, et kui kunagi autot myyd siis hea näidata, et ainult esinduses käind tsekid möllud jne.
          Igastahes seda tean et need vennad seal ikka päris golden pole, sõbra isa autoelektrik ja pidevalt veavad esinduse poisid oma tehnikat talle parandamiseks
          Tean isegi seda jah ... garantii on teine hea asi m is mule meelib. 2a igale asjale ... endal o li ka siin yks pool aastat tagasi suur jama ... mingi 4k rpm+ hakkas auot rõvedalt kakkuma .. k2isin esinduses ei saadud jagu. läksin tlna ühe tyybi juurde kellel originaal soft värgid särgid .. tuli välja, et mingi väike pump läbi. 5 kilo ja asi oli oukei j2lle :D

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1535
            Re: Leits - elu on lill

            4k rpm - sellest madalamal on ikka väga raske sõita :D.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1536
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas pastilaa
              4k rpm - sellest madalamal on ikka väga raske sõita :D.
              ei no kui kuskilt l2hed vms . ja unustad öra end, siis ikka võib ju minna :D diislil õnneks on hea te 4.6 vist l2hebki ja on puuks .. vahet pole .. asi pole rpmdes, vaid kui midagi on putsis, tuleb see kroda teha.

              bemmi foorumis pani yks tyyp kuldse lause ... probleem oli järgmine, et kui kytet paagis v2heä ala 10l, siis auto ei köi enam .. venna lahenduse asjale "aga ära lase alla 10l kütet paagis ja kõik on ok ju"

              sellised munnid need selle auto maine ongi alla tõmmanud ja ära rondistanud

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #1537
                Re: Leits - elu on lill

                Head soovitused :D

                Kui paremal esirattal lekib pidurivedelikku siis löö toru kinni :D ja kui pidurdades kisub rooli paremale siis pidurdades keera vasakule :D

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1538
                  Re: Leits - elu on lill

                  nii haige v2simus on täna .. 1.5kkätt -3$ ja pillid kotti .. 80k täitus ka täna . tüdismus on kergelt juba .. teisip õhtu m2nign veel .. siis kolmap kalale ja saab puhata pokkerist p2eva kaks

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1539
                    Re: Leits - elu on lill

                    Nonii, bemm UM'i viidud. Vahetusse lähevad siis turvapoldid, roolivõimu õli ning suutsid augu pähe määrdida ka mingi karterituulutus klapi peale vms .. seda peab 75 000km tagant vahetama, ca 1k maksab vist, pole ilmselt kordagi vahetatud seega vast tuleb kasuks:D

                    Iga kord kino pärast küsivad, et kas vedelike juurde on vaja lisada, õli, tosooli, aknapesu vedelikku vms :D Kusjuures, ükskord mõtleisn, et äkki huivaad. Panin esinduse eets aknapesuvedeliku ääreni täis ning siis ei olnudki arvele juurde lisatud. Õli ja tosooli lisamist pole kunagi obv vaja olnd...eks näha mis arvega nad täna mind üllatvad. ise üritan ~3-4k piiridesse jääda ;D

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1540
                      Re: Leits - elu on lill

                      Juhuu, see kordi siis lakboxisin 2,7k arve. See eelmine mingi karterituulutus klapp oli kani otsa korradel omadega olnd, seega õigel ajal sain jaole. 0.1l valati õli ka juurde :D

                      Comment

                      • mcbethk
                        Bännitud
                        • Oct 2008
                        • 687

                        #1541
                        Re: Leits - elu on lill

                        Leits palju sa bemmi peale raha lahmind oled juba? :D (lifetime)

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #1542
                          Re: Leits - elu on lill

                          leits kust navi plaat saaks ning palju maksab

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #1543
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas mcbethk
                            Leits palju sa bemmi peale raha lahmind oled juba? :D (lifetime)
                            pakun, et rohkem kui tagasi teeninud. graafik peaks olema langev

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1544
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas mcbethk
                              Leits palju sa bemmi peale raha lahmind oled juba? :D (lifetime)
                              jeah sure what ever .. n2ita mulle inimesi, kes vahetavad pidurivedelikku ja roolivõimu õli? 98% inimestest ei tee seda. kui amordi test annab vastuseks, et esimesed amordid on 25% .. soiois ju 25% on töökorras veel, milleks vahetada? pointless teema

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #1545
                                Re: Leits - elu on lill

                                mulle meeldib opeliga piiri peal elada

                                Comment

                                Working...