Jess...homme saab bemmi esindusse again. Polegi juuube kaua käinud enam :D Midgai häda pole.
Vahetan roolivõimuõli ära. Tra valusalt oskavad küsida selle eest, mingi nõks üle liitri läheb .. + mingi tihend ja vahetus = 1.1k vahetus, sick :D
Nädalavahetusel võtsin esimesed 2 ratast alt ära. Tagasi sain ka pandu, aga ***** kui maas hakkaisn pingutama, siis tra see fucking vargapolt oli nii pehme juba, et tra keerasin üle selle :D Selle pean laskma ka v2lja võtta + siis vahetan ülejäänud 3 tutikate vastu. Ma kujutan ette dude, kes see nussib ajusid, et seda polti kätte saada, total pain in the ass :D:D
Und ka pole, peaks sööma kuhugi minema .. õlle isu tuli ka .. ootan 10ni ära, võtan paar õlutit ja fine.
Kusjuures downswingi ei tulndki peale cashauti ... aga ehk pingutan hiiteriga veel ikka nl50sse augustiks :D
bemmi esinduses käimise ainuke pluss on see, et kui kunagi autot myyd siis hea näidata, et ainult esinduses käind tsekid möllud jne.
Igastahes seda tean et need vennad seal ikka päris golden pole, sõbra isa autoelektrik ja pidevalt veavad esinduse poisid oma tehnikat talle parandamiseks
bemmi esinduses käimise ainuke pluss on see, et kui kunagi autot myyd siis hea näidata, et ainult esinduses käind tsekid möllud jne.
Igastahes seda tean et need vennad seal ikka päris golden pole, sõbra isa autoelektrik ja pidevalt veavad esinduse poisid oma tehnikat talle parandamiseks
Tean isegi seda jah ... garantii on teine hea asi m is mule meelib. 2a igale asjale ... endal o li ka siin yks pool aastat tagasi suur jama ... mingi 4k rpm+ hakkas auot rõvedalt kakkuma .. k2isin esinduses ei saadud jagu. läksin tlna ühe tyybi juurde kellel originaal soft värgid särgid .. tuli välja, et mingi väike pump läbi. 5 kilo ja asi oli oukei j2lle :D
4k rpm - sellest madalamal on ikka väga raske sõita :D.
ei no kui kuskilt l2hed vms . ja unustad öra end, siis ikka võib ju minna :D diislil õnneks on hea te 4.6 vist l2hebki ja on puuks .. vahet pole .. asi pole rpmdes, vaid kui midagi on putsis, tuleb see kroda teha.
bemmi foorumis pani yks tyyp kuldse lause ... probleem oli järgmine, et kui kytet paagis v2heä ala 10l, siis auto ei köi enam .. venna lahenduse asjale "aga ära lase alla 10l kütet paagis ja kõik on ok ju"
sellised munnid need selle auto maine ongi alla tõmmanud ja ära rondistanud
nii haige v2simus on täna .. 1.5kkätt -3$ ja pillid kotti .. 80k täitus ka täna . tüdismus on kergelt juba .. teisip õhtu m2nign veel .. siis kolmap kalale ja saab puhata pokkerist p2eva kaks
Nonii, bemm UM'i viidud. Vahetusse lähevad siis turvapoldid, roolivõimu õli ning suutsid augu pähe määrdida ka mingi karterituulutus klapi peale vms .. seda peab 75 000km tagant vahetama, ca 1k maksab vist, pole ilmselt kordagi vahetatud seega vast tuleb kasuks:D
Iga kord kino pärast küsivad, et kas vedelike juurde on vaja lisada, õli, tosooli, aknapesu vedelikku vms :D Kusjuures, ükskord mõtleisn, et äkki huivaad. Panin esinduse eets aknapesuvedeliku ääreni täis ning siis ei olnudki arvele juurde lisatud. Õli ja tosooli lisamist pole kunagi obv vaja olnd...eks näha mis arvega nad täna mind üllatvad. ise üritan ~3-4k piiridesse jääda ;D
Juhuu, see kordi siis lakboxisin 2,7k arve. See eelmine mingi karterituulutus klapp oli kani otsa korradel omadega olnd, seega õigel ajal sain jaole. 0.1l valati õli ka juurde :D
Leits palju sa bemmi peale raha lahmind oled juba? :D (lifetime)
jeah sure what ever .. n2ita mulle inimesi, kes vahetavad pidurivedelikku ja roolivõimu õli? 98% inimestest ei tee seda. kui amordi test annab vastuseks, et esimesed amordid on 25% .. soiois ju 25% on töökorras veel, milleks vahetada? pointless teema
Comment