Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #826
    Re: Leits - elu on lill

    Raha juba otsa ei hakka saama???

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #827
      Re: Leits - elu on lill

      Tehtud ta saigi .. rahad välja, ilmselt millalgi järgmine kuu tuleb rakeback ka .. kannan selle ka v2lja ja bye minult poolt.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #828
        Re: Leits - elu on lill

        Kokku kestis minu karjäär siis 450k kätt, mille jooksul sia naeruväärsed 2k daala teenitud.
        Alla ev jooksin siis täpselt 53.6BI.

        Edu teistele laudades.

        Comment

        • dener89
          Grinder
          • Mar 2009
          • 625

          #829
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas leits
          Kokku kestis minu karjäär siis 450k kätt, mille jooksul sia naeruväärsed 2k daala teenitud.
          Alla ev jooksin siis täpselt 53.6BI.

          Edu teistele laudades.
          Sitt ruudus,ma ütlen.
          endal saavad ka käed rõvedalt üle aga suudan break even olla praegusel raskel ajal. ;D
          Aga lõpetadki ära ?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #830
            Re: Leits - elu on lill

            Just nii. QUIT! Siin elus on tähtsamaid kohti kuhu oma närvirakke kulutada ..

            Comment

            • dener89
              Grinder
              • Mar 2009
              • 625

              #831
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits
              Just nii. QUIT! Siin elus on tähtsamaid kohti kuhu oma närvirakke kulutada ..
              närvid keerab suht persse jah see pokker

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #832
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas leits
                Kokku kestis minu karjäär siis 450k kätt, mille jooksul sia naeruväärsed 2k daala teenitud.
                Alla ev jooksin siis täpselt 53.6BI.

                Edu teistele laudades.
                Ettepanek tahapaneku suhtes: kas leitsile ei saaks custom teksti panna sinna nime alla? Pakuks välja: "EV-master" või "Let the EV be with you"

                Muidu aga - edu. Muud ei oska soovida.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #833
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas taipupole
                  Ettepanek tahapaneku suhtes: kas leitsile ei saaks custom teksti panna sinna nime alla? Pakuks välja: "EV-master" või "Let the EV be with you"

                  Muidu aga - edu. Muud ei oska soovida.
                  vaevalt et seda väga vajagi on .. pokkerit ma nii ehk naa ie mängi .. teiste tulemusi n2en ka mujalt .. ju muutub teisejärguliseks ka foorum ilmselt .. :/

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #834
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits
                    vaevalt et seda väga vajagi on .. pokkerit ma nii ehk naa ie mängi .. teiste tulemusi n2en ka mujalt .. ju muutub teisejärguliseks ka foorum ilmselt .. :/
                    proovi midagi muud ? PLO, SNG-d ? starsis kuni mingei viiedaalaseid peaks ikka biitima ju.. ma päris täpselt ei tea kui sitasti sa ennast tunned, pole kunagi nii pikalt ja haledalt kaartide käest peksa saanud (loodan, et ei saa ka) aga puht matemaatiliselt mõeldes peaks see jama ju millalgi otsa saama. ja siis peaks väääga pikalt pidu olema.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #835
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas vennike
                      proovi midagi muud ? PLO, SNG-d ? starsis kuni mingei viiedaalaseid peaks ikka biitima ju.. ma päris täpselt ei tea kui sitasti sa ennast tunned, pole kunagi nii pikalt ja haledalt kaartide käest peksa saanud (loodan, et ei saa ka) aga puht matemaatiliselt mõeldes peaks see jama ju millalgi otsa saama. ja siis peaks väääga pikalt pidu olema.
                      Kas PLO pole veel rohkem variatsiooni rikkam?

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #836
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas vennike
                        proovi midagi muud ? PLO, SNG-d ? starsis kuni mingei viiedaalaseid peaks ikka biitima ju.. ma päris täpselt ei tea kui sitasti sa ennast tunned, pole kunagi nii pikalt ja haledalt kaartide käest peksa saanud (loodan, et ei saa ka) aga puht matemaatiliselt mõeldes peaks see jama ju millalgi otsa saama. ja siis peaks väääga pikalt pidu olema.
                        ütleme nii et see ma olen selle puhta matemaaika peale ikka väga pikalt mõelnud .. on näha et ei aita, vaid asi pigem syeveneb

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #837
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas leits
                          Just nii. QUIT! Siin elus on tähtsamaid kohti kuhu oma närvirakke kulutada ..
                          Lõpuks ometi saan korteris rahu

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #838
                            Re: Leits - elu on lill

                            ma võin õpetada sind 3daalaseid MTT-sid biitima.

                            Comment

                            • krayzie
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 706

                              #839
                              Re: Leits - elu on lill

                              näeme järgmisel nädalal

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #840
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas krayzie
                                näeme järgmisel nädalal
                                nat riili

                                Comment

                                Working...