Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #811
    Re: Leits - elu on lill

    JJ oli siis vastas, no ide miks ei n2ita siin

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #812
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits
      Sain n ulli maksti kaks suurt potti kinni, insta l2ksid lauad kinni ...

      26/19/4 2k kätt regular vastas... Riveris oli SNAP call ... tra ma mõtlesin et kui nyyd QQ on läheb läpakas aknast välja ..

      Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Absolute/UB Cereus Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      Button ($31.55)
      kahen kilon siiga (SB) ($93.70)
      BB ($52.90)
      UTG ($47.75)
      MP ($92.50)

      Preflop: kahen kilon siiga is SB with A, A
      1 fold, MP bets $1.75, 1 fold, kahen kilon siiga raises to $6.75, 1 fold, MP calls $5

      Flop: ($14) 3, Q, 3 (2 players)
      kahen kilon siiga bets $10.50, MP calls $10.50

      Turn: ($35) 3 (2 players)
      kahen kilon siiga bets $27, MP calls $27

      River: ($89) 6 (2 players)
      kahen kilon siiga raises to $49.45 (All-In), MP calls $48.25 (All-In)

      Total pot: $185.50 | Rake: $3
      Main pot: $185.50 between kahen kilon siiga and MP, won by kahen kilon siiga

      Results:
      kahen kilon siiga had A, A (full house, threes over Aces).
      MP didn't show
      Outcome: kahen kilon siiga won $182.50
      Check-raise turn pliz.

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #813
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas ranka
        Check-raise turn pliz.
        selgitust palun ?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #814
          Re: Leits - elu on lill

          Huivtab samuti, miks chek raise turn? Ma panin ta kunnide peale tegelikult nii või naa. UB's on mingid fancy oovid, et nad ei 4beti KK'ga pf .. kõrgem mõtlemine

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #815
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas leits
            Huivtab samuti, miks chek raise turn? Ma panin ta kunnide peale tegelikult nii või naa. UB's on mingid fancy oovid, et nad ei 4beti KK'ga pf .. kõrgem mõtlemine
            Kui tal on kunnid, mutt, mutid või 3X siis tee, mis tahad stäkid lähevad sisse nii või naa. Teinekord mõni lohv võib muidugi maha callida raisemise asemele aga see selleks. Seega kui me check-raiseme või betime, siis meie value on täpselt sama selle range vastu.

            Ainukeseks küsimuseks jääb, et kas on halvemaid käsi, mis callivad meie beti aga checki korral checkivad järgi (ehk kaotame valuet)? Minu arvates ei ole, sest kümpsidelt ja poistelt kolm tänavat jutti valuet saada selliste stäkkidega on liiga hea lootus. Samuti meie 2-nd barrel paljastab meie käe tugevuse tohututl ja nutikamad vastased suudavad väiksemad majad siin lihtsalt foldida. Seega ma leian, et betiga me väiksematelt majadelt me üle ühe tänava enam valuet ei saa ja veel hullem - võivad foldida kohe. Samuti võib tal olla mõni random float AK-ga ning ehk oleks parem lasta tal käsi teha või bluffida? Parem checkida, kui checkib järgi, siis valuebettida riveri, kui betib siis panna raise otsa.

            Olles result oriented - sul oli õigus aga ma tahaks öelda ,et sa olid siin käes lihtsalt lucky.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #816
              Re: Leits - elu on lill

              A9s .. see on ju insta call pf 72$ ... mul o bv KK ja flopis A ja busto .. haige haige

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #817
                Re: Leits - elu on lill

                leits my soulmate .

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #818
                  Re: Leits - elu on lill

                  tundub et see 6max biitimine on ikka kani keeruline .. 13k kätt ja minig - 90$ .. mingi dp2evad olen ikak yle ev ka jooksnud,
                  ev on mini +350 peal .. ei biitind fr, ei biidi 6maxi .. hud nii ehk naa ei biidi .. ilmselt ongi lihtne vastus et krdi idikas lõpeta m2ngimine ära

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #819
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits
                    tundub et see 6max biitimine on ikka kani keeruline .. 13k kätt ja minig - 90$ .. mingi dp2evad olen ikak yle ev ka jooksnud,
                    ev on mini +350 peal .. ei biitind fr, ei biidi 6maxi .. hud nii ehk naa ei biidi .. ilmselt ongi lihtne vastus et krdi idikas lõpeta m2ngimine ära
                    Kui HU julmalt tilti ei aja ja räiget ego pole, siis proovi nt. bumhuntimist. Ei saa küll palju käsi sisse, on meeletult palju passimist, aga vähemalt raha tuleb :)

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #820
                      Re: Leits - elu on lill

                      MTT FTW!

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #821
                        Re: Leits - elu on lill

                        misasi see bumhuntimine on ?

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #822
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas Dogers
                          misasi see bumhuntimine on ?
                          Ootad jorsse HU-s ja decent vendade vastu ei mängi.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #823
                            Re: Leits - elu on lill

                            standard -200$ .. 3 setti järjest potist alla, pobv open ended tümmatakse iga jumala kord kokku .. AK vs JJ kamoon, mina ja võidan flippe? never .. tyra siin ei ole sõna variatisoon olemas .. see kuraid tyrane m2ngumootor ei pane nahui neid kaarte randomizelt .. nahui kuidas see võimaölik et ma kaotan iga jumala kord kui ma ees olen

                            Comment

                            • marguzz22
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1458

                              #824
                              Re: Leits - elu on lill

                              tead mis see mootor ongi vigane, proovi nii,et pushid siis kui taga oled -> kasuta vastupidist taktikat ;D pushki 77 ga AK vastu, puhski drawga alati seal võrgus ja 26 on nuts

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #825
                                Re: Leits - elu on lill

                                kus sa siis sellega ... paneme yhe KK vs AA otsa .. nende võitmistest ei tasu vist unistadagi ... kena -300 päev nagu tavaliselt


                                ilmselt teen cashaoudi .. ootan oma rakebacki ära .. tõmban need rahad ka v2lja ja kõik kliendid saavad siit uninstalli .. tyra ma ei suuda enam psüholoogiliselt .. päevast päeva üks see sama nuss, tyra 20x 1 käsi peab vatsu .. tõmmake tuld nahhui sellel pokerile

                                Comment

                                Working...