Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #841
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas ranka
    Muidugi ta ei ole ka päris hea mängija, eksib räigelt ja teeb vigu ning on veel paar miinust, siis seetõttu ta downswingid on kindlalt natuke suuremad ja jõhkramad. Aga kui sa saad päevast-päeva suhkamisse siis ongi raske aru saada, mis on õige või vale.

    Annan siit ka soovituse: Re-evalute the game.
    TUTTAV TUNNE

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #842
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits
      nat riili
      Ole vait, näeme nagunii

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #843
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas RudiTurbo
        Ole vait, näeme nagunii
        Kui sa loodad et ma hakkan 50$ kaupa starsi kandma ja seda sulle kinkima hakkan .. siis unista edasi :D

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #844
          Re: Leits - elu on lill

          nii lõppeski leitsi esimene comeback

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #845
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas ESTPatrick
            nii lõppeski leitsi esimene comeback
            pane oma magusad kommentaarid pigem oma lõputööse pigem ..
            seriously

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #846
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas vennike
              proovi midagi muud ? PLO, SNG-d ? starsis kuni mingei viiedaalaseid peaks ikka biitima ju.. ma päris täpselt ei tea kui sitasti sa ennast tunned, pole kunagi nii pikalt ja haledalt kaartide käest peksa saanud (loodan, et ei saa ka) aga puht matemaatiliselt mõeldes peaks see jama ju millalgi otsa saama. ja siis peaks väääga pikalt pidu olema.
              miks pidu

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #847
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas Codecci
                miks pidu
                no kui jooksed 3 kuud vms allapoole EV joont, käed ei pea, tehakse meeletud suckoute jne, siis loogiliselt võttes peaks see asi ju ükskord lõppema ja vastupidi hakkama asi jooksma. siis on pidu. ma jooksen üks sess rämedalt alla EV, järgmine sess üle. kuu lõpuks on even-steven.

                aga see on vaid minu arusaam, ma ei usu aastaid vältavasse halba kaardijooksu, karmasse jms. usun matemaatikat ja loogikat.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #848
                  Re: Leits - elu on lill

                  Nonii .. ma saan aru mida sa mõtled :1 Aga pane end olukroda ytleme ca viimased 250-300k kätt .. mitte miski ei pea .. ca 50k kuus .. pool aastat yhesõnaga ... nyyd mõtle uuesti, kui sa suudad end sinna olukorda panna :)?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #849
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas vennike
                    no kui jooksed 3 kuud vms allapoole EV joont, käed ei pea, tehakse meeletud suckoute jne, siis loogiliselt võttes peaks see asi ju ükskord lõppema ja vastupidi hakkama asi jooksma. siis on pidu. ma jooksen üks sess rämedalt alla EV, järgmine sess üle. kuu lõpuks on even-steven.

                    aga see on vaid minu arusaam, ma ei usu aastaid vältavasse halba kaardijooksu, karmasse jms. usun matemaatikat ja loogikat.
                    Mitte midagi ei pea! Ja EV on bshit.

                    Comment

                    • CTXrix
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 689

                      #850
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas ranka
                      Mitte midagi ei pea! Ja EV on bshit.
                      Mis sinu jaoks on BS, on teise jaoks psühholoogiline haamer, mis sunnib pokkerile selga keerama. Go figure.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #851
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas CTXrix
                        Mis sinu jaoks on BS, on teise jaoks psühholoogiline haamer, mis sunnib pokkerile selga keerama. Go figure.
                        Thats the point .. just see surubki atm mind nii ajuvabalt .. sest ma n2en et ma ei suuda lihtsalt võita ka kätega millega ma olen kohutavalt ees. A'la AA vs QQ pf ai .. obv et see EV päris konkreetne ei ole, kuid siiski üölevaate ta annab asjadest.

                        Atm ma olen lihtsalt kohas kus mul on tunne et ma niikuinii ei võida..no nahui ma m2ngin enam ... EV ev'ks, kuid reaalselt on näha et miinuses ma olen viimasel ajal ..

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #852
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas ranka
                          Mitte midagi ei pea! Ja EV on bshit.
                          mismõttes ? kuidas ei pea ? kui sa viskad kulli ja kirja 100 või 1000 korda, siis on võimalik et tulemus on 70-30, kui aga viskad miljon korda, siis on tulemus 50,midagi ja 49,midagi. Münt ei tea ka ju eelmistest ja tulevatest visetest midagi. samamoodi on ka leitsi run.. kui tal need flipid tõesti on nii 50-50. jääb variant, et ta tõesti ei oska mängida, aga selle koha pealt pole mina mingi ytleja, sest ma oskan ise veel vähem :D Anna rankale oma acc, las ta läheb checkib, kuidas run on :D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #853
                            Re: Leits - elu on lill

                            Nojah ytleme nii patrikul on nii mõnigi n2ide kui ma ta toast sisse astun ja oma karmaga toa yle valan .. insta on coolerite ringid :D

                            Comment

                            • Davy
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1341

                              #854
                              Re: Leits - elu on lill

                              obv case of "foorumi üledoos" imo

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #855
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas vennike
                                no kui jooksed 3 kuud vms allapoole EV joont, käed ei pea, tehakse meeletud suckoute jne, siis loogiliselt võttes peaks see asi ju ükskord lõppema ja vastupidi hakkama asi jooksma. siis on pidu. ma jooksen üks sess rämedalt alla EV, järgmine sess üle. kuu lõpuks on even-steven.

                                aga see on vaid minu arusaam, ma ei usu aastaid vältavasse halba kaardijooksu, karmasse jms. usun matemaatikat ja loogikat.
                                Sa ei saa ennustada tulevikku vaadates mineviku sündmusi. Iga käsi on täiesti uus algus ja downswingi olevikus ei eksisteeri.

                                Comment

                                Working...