Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #676
    Re: Leits - elu on lill

    Lähiajal siiski saidi vahetus plaanis ... eks n2is kaua nende rahade liigutamine aega nõuab ... t2na ehk saan bemmi kätte, yritan telefoniga siis mingeid pilte ka teha

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #677
      Re: Leits - elu on lill

      edu leits! keep it going!

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #678
        Re: Leits - elu on lill

        Tubli leits Terve elu ei saa ka mäng allamäge minna. Tänud Pokkeriprod tiimile ja foorumlastele.

        Comment

        • CTXrix
          Grinder
          • Oct 2008
          • 689

          #679
          Re: Leits - elu on lill

          Edu! Tõmba asi rahulikult uuesti käima!

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #680
            Re: Leits - elu on lill

            arvatvasti liitun UB'ga. hetkel uurin parimaid pakkumisi. ub ise pakkus 111% up to 1100$..samas tahaks ikka rakebacki ka, saab 30%. samas uurides neid rakeback pakkujaid, pakuvad nad up to 500$ bonussi .. üritan parimat võimalust leida.

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #681
              Re: Leits - elu on lill

              RIGGED KOHT ma ütlen ausalt, rigged biidid :D

              Comment

              • krayzie
                Grinder
                • Oct 2008
                • 706

                #682
                Re: Leits - elu on lill

                ub boonus ei ole clearitav anyway, ja isegi kui keegi ime läbi selle ära clearib siis pakuvad nad pidevalt reloade et keegi sellest 10% rakebackist ilma ei jääks.

                tarkvara on väga jube seal btw, helid peeretavad näkku ja kogu üldine animatsioon ja graafika on kohmakas ja aegunud. fishidest puudust ei tule tho.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #683
                  Re: Leits - elu on lill

                  eile vaataisn seda softi, tundus esmapilgul päris siuke nii ja naa olevat ... h22led v2hemalt si maha keeratud, seda boonuse claerimise asja ei oska öelda jah


                  ehk on kellelgi veel idgai huvitavat alternatiiv saiti pakkuda :)

                  Comment

                  • CTXrix
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 689

                    #684
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits
                    eile vaataisn seda softi, tundus esmapilgul päris siuke nii ja naa olevat ... h22led v2hemalt si maha keeratud, seda boonuse claerimise asja ei oska öelda jah


                    ehk on kellelgi veel idgai huvitavat alternatiiv saiti pakkuda :)
                    FTP-d ei taha?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #685
                      Re: Leits - elu on lill

                      m2ngisin seal ... v2ga ei meeldind ... oleks natukene aeg hea meelega boonushoor

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #686
                        Re: Leits - elu on lill

                        ub boonus on see ka nuss, et sa ei tunne kui see tuleb 5 dollarised tükid, need nagu ei anna effekti :D

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #687
                          Re: Leits - elu on lill

                          mhh ma mängisin AP-s, mis peaks kasutama UB-ga sama softi ehk Ceresuse oma. Soft on bro. päris tõsiselt. nüüd saab vist 12 tableda või 14 tableda. Minul seal kordagi kokku ei jooksnud ega muid jamasid ka polnud. Boonuse vabastamine oli küll AP-s pain in the ass. sigapalju raket pidi maksma et 5 daala vabastada. tase kindlasti saast. NL50-s olid AP-s vähemalt enamus bad beat lauad, kus arvatavasti oli rake ka suurem.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #688
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas leits
                            eile vaataisn seda softi, tundus esmapilgul päris siuke nii ja naa olevat ... h22led v2hemalt si maha keeratud, seda boonuse claerimise asja ei oska öelda jah


                            ehk on kellelgi veel idgai huvitavat alternatiiv saiti pakkuda :)
                            MicroGaming is my favorite. Tube on sitaks, saad jalutada erinevate tubade vahel, soft on ka rahuldav. Probleemiks full-ringi puudus aga kui üle 6 laua ei mängi (sinu puhul peaks see nii olema) saad hakkama ja võid õppida ka 6maxi.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #689
                              Re: Leits - elu on lill

                              mm okei, olen siis igasugustele alternatiiv pakkumistele avatud :=)

                              Comment

                              • Tupsik
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 497

                                #690
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas leits
                                arvatvasti liitun UB'ga. hetkel uurin parimaid pakkumisi. ub ise pakkus 111% up to 1100$..samas tahaks ikka rakebacki ka, saab 30%. samas uurides neid rakeback pakkujaid, pakuvad nad up to 500$ bonussi .. üritan parimat võimalust leida.
                                Ise liitusin läbi affi, kus oli ikka boonus sama, 111% to 1100 ja 30% rakeback.
                                Aga nagu teised ka mainisid, siis see boonus liigub küll päris aeglaselt(samas mängin ka nl10 doublestacked).

                                Üldiselt on seal ka lisaks mingid statused ja alates contender on võimalik ka punktide eest lisaks veel boonust osta.
                                Ei kujuta ette, et mis protsendi rakebackiga see võrdub, 1 punkt on 0,007$, et päris madal, aga see ikka lisaks.

                                Comment

                                Working...