Re: Leits - elu on lill
See on selge värk, et kaartidel ei ole ju mälu. Kuid samas kui Sul on winrate 50bb/100 mõni päev ning kuna kaartidel ei ole mälu, võixid jätkuvalt iga päev set over set floppida ja jätkata 50bb/100 lõpmatuseni. Ometi ei juhtu seda mitte kellelgi, et päevast päeva on üx ja see sama heateri pull. Mingil hetkel see winrate vajub normaalsuse piiridesse.
Samamoodi võix miljoni käe jooksul olla kellelgi flop set 20%, aga samuti sellist ekstreemsust ei juhtu. See tähendab, et kui Sa oled 10k jooxul flopanud 20%, siis mingi aja pead siiski jooksma alla 11.8%, sest miljoni käe jooxul saab olema see flop set väga lähedal 11.8%'ile.
Seega võib öelda, et KAARTIDEL EI OLE MÄLU, KUID ON TÖENÄOSUSTEOORIA, MILLEST TEAME, ET TEATUD AJA JOOXUL JUHTUB MINGIT NÄHTUST VÄLJA ARVUTATUD PROTSENDILISE TIHEDUSEGA, SEEGA KUI OLEME SELLEST PROTSENDIST MATEMAATILISES HÄLVES, SIIS SAAME ENNUSTADA, ET TULEVIKUS TOIMUB BALANSSEERUMINE.
Noh, mingi selgitus peab ju siiski olema :D
Algselt postitas Codecci
Samamoodi võix miljoni käe jooksul olla kellelgi flop set 20%, aga samuti sellist ekstreemsust ei juhtu. See tähendab, et kui Sa oled 10k jooxul flopanud 20%, siis mingi aja pead siiski jooksma alla 11.8%, sest miljoni käe jooxul saab olema see flop set väga lähedal 11.8%'ile.
Seega võib öelda, et KAARTIDEL EI OLE MÄLU, KUID ON TÖENÄOSUSTEOORIA, MILLEST TEAME, ET TEATUD AJA JOOXUL JUHTUB MINGIT NÄHTUST VÄLJA ARVUTATUD PROTSENDILISE TIHEDUSEGA, SEEGA KUI OLEME SELLEST PROTSENDIST MATEMAATILISES HÄLVES, SIIS SAAME ENNUSTADA, ET TULEVIKUS TOIMUB BALANSSEERUMINE.
Noh, mingi selgitus peab ju siiski olema :D
Comment