Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2326
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas BuildUp
    Kus maniküüris käid? Mu eelmine maniküür läks pensionile ning otsin uut.
    kodus<i ise olengi manikyyr

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #2327
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits
      kodus<i ise olengi manikyyr
      pane naine seda tegema. usu mind, hea on.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #2328
        Re: Leits - elu on lill

        ta kergelt vihane ... ma ei pidavat normaalne olema et nii asju lohun ,.. mul vastus insta oli olemas -> odavam lõhkuda kui m2ngida ..

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #2329
          Re: Leits - elu on lill

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • egerth
            Julm Donk
            • Nov 2008
            • 40

            #2330
            Re: Leits - elu on lill

            Lase oma viimaste päevade graafik ka siis juba.

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #2331
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas egerth
              Lase oma viimaste päevade graafik ka siis juba.
              ega ta naine pole et tal päevad :D

              Comment

              • egerth
                Julm Donk
                • Nov 2008
                • 40

                #2332
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas Timpz
                ega ta naine pole et tal päevad :D
                Hala käib ju viimaste päevade kohta :)

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2333
                  Re: Leits - elu on lill

                  Tundub et klaviatuuri murdmine aitas ....

                  T2nane op2ev ..

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #2334
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits
                    Tundub et monitori murdmine aitas ....
                    WAT?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2335
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas Ghost0
                      WAT?
                      sry ... olin pilvedes

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2336
                        Re: Leits - elu on lill

                        Full Tilt No-Limit Hold'em Tournament, 1200/2400 Blinds 300 Ante (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        Hero (Button) (t48774)
                        SB (t27288)
                        BB (t36643)
                        UTG (t35199)
                        UTG+1 (t45123)
                        MP1 (t81172)
                        MP2 (t22249)
                        MP3 (t28640)
                        CO (t42137)

                        Hero's M: 7.74

                        Preflop: Hero is Button with K, K
                        6 folds, Hero bets t5410, 1 fold, BB raises to t36343 (All-In), Hero calls t30933

                        Flop: (t76586) A, J, 8 (2 players, 1 all-in)

                        Turn: (t76586) Q (2 players, 1 all-in)

                        River: (t76586) Q (2 players, 1 all-in)

                        Total pot: t76586

                        Results:
                        Hero had K, K (two pair, Kings and Queens).
                        BB had A, 7 (two pair, Aces and Queens).
                        Outcome: BB won t76586


                        j1rjekordne tõde et turniire biidvad pederastid ....

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #2337
                          Re: Leits - elu on lill

                          vaata, et sa naisest ilma ei jäe siis, muidu äkki hakkad kh turnasid beatima...

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2338
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas ranka
                            No küünealused on eilset pussyflava-t täis, rookisin mingi totsi augus nagu mammmut.
                            täna jälle. relluga ei läinud nii nagu tahtsin, kuna 3 põrsakest nikkusid mu õhtu ära -- rellu ikka nii hea chick, kellega jube diip teema. Aga pyssiväast ei ole puudst vist, sest jörks ka tõin nats tussupurakaid.

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #2339
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas leits
                              ta kergelt vihane ... ma ei pidavat normaalne olema et nii asju lohun ,.. mul vastus insta oli olemas -> odavam lõhkuda kui m2ngida ..

                              :D, head pildid ka muidugi

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #2340
                                Re: Leits - elu on lill

                                palju nl50-s reikbacki tuleb Fts ?

                                Comment

                                Working...