Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits

    #571
    Re: Leits - elu on lill

    fuck yeah yhe korra see lakbox pidas. polnud 3 aastat hambaarstil k2inud ... auke polnud ... damn .. ma kardan neid hambaarste nagu vanakuradeid.

    Comment

    • leits

      #572
      Re: Leits - elu on lill

      tuleb tunnistada, et mu m2ng on nii lagenunud kui annab olla. ma ei julge enam ässadega 3bet flopis ka mägnida kuna ma tean et nagunii on set vastas. täiesti haige kuidas need biidid sellele mindsetile ,üõjuvad

      Comment

      • leits

        #573
        Re: Leits - elu on lill

        midgai erilist siis tänasest p2evast jell .. bad beate ei saanud, what a suprise kõigest 4 set vs setti .. flopatud alati ... ja alti tohmanite vastu no wonder ... pole kaua j22nud broke minekuni enam .. ehk lakboxime ära selle. mina oma silmis ei näe hetkel varianti, mismoodi ma suudan võitka .. sõna + päev pole minu jaoks olemas

        37 BI broke minekuni .. ilmselt aprilli esimestel n2dalatel busto ..
        viimasest 15 m2ngu p2evast on 1-2 + päeva olnd .. ranning sooo fucking hot .. ma loodan nahui et te kunagi kogete samasugust runi kõik siin ..siis saab yldistada v2hemalt

        Comment

        • leits

          #574
          Re: Leits - elu on lill

          näha on et biidin mängu jõhkralt .. 70k kätt ja 1.04bb/100 ... biig mani

          Comment

          • leits

            #575
            Re: Leits - elu on lill

            great success AGAIN. tümmake ***** tõsiselt

            PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            SB ($54.90)
            Hero (BB) ($50)
            UTG ($47.15)
            UTG+1 ($90.35)
            MP1 ($27.45)
            MP2 ($125.35)
            MP3 ($50)
            CO ($50.55)
            Button ($17.75)

            Preflop: Hero is BB with K, K
            UTG calls $0.50, 1 fold, MP1 calls $0.50, 5 folds, Hero bets $3.50, UTG raises to $10, 1 fold, Hero raises to $26, UTG calls $16

            Flop: ($52.75) 5, 7, K (2 players)
            Hero bets $24 (All-In), UTG calls $21.15 (All-In)

            Turn: ($95.05) J (2 players, 2 all-in)

            River: ($95.05) 3 (2 players, 2 all-in)

            Total pot: $95.05 | Rake: $3
            Main pot: $95.05 between Hero and UTG, won by UTG

            Results:
            Hero had K, K (three of a kind, Kings).
            UTG had J, A (flush, Ace high).
            Outcome: UTG won $92.05


            ime ka miks siis miinus sessid ei ole kui KÕIk AI'd kaotan

            Comment

            • leits

              #576
              Re: Leits - elu on lill

              täiesti haige ... **** kui mul on mingi ylepaar on insta 4 rea või masti kaart maas **** kaua see stars neid ajusid nussib

              ei no muidui MUl KK .. flopist nuoope ibv river 4 mast
              tõmban ritta floppi .. ob ai .. river mast j2lle. . **** minge mnunni need matsid peaksid tulema 1: nahui mitte 1:1 .. ätiesti haige koht on see kuradi faking stars .. 9st AI'st võit ayhe on ikka päris tip top. iga jumala kord kas tümmatakse read vüõõi mastid või 2 auterid ... mimnge munni .. päris v2he ajab see pissed off...nahui kui mitte yhtegi AI'd ei võida .. seda ie saa enam kuraid variatsiooniks nimetada .. teh doomswitch ped*d urgas..***** see stars ja pokker

              see starsi mängumootor on nii putsis kui saab olla .. mis kuradi moodi saab alati 3 masti floppi tulla kui mul on yle paar .. **** see tõen2osus on nii v2ike, nahui ja iga jumala kord sama nuss .. tõsiselt see ei ole enam variatisoon .. see on putsis omadega

              mind hakkab asi päris huivtama juba .. 70k kätt, mitte yhtegi sakauti p ole teinud ja minu vastu on iga teine käsi 2 või 2 audine .. fucking wierd oleks asi balansis, huo .. ilmselt siin midagu paremaks ei l2he .. teen boonuse lahti ja tõmban oma rahadega kuhugi puhkama .. ma ie viidsi enam .. nahui pigen puhkan n2rve kui kulutan neid

              Comment

              • leits

                #577
                Re: Leits - elu on lill

                Midagi positiivset üle pika aja. 1000 kätt ja +3bi. imekombel pidasid 2 setti isegi vastu täna :)
                yks huvitav käsi oli ka. co'lt regular avab, ma KK'ga 3bt mingi 6.5$ .. call .. falp T24 .. ma panen ta otsa .. ma nuppe ja insta call., mõtlesin plat nyyd TTT vms .. ja imestuseks n2itas 99 .. ju ta pani mu airi peale siis

                ilmselt lakboxi tõmbas järgmine asi käuima: FPP pro avatar starsis, desktopi pildi muutmine ja haigeks jäämine .. loodame, et ta nyyd pysiks ka :P

                omme bemmil õli vahetama + filtrid. Vihmasensor on segaseks l2ind .. vaja vist korra arvuti ka järele pista, täna mingi üli väike vihm ja sensor lõhun täiskiirusel kojakatega ...
                6500 FPP'd on boonuseni ka jäänud

                Comment

                • farik666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 834

                  #578
                  Re: Leits - elu on lill

                  mis boonust vabastad?

                  Comment

                  • leits

                    #579
                    Re: Leits - elu on lill

                    650$

                    Comment

                    • farik666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 834

                      #580
                      Re: Leits - elu on lill

                      selle papiga lendab soojale maale küll... ise saatsin starsi praeguseks putsi..proovin unibetis koorida..

                      Comment

                      • leits

                        #581
                        Re: Leits - elu on lill

                        egiptuse tuuri saab korra teha, mitte rohkemat :D obv kui bemm ei lagune vahepeal:D

                        Comment

                        • timukasr
                          Vana Tegija
                          • Nov 2008
                          • 1099

                          #582
                          Re: Leits - elu on lill

                          Osta volvo, järsku on odavam üleval pidada .

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #583
                            Re: Leits - elu on lill

                            Midagi sellist :D

                            Comment

                            • UdusOlevSiil

                              #584
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas timukasr
                              Osta volvo, järsku on odavam üleval pidada .
                              Kui Bemm maha müüa ja edasipidi jala liigelda, siis hoiaks veel rohkem kokku

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #585
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas timukasr
                                Osta volvo, järsku on odavam üleval pidada .
                                Milleks raha raisata ;D

                                http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

                                Comment

                                Working...