Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits

    #541
    Re: Leits - elu on lill

    ma ei saa aru mingi kõigile j22b hirmsasti see hoolduse teema ette? Sõitke oma kuradi pool häguste autodega ... enamus teist ei teagi et te augtod on nii perses omadega et paha hakkab. Viige palun need kontrolli ja saate ka teada, mis teil seal sildades on, elu polegi nii õnnelik või mis :) Ma tahan näha kes ütleb mulle siin et tema auton tip-top korras, ilma vigadeta, sest no doubt, mina võin öelda ..

    Tõesti andke andeks, et ma oma auto eest hoolitsen, mitte ei sõida seda täielikuks räimeks nagu enamus eestlased teevads

    so fuck off

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #542
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits
      Ma tahan näha kes ütleb mulle siin et tema auton tip-top korras, ilma vigadeta, sest no doubt, mina võin öelda ..

      Tõesti andke andeks, et ma oma auto eest hoolitsen, mitte ei sõida seda täielikuks räimeks nagu enamus eestlased teevads

      so fuck off
      mina võin öelda, et mu auto on tip-top korras.. (tegelt on jälle vasak parktuli läbi ja pole aega olnud esindusse sõita, aga muidu on täiesti korras auto) ehk kõik hooldused ja tööd lasen esinduses teha... aint tagatuled as tuning jupid vahetasin ise ära ja sinna LEDide ja pirnide otsimise paigaldamisega tegelesin ka ise... regulaarsed hooldused 15kkm tagant on siiani läinud maksma ~2k kord.. parktule pirne lasen ka esinduses vahetada 100 eegu eest.. kuna krt esituled on nii pervolt.. et lihtsalt ligi ei pääse ja viitsi rahmeldada... kaks korda aastas käib auto vahatuses ja nahahoolduses ka... ainult kütus ja klaasipesuvedelik läheb sisse minu poolt.. ülejäänud asju teevad spetsialistid.. ise jalgrattapumbast amorti leiutama ei hakka@uuspõllu reklaam..

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #543
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        ma ei saa aru mingi kõigile j22b hirmsasti see hoolduse teema ette? Sõitke oma kuradi pool häguste autodega ... enamus teist ei teagi et te augtod on nii pe**es omadega et paha hakkab. Viige palun need kontrolli ja saate ka teada, mis teil seal sildades on, elu polegi nii õnnelik või mis :) Ma tahan näha kes ütleb mulle siin et tema auton tip-top korras, ilma vigadeta, sest no doubt, mina võin öelda ..

        Tõesti andke andeks, et ma oma auto eest hoolitsen, mitte ei sõida seda täielikuks räimeks nagu enamus eestlased teevads

        so fuck off
        oot ma ei saa aru mis teil viga on? bad beat bad beat järgi? tra ma üritan rahulikult küsida asju,siis üks plõksib ja teine plõlsib.
        ja auto on mul tutikas ning hoolduse eest maksan aastas a´ 5k
        F Y

        Comment

        • leits

          #544
          Re: Leits - elu on lill

          maksa palju tahad i dont give a shit .. ära tule kommenteerima siia teemasse siis, mkay? anna andeks aga ma ei jõua osta 1 milli eest omale autot. sõitke oma hyundaide v kiadega edasi ja tuntke rõõmsalt ennast.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #545
            Re: Leits - elu on lill

            RAHU!

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #546
              Re: Leits - elu on lill

              Teist hoiatust ma enam ei tee.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #547
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas lebovend
                Teist hoiatust ma enam ei tee.
                :)
                seni kuni moded pole mingeid piiranguid pannud, siis vist tohin kirjutada omi mõtteid ka sinu päevikusse. Ja palun ära ole nii ülbik, ise oled 20+, peaks nagu juba mõistust olema. peace!

                Comment

                • leits

                  #548
                  Re: Leits - elu on lill

                  keegi pole ülbe olnud, lihtsalt mul viskab nii üle see teema.. igale ühele jääb ette palju ma sinna raha matan ,.. mina ei tule teie rahakotti vaatama ning ei küsi seda kuhu te kulutate seda või mille peale. Tuleb tunnistada, et raha sinna on läinud, mis teha, autol jookseb 6 aasta ka juba ning originaaljupid olid alles all .. seega kvaliteedis väga ei kahtle ma .. 240tk ja originaalosad all .. seega kvaliteet on OK, lihtsalt nad on oma aja läbi elanud (suuremad kuludetailid, sarniirid, õõtsad amordid jne). tuleb tunnistada, et meie eest teed just parimate killast ka pole.

                  minu poolt pole viha olnud, lihtsalt pissed offi ajas korraks see, vabandused...


                  Loodame et käigukast ja turbo ikka veel peavad .. sest kui nendes mõni l2heb siis l2heb see pill kuusakoskisse ka insta (ptui ptui ptui) :D

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #549
                    Re: Leits - elu on lill

                    p.s. minu post oli pigem toetavas toonis.. ehk autot peab hooldama ja minu arvates peaks seda tegema oma ala spetsid.. mitte ise kuskil põlve peal plokikaane tihendit pappkastist välja lõikama vms..

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #550
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas leits
                      keegi pole ülbe olnud, lihtsalt mul viskab nii üle see teema.. igale ühele jääb ette palju ma sinna raha matan ,.. mina ei tule teie rahakotti vaatama ning ei küsi seda kuhu te kulutate seda või mille peale. Tuleb tunnistada, et raha sinna on läinud, mis teha, autol jookseb 6 aasta ka juba ning originaaljupid olid alles all .. seega kvaliteedis väga ei kahtle ma .. 240tk ja originaalosad all .. seega kvaliteet on OK, lihtsalt nad on oma aja läbi elanud (suuremad kuludetailid, sarniirid, õõtsad amordid jne). tuleb tunnistada, et meie eest teed just parimate killast ka pole.

                      minu poolt pole viha olnud, lihtsalt pissed offi ajas korraks see, vabandused...


                      Loodame et käigukast ja turbo ikka veel peavad .. sest kui nendes mõni l2heb siis l2heb see pill kuusakoskisse ka insta (ptui ptui ptui) :D
                      point taken! Sinu rahakotti pole piilunud, eriti ei huvita :)edu grindimisel ja loodame et turbo sind üle ei lase 8)

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #551
                        Re: Leits - elu on lill

                        Mul meenub selline lugu, et viisin samuti oma bemmi veermikuremonti, tehti kalkulatsioon 12 000.- ja lisati, et esiamordid oleks lisaks vaja kindlasti vahetada, kuna õlid väljas jne. Kuna mul amordivahetuse raha ei olnud, siis lasin muud tööd ära teha ja amordid jäid samad. Siis läksin 1,5 aasta pärast uuesti samasse teenindusse, vaadati üle, tehti kalkulatsioon rattalaagrile. Palusin esiamordid kah üle vaadata, vennad südamerahuga ütlevad, et amordid on jumala OK, pole niipea mõtet vahetada. Toredad poisid....Pärast kuulsin veel paremaid lugusid selle teeninduse kohta ja enam sinna muidugi ei lähe.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #552
                          Re: Leits - elu on lill

                          lisan veel teemasse kah, et minu auto remont läheb peaaegu alati rohkem maksma, kui auto turuväärtus on. ;D

                          Comment

                          • Lutzky
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1829

                            #553
                            Re: Leits - elu on lill

                            mul õnneks parandustega vedanud - naise isal on autopood ja hooldusteenindus. kui midagi katki, siis insta sinna...vist ei peteta :D

                            Comment

                            • leits

                              #554
                              Re: Leits - elu on lill

                              Noo veermiku poole pealt ma suht ei käi UM's. ma tean mis pujäänid seal koos on ,seda käisin tallinnas tegemas vastavas firmas, mis bemme teevad ning sealt saingi kogu üllatuse. Jupid olid kõik maas ka mis vahetatid. Esimene amort oli nii läbi, et see pulk, mis seal oli vms ei liikunudki enam. Ma mõtlesin sõites, et huvitav, mis august läbi pannes kogu esiots ujub :D


                              See oli siis 33k vms pauk ... tagumised amorte see kord ei vahetanud siis veel, need lähevad nüüd.

                              Ma ei viidsind enam nende õliamortidega mässata, läksid gaasamordid, vähe jäigemad on, kuid tunduvalt paremad imo.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #555
                                Re: Leits - elu on lill

                                Mul ka tulevik hea, isa teeb kõike, petta ei saa kah ;D
                                Aga Tal muidu Mustamäel oma töökoda ka, minge sinna, öelga, et Rudi saatis, kohe insta VIP teeninuds :D

                                Comment

                                Working...