Re: Leits - elu on lill
ma ei saa aru mingi kõigile j22b hirmsasti see hoolduse teema ette? Sõitke oma kuradi pool häguste autodega ... enamus teist ei teagi et te augtod on nii perses omadega et paha hakkab. Viige palun need kontrolli ja saate ka teada, mis teil seal sildades on, elu polegi nii õnnelik või mis :) Ma tahan näha kes ütleb mulle siin et tema auton tip-top korras, ilma vigadeta, sest no doubt, mina võin öelda ..
Tõesti andke andeks, et ma oma auto eest hoolitsen, mitte ei sõida seda täielikuks räimeks nagu enamus eestlased teevads
so fuck off
ma ei saa aru mingi kõigile j22b hirmsasti see hoolduse teema ette? Sõitke oma kuradi pool häguste autodega ... enamus teist ei teagi et te augtod on nii perses omadega et paha hakkab. Viige palun need kontrolli ja saate ka teada, mis teil seal sildades on, elu polegi nii õnnelik või mis :) Ma tahan näha kes ütleb mulle siin et tema auton tip-top korras, ilma vigadeta, sest no doubt, mina võin öelda ..
Tõesti andke andeks, et ma oma auto eest hoolitsen, mitte ei sõida seda täielikuks räimeks nagu enamus eestlased teevads
so fuck off

Comment