Re: Leits - elu on lill
150-200 eeki tyybile ... kes tuleb ja teeb mul korda selle monitori jama .. et 1920x1080 variant ära ei kao ....
pm ... msn : leits2@msn.com
150-200 eeki tyybile ... kes tuleb ja teeb mul korda selle monitori jama .. et 1920x1080 variant ära ei kao ....
pm ... msn : leits2@msn.com
, A
, K
TC
Comment