Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits

    #526
    Re: Leits - elu on lill

    ma teadsin et see lause on siin, kui ma ommikul vaatan ;D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #527
      Re: Leits - elu on lill

      See ei ole lause ....

      Comment

      • leits

        #528
        Re: Leits - elu on lill

        käige ***** . kõik 3bet flopid mul top 2 insta set vastas ... kolmekesi AI 789 boardil ... mul 99'd tohmanil 888d ja yhel 777.d obv river 7 js insta -4bi jälle .. täiuesti haige sait on see .. nahui kõik top2 vastas on mingi 3x olnd mingi AJ2 floil 222 vms .. opf mingi 6$ callitud .. **** ajuvabadus .. tõsiselt haige .. ma ei n2e mis moodi on võimalik seal võita

        **** p2evast p2eva mingid bad beadid or coolerid, millal ***** need heaterid ykskord tulevad .. **** ma saan 103 inimese eest neid biite ja coolereid


        so fucking great .. 2k käe jooksul 12x ässasid, 12x blinde .. oujee 180BB deebid .. pf call 6xbb JJ'dega, flop JT4 rainbow . . saan nuppe .. turn Q river A, vant näitab KK'd ... tyr tirige tuli otsa selle saidile. nahui showdown % või on 17% .. tyra mitte ykski käsi vastu ei pea

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #529
          Re: Leits - elu on lill

          parem kui svenza jutt juba 8)

          Comment

          • leits

            #530
            Re: Leits - elu on lill

            nahui jutt jutuks ... oleks aeg kui mu käed hakkaksid pidama ... nii pea vist ei ole seda tulemas

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #531
              Re: Leits - elu on lill

              ma lendasin kahe sessiga -10BI. 4 päeva ei mänginud ühtegi kätt peale seda. Pokker on variatsioonimäng...ehk praeguseks juba tagasi 0-s ...

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #532
                Re: Leits - elu on lill

                Ainuke asi mis seal Starsis kinni hoiab on Maailma parim soft.... mõnes muus toas saaks vähemalt reiki korralikult tagasi.. Leits proovi ehk vahelduseks 6maxi... ma ise ka Full ringis kohutavate tõusude ja mõõnadega see kuu jooksnud, ning otsustasin 6maxi proovida, ning 5k käe sample kohta jooksen seal 3x paremini kui full ring... a samas vbl tõesti variatsioon..

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #533
                  Re: Leits - elu on lill

                  Leits risustan su teemat aga see on suht ametlik bemmide/autoremondi teema :P

                  Ma ka nüüdsest autopede, käisin veermiku kontrollis ning reedel umbes 7k pauk. Vahetusse amordid, esipidurid ja muu pask.

                  Peale seda mootori kallale.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #534
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas ranka
                    Leits risustan su teemat aga see on suht ametlik bemmide/autoremondi teema :P

                    Ma ka nüüdsest autopede, käisin veermiku kontrollis ning reedel umbes 7k pauk. Vahetusse amordid, esipidurid ja muu pask.

                    Peale seda mootori kallale.
                    oot mismoodi 7k? sul ju bemm mingi 90 alguse oma. selle väärtus kokku on max 25k :)võib-olla eksin, kuid kuskilt on kummitama jäänud et sul suht vana auto :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #535
                      Re: Leits - elu on lill

                      Ise oled 90-ndate alguse oma.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #536
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas ranka
                        Ise oled 90-ndate alguse oma.
                        eips ma 78 aasta

                        Comment

                        • CTXrix
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 689

                          #537
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas ranka
                          Ise oled 90-ndate alguse oma.
                          Värske autopede solvus ;D Aga tõsiselt - mis masinaga sa, Ranka, sõidad siis praegu?

                          Comment

                          • leits

                            #538
                            Re: Leits - elu on lill

                            normaalne, raha l2heb midagi teha ei ole kui sita tahad .. normaalne inimene, kes kannab auto eest hoolt. mul reedle vahetatakse tagumised amordid ära, mis terve igaviku mul pagassis vedelenud, esmaspäev õlid + filtrid. Mu amorid läksid hmmm 9k :) (nyyd pidi hinnad karmimad olema ja hetke seisuga tahavd esimeste + tagumiste b6'te eest 12k)

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #539
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas leits
                              normaalne, raha l2heb midagi teha ei ole kui **** tahad .. normaalne inimene, kes kannab auto eest hoolt. mul reedle vahetatakse tagumised amordid ära, mis terve igaviku mul pagassis vedelenud, esmaspäev õlid + filtrid. Mu amorid läksid hmmm 9k :) (nyyd pidi hinnad karmimad olema ja hetke seisuga tahavd esimeste + tagumiste b6'te eest 12k)
                              mingi 100k läheb aastas hoolduse peale?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #540
                                Re: Leits - elu on lill

                                Selle auto hoolduse koha pealt meenub üks hea lugu ühest foorumist, kus vennal olid ka amordid läbi. Et üks amortisaator jamas, siis uuris ja puuris, et mis viga on ja, et ta võtaks ikka ise garaazis lahti. Kõik saatsid perse, et vii teenendusse tehakse ära. Vend siis uuris, et palju maksab ja kus seda teha saab aga lõpp kokkuvõttes teenendusse ei viinud ning foorumi teema lõppes lausega:

                                Probleem leidis lahenduse - autol maha müüdud ja katkiste amoritdega autol uus omanik.

                                Selline on siis tänapäeva rullnokkade hooldus :)


                                Comment

                                Working...