Re: Leits - elu on lill
Miks ma peaks rõõmsam olema, millal ma viimati vingusin? Ma pole viimasel ajal siin väga midgai öelnudki vms. sa jäid täna ilma vist?
Miks ma peaks rõõmsam olema, millal ma viimati vingusin? Ma pole viimasel ajal siin väga midgai öelnudki vms. sa jäid täna ilma vist?
Comment