Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]
Collapse
X
-
-
Re: Leits - elu on lill
megarofl
(L) this topic"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
inimestel tundub huvitav olevat :D
Tra t2na ommiku oli giga 10x pohmell. jube jube jube.. fortune ka 2gises ommiku
eile tombasime obv suht kasti ennast .. mingis baaris tasuta dringid, vodka bucketid n shit
homm tomban blogisse mingeid pilt ja asju ka .. hetkel koik pildid fortune arvutis
homme lendame snake farmi ja kohalikule turule mingit paska ostma .. muidu suht standard .. pohmelliga ärkamine, siis randa .. õhtu j2lle randa lakkuma ja joint ette
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
nõrgad kui lõunamaal pohma on,värinast saan aru,aga tra seda teab mida sitta te sisse kaanite ja imete:DAlgselt postitas leits Vaata postitustinimestel tundub huvitav olevat :D
Tra t2na ommiku oli giga 10x pohmell. jube jube jube.. fortune ka 2gises ommiku
eile tombasime obv suht kasti ennast .. mingis baaris tasuta dringid, vodka bucketid n shit
homm tomban blogisse mingeid pilt ja asju ka .. hetkel koik pildid fortune arvutis
homme lendame snake farmi ja kohalikule turule mingit paska ostma .. muidu suht standard .. pohmelliga ärkamine, siis randa .. õhtu j2lle randa lakkuma ja joint ette
Comment
-
-
Comment
-
Comment



TC
Comment