Re: Leits - elu on lill
just fucking lol, ma leian kõik need KK vs AAd yles ... 17k k2tt nl100s ja kunnarid ja pederastid rocketsid still in minus .. just amazing run .. ty god
mnja jõudis kohale et p2eval on täiesti ajaraiskamine nl100 mängida. mõttetu rake tampimine starsile, set vs set, qq vs ak, KK vs AA olukorrad regide vahel aint imo. variant on mängida öösel, peale 11 v 12 ning nädalavahetusel panna täiega.
kuna teisip-neljap ommiku 8st kool siis jääbki mängimiseks. neljapäeva öö, reede, lauoäeva, pühapäeva .. peab sealt maksimumi pigistama
just fucking lol, ma leian kõik need KK vs AAd yles ... 17k k2tt nl100s ja kunnarid ja pederastid rocketsid still in minus .. just amazing run .. ty god
mnja jõudis kohale et p2eval on täiesti ajaraiskamine nl100 mängida. mõttetu rake tampimine starsile, set vs set, qq vs ak, KK vs AA olukorrad regide vahel aint imo. variant on mängida öösel, peale 11 v 12 ning nädalavahetusel panna täiega.
kuna teisip-neljap ommiku 8st kool siis jääbki mängimiseks. neljapäeva öö, reede, lauoäeva, pühapäeva .. peab sealt maksimumi pigistama

HArjused, forellid, haugid jms sitt ... tuttav eemine aasta k2is .. hauge pidi nii palju olema et loobid ala 6kgseid ka tagasi, nendega pole midagi thea .. Ostan ndale selle külmakapi, mis käib autol sinna sigaretisüütajasse, saab harjuse ja forlli fileed kaasa sikutada :;D
TC
Comment