Re: Leits - elu on lill
kõik õige juu, kuna sa oled nätuke taga siis ev joon peabki langema:)
aga tõesti see ev on mõtetu pask mida vaadata:)
Algselt postitas QKulgur
aga tõesti see ev on mõtetu pask mida vaadata:)

A 
2
A
Comment