Re: Leits - elu on lill
käisin tallinnas arcticus nn personaalsel tuuril.
kena chick näitas maja, jalutas ringi ja tutvustas võimalusi ja hindu. pole midagi kahtlast. hind jäi ca 900 kanti kuu, mis on tavaline. seal sees jõusaal, ujula, saun. ei meeldinud see et aastaks pead lepingu tegema ja klotsi köhima.
Algselt postitas mihkel88
kena chick näitas maja, jalutas ringi ja tutvustas võimalusi ja hindu. pole midagi kahtlast. hind jäi ca 900 kanti kuu, mis on tavaline. seal sees jõusaal, ujula, saun. ei meeldinud see et aastaks pead lepingu tegema ja klotsi köhima.
TC
Comment