Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #3406
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    tahtsin miljonäriks kohe saada ..
    kas krooni või daala miljokaks?

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #3407
      Re: Leits - elu on lill

      Mul on ka umbes 12k kätt miljonist puudu, panen life time graphid üles, kui täis saab :)

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #3408
        Re: Leits - elu on lill

        Mul on umbes 12000L puudu miljonist liitrist alkost, mis ma endale sisse kütnud olen, graphi kahjuks ei ole postitada

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3409
          Re: Leits - elu on lill

          soul riidz

          Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 692847
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          BB: $78.75
          UTG: $113.95
          UTG+1: $170.10
          UTG+2: $37.50
          Hero (MP1): $106.40
          MP2: $48.20
          CO: $37.35
          BTN: $104.00
          SB: $116.05

          Pre Flop: ($1.50) Hero is MP1 with K K
          3 folds, Hero raises to $3, 1 fold, CO raises to $6, BTN requests TIME, BTN raises to $17, 2 folds, Hero requests TIME, 1 fold, CO calls $11

          Flop: ($38.50) 9 2 T (2 players)
          CO bets $20.35 all in, BTN calls $20.35

          Turn: ($79.20) 2 (2 players - 1 is all in)

          River: ($79.20) 9 (2 players - 1 is all in)

          Final Pot: $79.20
          CO shows Q Q (two pair, Queens and Nines)
          BTN shows A A (two pair, Aces and Nines)
          BTN wins $76.20
          (Rake: $3.00)

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #3410
            Re: Leits - elu on lill

            Nice. Sellist mõtet polnud, et btn paneb lightilt otsa, sest fish on enne midagi kahtlast teinud?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #3411
              Re: Leits - elu on lill

              ei.. btn oli 9/7 nit :D kelle 3bet on 1% ja 4bet oli 0 1,5k käe peale :D

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #3412
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                ei.. btn oli 9/7 nit :D kelle 3bet on 1% ja 4bet oli 0 1,5k käe peale :D
                Siis suht easy jah. Kindlasti väga kasumlik stiil tal :D
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • $$$
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1072

                  #3413
                  Re: Leits - elu on lill

                  rofl KK foldi kohta ütled "siis suht easy jah" :,D. WP leits.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #3414
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    rofl KK foldi kohta ütled "siis suht easy jah" :,D. WP leits.
                    Tegelt pole easy, ma ei mäleta kuna ma KK viimati foldisin. Praegu tuleb ainult 1 kord ette NL2s.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • $$$
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1072

                      #3415
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Tegelt pole easy, ma ei mäleta kuna ma KK viimati foldisin. Praegu tuleb ainult 1 kord ette NL2s.
                      Really NL2 foldib keegi KK? :,D

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #3416
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Really NL2 foldib keegi KK? :,D
                        Mul oli tüübi (regular lol) kohta 1.5k kätt ja ta oli 30/1 ja 3betis mind. Aga no kui hea ma toona NL2 grinderina ikka olin. :)
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #3417
                          Re: Leits - elu on lill

                          Tra see lugu teeb tuju heaks .. kino lugu

                          [YOUTUBE]B-fy-b0tWaU[/YOUTUBE]

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #3418
                            Re: Leits - elu on lill

                            200 k2ega on alati tore 5bi kaotada .. ja reede õhtud peaksid kuldsed olema .. yea indeed, lightsam jooma hakata

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #3419
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              200 k2ega on alati tore 5bi kaotada .. ja reede õhtud peaksid kuldsed olema .. yea indeed, lightsam jooma hakata
                              Krt, Leits, sul on alati ikka nii kuldsed ideed. GL.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #3420
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                200 k2ega on alati tore 5bi kaotada .. ja reede õhtud peaksid kuldsed olema .. yea indeed, lightsam jooma hakata
                                jaa aga 2 päevag -17bi
                                leits, see standard, ükski inimene ei saa koguaeg võita :D, seljuhul oleks kõik megastaarid :D

                                Comment

                                Working...