Re: Leits - elu on lill
a oi sina oledki :D
e: kuu on selluise hiiteriga alanud, et varsti ei julgegi enam m2ngida vist :D ei taha teada mis sitta on oodata
a oi sina oledki :D
e: kuu on selluise hiiteriga alanud, et varsti ei julgegi enam m2ngida vist :D ei taha teada mis sitta on oodata
TC
Comment