Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1666
    Re: Leits - elu on lill

    Mnjah ... kinda sick ta on .


    A küsimus suurele ringile . . mis moodi ma saan kõige lihtsamini lilleküla kanti kui ma tartust tulen? mingeod heavy ummikuid sooviks vältida

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #1667
      Re: Leits - elu on lill

      tartu maanteelt jrvevana peale, sealt paremale tehnika tänavale

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1668
        Re: Leits - elu on lill

        kus see tehnika tänav järvevanaga ristub? enne seda mcdonaldsit mis seal yhes ristis on`?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1669
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas leits
          kus see tehnika tänav järvevanaga ristub? enne seda mcdonaldsit mis seal yhes ristis on`?
          Kasuta delfi kaarti: http://kaart.otsing.delfi.ee/?l=h

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #1670
            Re: Leits - elu on lill

            palju varem, veepuhastusjaama juures. sildid näitavad espaki ehitusmaterjalide poe juurde.

            läbi linna saab ka tegelt päris kiiresti: mööda tartu maanteed kuni estonia pst ja sealt läbi vabaduse väljaku. liivalaia on umbes, aga vabakal on suht rahulik.

            Comment

            • Gambler
              Julm Donk
              • Oct 2008
              • 67

              #1671
              Re: Leits - elu on lill

              Nu ok2aa maainimesele tuleb ikka puust ja punasest ette teha, nii veel jõuab vaeseke kadrioru staadionile,
              aga tulles tartu maantelt pööra järvevana teele, esimesel võimaluselt soorita parempööre(asub täpselt
              poole Järvevana tee ristmikul, ületa esimene raudtee ülesõit ja liigu otse adasi, ületa teine raudtee ülesõit ja kohe selle
              taga on ringristmik, kust tuleb suunduda vasakule, liigu otsesuunas edasi ca 600-700 meetrit kuni näed pärnu maante viadukti
              ehk hendriksoni küüru üle tee jooksmas. Siis oled jõudnud sihtpunkti, pargi auto näiteks silla alla.
              Igalpool on erinevalt Tartust PEATEE-PEATEE välja arvatud siis ringristmikul
              Silla all üle raudtee asub ka näiteks väike resto, kui seda peaks vaja minema, kui mitte ületa ohutult raudtee Kitseküla jaama juures ja viska jalga 150 meetrit paremale staadioni poole.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1672
                Re: Leits - elu on lill

                nahhui maa inimene? kui ma tlnat ei tunne olen insta minig maa inimene? tln jkui linn my ass ..

                Comment

                • Gambler
                  Julm Donk
                  • Oct 2008
                  • 67

                  #1673
                  Re: Leits - elu on lill

                  On lihtsalt selline rahvalik väljend mitte Tallinna kodanikele, kes päälinna satuvad,
                  et maalt ja hobusega.Sinu puhul siis Bmw-ga ;D

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #1674
                    Re: Leits - elu on lill

                    veitsa gey väljend on see ja tundub mulle, et ainult tallinna "linnainimestele" teada

                    Comment

                    • peokuningas
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 444

                      #1675
                      Re: Leits - elu on lill

                      Mul ükskord üks bussijuht trtus küsis, et "kus maakohast sa oled". Küsimus tuli selle peale, kui ma tahtsin bussjuhilt talongi osta, aga Tartus ju tunnipiletid bussist ostes :D. Vaatasin talle süüdimatu näoga otsa ja ütlesin, et Tallinnast olen. Selle peale ei tulnud enam ühtegi repliiki kahjuks.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1676
                        Re: Leits - elu on lill

                        trtus polegi talonge :O? ma olen yhe korra bussiga sõitnud yli mudas peaga linna vahel ja isis panin ka j2nest

                        Comment

                        • peokuningas
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 444

                          #1677
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas leits
                          trtus polegi talonge :O? ma olen yhe korra bussiga sõitnud yli mudas peaga linna vahel ja isis panin ka j2nest
                          Bussist ostes mitte jah.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1678
                            Re: Leits - elu on lill

                            Krr ma pean selle monitori väljamineku ikkagi ära tegema :/ Eile tegin 5 misclicki faking 15" molu pärast ... 24" oleks vaja .. soovitavalt koos USB aukudega. mida odavam seda parem ... valiku variante on palju :S

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1679
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas leits
                              Krr ma pean selle monitori väljamineku ikkagi ära tegema :/ Eile tegin 5 misclicki faking 15" molu pärast ... 24" oleks vaja .. soovitavalt koos USB aukudega. mida odavam seda parem ... valiku variante on palju :S
                              njahh.. ma siiski soovitaksin seda sama mis endale ostsin 26'' seal on USBi HUB ka küljes.. mingi 3 USBi auku vist.. Samsung 2693HM.. juhul kui tahad 24'' Samsung 2493HM samahea vidinas, reso ja kõik muu on sama, aint pinda vähem...

                              mõlemat versiooni peab imo tellima.. tuuakse soome või leedu laost kohale, mulle tuli leedust mingi 1-2 päevaga.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1680
                                Re: Leits - elu on lill

                                palju hind oli

                                tellin vist kuskilt midgai ära .. kus kõige odavamad hinnad üldjuhul on ja neti poest tellida saaks?

                                Comment

                                Working...