Re: Leits - elu on lill
Mnjah ... kinda sick ta on .
A küsimus suurele ringile . . mis moodi ma saan kõige lihtsamini lilleküla kanti kui ma tartust tulen? mingeod heavy ummikuid sooviks vältida
Mnjah ... kinda sick ta on .
A küsimus suurele ringile . . mis moodi ma saan kõige lihtsamini lilleküla kanti kui ma tartust tulen? mingeod heavy ummikuid sooviks vältida
Comment