Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • urmo1
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 330

    #196
    Re: Leits - elu on lill

    Kuidas kellelegi mul oli just eile üks viimase aja parimaid sessioone.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #197
      Re: Leits - elu on lill

      Head reisimist ja seiklusterohket puhukust!!!

      Comment

      • leits

        #198
        Re: Leits - elu on lill

        minge putsi, tõmmake sellele starsile tuli otsa. 9/8 nit 4betib mind IP 9Ts, mul obv KK ja callin. 9QK flop, saan nuppe, obv turn J. täiesti haige. Üks laud lagunes jäin HU. AJs, 3 betin, call. flop AJ2, saan nuppe, turn 7, river 3. näitab 333. Minge putsi tõsiselt, alates eilsest 11BI otse alla, 11 setti on järjest kärkitud. AA vs KK 2 miljonit korda. Türa nahui mina seda pede runni pean kogema .. võiks kellelegi teisele ka kergelt visata .. kopp ees sellest sitamajast juba

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #199
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas leits
          minge *****, tõmmake sellele starsile tuli otsa. 9/8 nit 4betib mind IP 9Ts, mul obv KK ja callin. 9QK flop, saan nuppe, obv turn J. täiesti haige. Üks laud lagunes jäin HU. AJs, 3 betin, call. flop AJ2, saan nuppe, turn 7, river 3. näitab 333. Minge ***** tõsiselt, alates eilsest 11BI otse alla, 11 setti on järjest kärkitud. AA vs KK 2 miljonit korda. **** nahui mina seda pe*e runni pean kogema .. võiks kellelegi teisele ka kergelt visata .. kopp ees sellest sitamajast juba
          Miks KK-ga niti vastu callida 4bet?????????????????????????????????????????????? Et ta postflopis foldiks AK ja QQ? AA-d sa ei foldi never välja ei preflop ega postflop aga teed enda postflopi raskeks.

          Comment

          • leits

            #200
            Re: Leits - elu on lill

            ma ei tea mõtleisn et QQ, JJ vastaval flopils maksaks vms .. ma ie tea .. vittus on see päev .. varsti nahui siit urkas

            Comment

            • leits

              #201
              Re: Leits - elu on lill

              pisangi lammutamne k2ib. 1h ja 48 minutes to casino ... jejejeje

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #202
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas leits
                pisangi lammutamne k2ib. 1h ja 48 minutes to casino ... jejejeje
                Kohe tuleb kasiino tuur nagu aru saan, oled juba uksedaga ootel või ;D

                Comment

                • leits

                  #203
                  Re: Leits - elu on lill

                  kuule veel ei ole, aga oleme minemas :D 7.55 l2heb lennuk, peab 7ks lennujaama jõudma :D

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #204
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits
                    kuule veel ei ole, aga oleme minemas :D 7.55 l2heb lennuk, peab 7ks lennujaama jõudma :D
                    Suht koos juba või?

                    Comment

                    • leits

                      #205
                      Re: Leits - elu on lill

                      kuule ok alles ... 1.2l pisangi kolme peae ... pidu alles hakkab

                      Comment

                      • leits

                        #206
                        Re: Leits - elu on lill

                        esimene lve sess tehtud olympsis ... -2.5k ... maki tiris ra oma masti riverisse omahas, mul top 2. kaaaaaaaani kinni ja nyyd lendame kohe varsi lennujaama .. äss olen

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #207
                          Re: Leits - elu on lill

                          Õnne sulle siis sünnipäevaks ja kena trippi. :)

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #208
                            Re: Leits - elu on lill

                            õnne Leits!

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #209
                              Re: Leits - elu on lill

                              palju õnne!

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #210
                                Re: Leits - elu on lill

                                õnne !


                                tagasi tuled võid kingituse järgi tulla ;D


                                Comment

                                Working...