Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #121
    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Tra see alkokeeld siin on ikka ekstra-homoseksuaalne. Kell 2-5 päeval ei müüda alksi, jesus wat nagu. Mõtled veel eelnevalt elu üle järele, et kas on tõesti üsna kerge päev tulekul või lihtsalt veel nii juua täis, et pohm pole kohale jõudnud. Obv viimast ja kui keset poodi tuleb selline tunne, et pooks ennast kingapaeladega üles, siis lähed ikka teed kärmelt alkoletis ühe sooja õlle lahti.
    Positiivsemas toonis jätkates: ma armastan neid räpaseid stripibaare. Nagu väike laps kommipoes. Eriti huumor on neid pensionäre vaadata, kes on umbes-täpselt samasugused elevil väiksed lapsed.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #122
      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

      Miks just kell 2-5 päeval?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #123
        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Miks just kell 2-5 päeval?
        Mul ei ole vähimat aimugi. See on üks nendest ideaalsetest Tai "loogika" näidetest.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #124
          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

          Tramaivõi. Leidsin lõpuks üles koha, kust keefiri saab. Eelmised saavutused olid kodujuust ja hapukoor. Tellin siis rõõmsalt ära koos kartulipudruga, 5min hiljem tuleb kõne, et keefir otsas. Epic winist nii kärmelt epic fail :(.

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #125
            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Tramaivõi. Leidsin lõpuks üles koha, kust keefiri saab. Eelmised saavutused olid kodujuust ja hapukoor. Tellin siis rõõmsalt ära koos kartulipudruga, 5min hiljem tuleb kõne, et keefir otsas. Epic winist nii kärmelt epic fail :(.
            hapukoor nagu hapukoor ikka või maitsestamata jogurt?

            Comment

            • Cheating
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2009
              • 447

              #126
              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

              Üks huvitav pilt, mis sai tehtud dets. 2010 Taimaal
              Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #127
                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                aga mis sa t2na tegid selle milfiga?

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #128
                  Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                  Algselt postitas noname Vaata postitust
                  hapukoor nagu hapukoor ikka või maitsestamata jogurt?
                  Hapukoor nagu hapukoor obv.

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  aga mis sa t2na tegid selle milfiga?
                  Mõtlesin kuidas ma ta kõige kergemini uksest välja saan.

                  Comment

                  • rainer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 383

                    #129
                    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    Miks just kell 2-5 päeval?

                    Pakun, et siis on inimesed tööl. Ja tööajal ei tohi alkoholi tarbida, sp ei müüda.
                    Meil on vastupidi et tööajal joo palju tahad, aga kui saabub õhtu kell 10, kui peaks vaba aeg olema... siis juua ei tohi.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #130
                      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                      Algselt postitas rainer Vaata postitust
                      Pakun, et siis on inimesed tööl. Ja tööajal ei tohi alkoholi tarbida, sp ei müüda.
                      Meil on vastupidi et tööajal joo palju tahad, aga kui saabub õhtu kell 10, kui peaks vaba aeg olema... siis juua ei tohi.
                      Ilmselgelt on öösel ka keeld, 00-11. Ma ei leia eriti loogilist seletust miks 11-14 võib juua ja 14-17 ei või, aga siin ongi osad asjad valge inimese loogikast väga kaugel.

                      Comment

                      • Cheating
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 447

                        #131
                        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                        Pattayal müüakse kõiki alkohoolseid jooke kõikides ööpäevaringselt lahti olevates Family Martides ja 7-Elevenites ööpäevaringselt. Kusjuures, nendes poodides on needsamad lubatavad kella-ajad tihtipeale selgesti kirjas. Ainult et need ei tähenda mitte midagi.

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #132
                          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                          Algselt postitas Cheating Vaata postitust
                          Pattayal müüakse kõiki alkohoolseid jooke kõikides ööpäevaringselt lahti olevates Family Martides ja 7-Elevenites ööpäevaringselt. Kusjuures, nendes poodides on needsamad lubatavad kella-ajad tihtipeale selgesti kirjas. Ainult et need ei tähenda mitte midagi.
                          Kesklinna 7-Elevenid järgivad reegleid isegi ja panevad strateegilistel kellaaegadel külmkapid lukku. Family Martidel on igal pool üsna pohui. See 14-17 keeld lipsab lihtsalt tihti meelest ära ja ei viitsi eriti pohmakaga lauspäikese käes ühtegi üleliigset meetrit liigutada.

                          Comment

                          • Cheating
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 447

                            #133
                            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                            Kas oled teadlik kui head need USB-netipulgad on Tais?
                            Bangkokis vist peaks suhteliselt hästi USB-net jooksma. Ma olen lugenud, et paljudel mängijatel kaks erinevat interneti ühendust, kuna suhteliselt tihti oli interneti leviga probleeme, mis ei kestnud 1-2 minutit, vahest võis see kesta terve päeva.


                            Mul endal ka plaan Taimaale kolida, mitmeid aastaid juba luban endale, aga siiani pole midagi juhtunud:S
                            Aga selles olen kindel, et see probleem saab lahendatud:)
                            Ehk varsti leian piisavalt vaba aega õppimiseks ja võtta coachilt tunde, et saada mäng korralikult jooksma. Koheselt kui tunnen,et skill lubab pokkeriga elatist teenida - ostan lennupileti, ning kohale jõudes võin julgelt väita, et minu unistus on täitunud:)
                            Võimalusel ma tagasi ei tuleks!

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #134
                              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                              Algselt postitas Cheating Vaata postitust
                              Kas oled teadlik kui head need USB-netipulgad on Tais?
                              Bangkokis vist peaks suhteliselt hästi USB-net jooksma. Ma olen lugenud, et paljudel mängijatel kaks erinevat interneti ühendust, kuna suhteliselt tihti oli interneti leviga probleeme, mis ei kestnud 1-2 minutit, vahest võis see kesta terve päeva.
                              Pole aimugi.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #135
                                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                                Tai on epic koht küll, nii palju kui räägitakse. Aga see on suur otsus minna välismaale ja ntx jätta kõik oma pere, sõbrad ja sugulased maha, mis minu jaoks näiteks mängib väga suurt ja tähtsat rolli minu elus. Kergekäeline otsus kindlasti ei ole, aga noh maitse asi...
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...