Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #151
    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Kassiks ära küll siuke nali :D

    Comment

    • Dzuu
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 445

      #152
      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

      Hahaha, more stories !

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #153
        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

        Singha õlle on joodav? :D

        Comment

        • ziimukaz
          Grinder
          • Jan 2010
          • 741

          #154
          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

          Kas NL50-100 mängimisega elab ära seal või pole pokker su põhisissetulek?

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #155
            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

            Spewmonkey, mind huvitab sinu arvamus. Kas keskmine Tai elanik on parem/halvem inimene, kui keskmine Eesti elanik ?

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #156
              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

              Hooaja üks kõige ilusamaid/olulisemaid mänge. Esimese poolaja vaatasin kuskil eraldi. Teise poolaja jaoks läksin anti-united pubisse tuttavaga kokku saama(alguses kartsin tooliga pähe saada, aga peale esimest poolaega oli mul südamest pohui). Sõidan taksoga pärast koju, irvitan omaette, vaatan, et mingi briti tüüp tahab autosse istuda. Hoian ust hoolikalt enda käes "you blody fokin be a man united fan". Vennal tuli peaaegu pisar silma: "sorry, i missed the fokin first half". Naersime mõlemad südamest, embasime veits ja lasin tal autosse istuda.

              Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
              Kas NL50-100 mängimisega elab ära seal või pole pokker su põhisissetulek?
              Oleneb. Ma ei ela Eestiski selle sissetulekuga korralikult ära. Mingi $2-2.5k kulub siin ikka minimaalselt iga kuu. Alla selle ma ei ela üheski riigis ära. Kui sügisel kodus käies kaks elu halvimat kuud välja jätta, siis ma ei ole kunagi ühtegi alla $2k kuud ka teinud, nii et päris nälga ei jää. Mingi $500-1k on iga kuu kõrvalised sissetulekud. Samas ma ei soovitaks ühelegi NL50-100 regularile siia pikemaks ajaks elama tulla kui just väga raudset mindseti ei ole.

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Spewmonkey, mind huvitab sinu arvamus. Kas keskmine Tai elanik on parem/halvem inimene, kui keskmine Eesti elanik ?
              See läheb juba veits rohkem sinna valdkonda, et "kas neeger on inimene?" Täpsusta ja proovime uuesti.

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              Singha õlle on joodav? :D
              Jah, vägagi. Ma arvan, et törtsu parem kui Alexander ja Premium. Coronast ja Ice'st ei ole niikuinii maailmas midagi paremat.
              Last edited by Spewmonkey; 08.05.11, 21:54.

              Comment

              • siga
                FPP Pro
                • Dec 2010
                • 251

                #157
                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                Kuidas on seal lood arvutipoodidega? Kas peaks kasti ja monitorid kaasa vedama (läppar on ebamugav)?

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #158
                  Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                  Algselt postitas siga Vaata postitust
                  Kuidas on seal lood arvutipoodidega? Kas peaks kasti ja monitorid kaasa vedama (läppar on ebamugav)?
                  Ma ei viitsi isegi leveldada enam. Läppar on ebamugav? Kas sa üritad teadlikult leveldada või sa oled sügava ajupuudega?

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #159
                    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                    hahahaha, see on küll kuld..kast selga ja minek-ülimugav

                    Comment

                    • erplander
                      ekrelander
                      • Oct 2008
                      • 1029

                      #160
                      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                      Algselt postitas siga Vaata postitust
                      Kuidas on seal lood arvutipoodidega? Kas peaks kasti ja monitorid kaasa vedama (läppar on ebamugav)?


                      vedada kasti ja kuvarit maailma teise otsa? läpakale saab ju samahästi monitori, hiire, klaveri, kõllid etc juurde panna.

                      valikust ka nagu erilist puudust pole:
                      http://www.invadeit.co.th/category/monitors/

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #161
                        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                        Algselt postitas siga Vaata postitust
                        Kuidas on seal lood arvutipoodidega? Kas peaks kasti ja monitorid kaasa vedama (läppar on ebamugav)?
                        jap
                        pesumasin ja külmkapp võta ka kaasa.

                        Comment

                        • Cheating
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2009
                          • 447

                          #162
                          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                          Mis Songkran´st arvad?

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #163
                            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                            Oeh. Läksin alla pizzale järgi ja lukustasin ennast korterist välja. Raha ega telefoni polnud kaasas, great success.

                            Algselt postitas Cheating Vaata postitust
                            Mis Songkran´st arvad?
                            Wet t-shirt show iga nurga peal, what's there not to love.

                            Comment

                            • olavike
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1269

                              #164
                              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                              Kuidas sa tagasi sisse said siis lõpuks? :)

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #165
                                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                                Mul on naabrimees 3x ukse taga kella lasknud, et kas ta võiks minu rõdult enda omale ronida. :D
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...