Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #106
    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    tra haige teema

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #107
      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

      Käisin siis oma tavapärases pisikeses kõrvaltänava pubis jalkat vaatamas. Esimese poolaja vaatasin üksinda koos ignorantsete töötajatega. GLORY GLORY!!! obv. Teisel poolajal tuli jackpot. Manchesterist pärit vend sattus mingite x-faktoritega sinna, elab/töötab hetkel siin. Unitedi season ticket holder, CL'i finaali pilet oli olemas. 1.5k+ naela oli hinnaks, nii et sinna mu näpud koos lennukipiletiga külge ei hakanud kahjuks. Jackpot seisneb selles, et tal on mailing list, autoriks on mitukümmend aastat Unitedi season ticket holder ja asjaga üsna kursis. Kui talt tuleb kiri, et "keegi tuleb" ManU'sse, siis see on 99% kindel. Kui tuleb kiri "keegi ilmselt tuleb", siis see on mingi 60-70%. Snejder on hetkel 60-70% siis(ma ei mäletagi, kas täpne sõnastus oli "allkiri on paberil" või "allkiri on põhimõtteliselt paberil"). Koos positiivse tulemusega ideaalne jalgpalliõhtu :).
      Last edited by Spewmonkey; 26.04.11, 22:36.

      Comment

      • Helmps
        Grinder
        • Oct 2008
        • 828

        #108
        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

        Väravavahi kohta ei saand midagi teada? :D

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #109
          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

          Algselt postitas Helmps Vaata postitust
          Väravavahi kohta ei saand midagi teada? :D
          See jäi hämaraks jah. Ma küll küsisin, kes ta enda favoriit oleks. Pakkus, et Buffon. Liiga vana imo, aga Van der Sar oli tulles sama vana. Ma ise unistasin sisimas, et Van der Sar pressib ühe aasta veel, pere on küll oluline, aga noh vast üks aasta pole nii hull. Samas mul just praegu meenus, et ta naisel on vähk. Ma ei tea kas ma lihtsalt ei ole seda ise märganud või seda polegi kuskil avalikult välja öelnud. Siis on igati arusaadav, et on aeg lõpetada. Loodetavasti saab ta samamoodi lahkuda kui Schmeichel, koos CL tiitliga.
          Last edited by Spewmonkey; 26.04.11, 23:18.

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #110
            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

            Viimase kahe päevaga 30+ episoodi Gossip Girli vaadanud. Korra aastas "special" maraton. Selle kohta on ainult üks sõna - helluva - kes teab, see teab. Kohutav ajupuue tegelikult. Siis kui ma enam-vähem terve mõistuse juures olen, siis mul on väga kvaliteetne maitse, aga vahel satub selliseid äpardusi :(.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #111
              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              LOL :D :D

              Comment

              • siga
                FPP Pro
                • Dec 2010
                • 251

                #112
                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                Kas kellegil on andmeid, mitu erinevat tervisehäda (edasikanduvat) keskmine tailanna endaga kaasas kannab. Mingi list - nimi, ravi ja sümptomid ning pilt võiks olla ka illustreerivaks näiteks.

                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #113
                  Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                  Algselt postitas siga Vaata postitust
                  Kas kellegil on andmeid, mitu erinevat tervisehäda (edasikanduvat) keskmine tailanna endaga kaasas kannab. Mingi list - nimi, ravi ja sümptomid ning pilt võiks olla ka illustreerivaks näiteks.
                  LOL :D:D

                  Mõni hiljutine kokkupuude oli, et sellist asja tahad teada? :D

                  Comment

                  • siga
                    FPP Pro
                    • Dec 2010
                    • 251

                    #114
                    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                    Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                    LOL :D:D

                    Mõni hiljutine kokkupuude oli, et sellist asja tahad teada? :D
                    Eip, sügiseks lennupilet. Parem karta, kui hiljem kahetseda.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #115
                      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                      Kavatsed kõvasti keppima hakata?

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #116
                        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                        "Isiklik tantsija" on läbi loetud?

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #117
                          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          "Isiklik tantsija" on läbi loetud?
                          ta elab seda ise l2bi..

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #118
                            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                            Spew muidugi elab ise ja loodetavasti kirjutab ta enda raamatule kobedama lõpu, aga siga peaks selle enne minekut läbi lugema. Eriti kui reisi põhieesmärk tundub olevat...
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #119
                              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                              Algselt postitas siga Vaata postitust
                              Kas kellegil on andmeid, mitu erinevat tervisehäda (edasikanduvat) keskmine tailanna endaga kaasas kannab. Mingi list - nimi, ravi ja sümptomid ning pilt võiks olla ka illustreerivaks näiteks.
                              Keskmistel tailannadel on käekotis alati see paber kaasas. See on nagu autoturul, kus on kõik mõõtmed/mahud, vead ning siis nimekirja lõpus on hinnapakkumine. Samuti on neil ÜRO sertifitseeritud rahvusvaheline statistika, et saaksid võrrelda teatud isendeid riikliku mediaaniga.

                              Comment

                              • siga
                                FPP Pro
                                • Dec 2010
                                • 251

                                #120
                                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                                Keskmistel tailannadel on käekotis alati see paber kaasas. See on nagu autoturul, kus on kõik mõõtmed/mahud, vead ning siis nimekirja lõpus on hinnapakkumine. Samuti on neil ÜRO sertifitseeritud rahvusvaheline statistika, et saaksid võrrelda teatud isendeid riikliku mediaaniga.
                                Seal riigis ei või kunagi teada, kus ülevaatus on tehtud.

                                Comment

                                Working...