Käisin siis oma tavapärases pisikeses kõrvaltänava pubis jalkat vaatamas. Esimese poolaja vaatasin üksinda koos ignorantsete töötajatega. GLORY GLORY!!! obv. Teisel poolajal tuli jackpot. Manchesterist pärit vend sattus mingite x-faktoritega sinna, elab/töötab hetkel siin. Unitedi season ticket holder, CL'i finaali pilet oli olemas. 1.5k+ naela oli hinnaks, nii et sinna mu näpud koos lennukipiletiga külge ei hakanud kahjuks. Jackpot seisneb selles, et tal on mailing list, autoriks on mitukümmend aastat Unitedi season ticket holder ja asjaga üsna kursis. Kui talt tuleb kiri, et "keegi tuleb" ManU'sse, siis see on 99% kindel. Kui tuleb kiri "keegi ilmselt tuleb", siis see on mingi 60-70%. Snejder on hetkel 60-70% siis(ma ei mäletagi, kas täpne sõnastus oli "allkiri on paberil" või "allkiri on põhimõtteliselt paberil"). Koos positiivse tulemusega ideaalne jalgpalliõhtu :).
See jäi hämaraks jah. Ma küll küsisin, kes ta enda favoriit oleks. Pakkus, et Buffon. Liiga vana imo, aga Van der Sar oli tulles sama vana. Ma ise unistasin sisimas, et Van der Sar pressib ühe aasta veel, pere on küll oluline, aga noh vast üks aasta pole nii hull. Samas mul just praegu meenus, et ta naisel on vähk. Ma ei tea kas ma lihtsalt ei ole seda ise märganud või seda polegi kuskil avalikult välja öelnud. Siis on igati arusaadav, et on aeg lõpetada. Loodetavasti saab ta samamoodi lahkuda kui Schmeichel, koos CL tiitliga.
Viimase kahe päevaga 30+ episoodi Gossip Girli vaadanud. Korra aastas "special" maraton. Selle kohta on ainult üks sõna - helluva - kes teab, see teab. Kohutav ajupuue tegelikult. Siis kui ma enam-vähem terve mõistuse juures olen, siis mul on väga kvaliteetne maitse, aga vahel satub selliseid äpardusi :(.
Viimase kahe päevaga 30+ episoodi Gossip Girli vaadanud. Korra aastas "special" maraton. Selle kohta on ainult üks sõna - helluva - kes teab, see teab. Kohutav ajupuue tegelikult. Siis kui ma enam-vähem terve mõistuse juures olen, siis mul on väga kvaliteetne maitse, aga vahel satub selliseid äpardusi :(.
Kas kellegil on andmeid, mitu erinevat tervisehäda (edasikanduvat) keskmine tailanna endaga kaasas kannab. Mingi list - nimi, ravi ja sümptomid ning pilt võiks olla ka illustreerivaks näiteks.
Kas kellegil on andmeid, mitu erinevat tervisehäda (edasikanduvat) keskmine tailanna endaga kaasas kannab. Mingi list - nimi, ravi ja sümptomid ning pilt võiks olla ka illustreerivaks näiteks.
LOL :D:D
Mõni hiljutine kokkupuude oli, et sellist asja tahad teada? :D
Spew muidugi elab ise ja loodetavasti kirjutab ta enda raamatule kobedama lõpu, aga siga peaks selle enne minekut läbi lugema. Eriti kui reisi põhieesmärk tundub olevat...
Kas kellegil on andmeid, mitu erinevat tervisehäda (edasikanduvat) keskmine tailanna endaga kaasas kannab. Mingi list - nimi, ravi ja sümptomid ning pilt võiks olla ka illustreerivaks näiteks.
Keskmistel tailannadel on käekotis alati see paber kaasas. See on nagu autoturul, kus on kõik mõõtmed/mahud, vead ning siis nimekirja lõpus on hinnapakkumine. Samuti on neil ÜRO sertifitseeritud rahvusvaheline statistika, et saaksid võrrelda teatud isendeid riikliku mediaaniga.
Keskmistel tailannadel on käekotis alati see paber kaasas. See on nagu autoturul, kus on kõik mõõtmed/mahud, vead ning siis nimekirja lõpus on hinnapakkumine. Samuti on neil ÜRO sertifitseeritud rahvusvaheline statistika, et saaksid võrrelda teatud isendeid riikliku mediaaniga.
Seal riigis ei või kunagi teada, kus ülevaatus on tehtud.
Comment