Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]
Tra see alkokeeld siin on ikka ekstra-homoseksuaalne. Kell 2-5 päeval ei müüda alksi, jesus wat nagu. Mõtled veel eelnevalt elu üle järele, et kas on tõesti üsna kerge päev tulekul või lihtsalt veel nii juua täis, et pohm pole kohale jõudnud. Obv viimast ja kui keset poodi tuleb selline tunne, et pooks ennast kingapaeladega üles, siis lähed ikka teed kärmelt alkoletis ühe sooja õlle lahti.
Positiivsemas toonis jätkates: ma armastan neid räpaseid stripibaare. Nagu väike laps kommipoes. Eriti huumor on neid pensionäre vaadata, kes on umbes-täpselt samasugused elevil väiksed lapsed.
Tra see alkokeeld siin on ikka ekstra-homoseksuaalne. Kell 2-5 päeval ei müüda alksi, jesus wat nagu. Mõtled veel eelnevalt elu üle järele, et kas on tõesti üsna kerge päev tulekul või lihtsalt veel nii juua täis, et pohm pole kohale jõudnud. Obv viimast ja kui keset poodi tuleb selline tunne, et pooks ennast kingapaeladega üles, siis lähed ikka teed kärmelt alkoletis ühe sooja õlle lahti.
Positiivsemas toonis jätkates: ma armastan neid räpaseid stripibaare. Nagu väike laps kommipoes. Eriti huumor on neid pensionäre vaadata, kes on umbes-täpselt samasugused elevil väiksed lapsed.
Comment