Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #76
    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    (Y)

    Kuidas muidu tavaline nö argipäev sul välja näeb?
    Oleneb, mis rütmis ma elan. Kui grindimise, siis enamus ajast käin väljas ainult söömas, sest ma ärkan kell 8-11pm. Üldiselt küll 10-11pm, üritan paika sättida, et 8 ärgata ja trenni ka jõuda vahelduseks. Hommikul enne magama minekut käin majandan linna peal asju ja vahel chillin niisama basseini ääres. Üldiselt pean tunnistama, et elu on taotluslikult üsna igav. Seda kõike selle pärast, et vähem juua ja rohkem raha teenida. Samas vahepeal ikka avastad, et eelmisel nädalal toimunud tuttavate arretereerimine ei olnud mitte halvaks läinud Nigeeria/Kolumbia kokadiili pärast, vaid mingil muul põhjusel. Isegi kui maksimaalselt üritad, siis seiklused lipsavad ikka vägisi sisse.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #77
      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

      Peen level :D or am i missing something?
      Jagad meiega mõnd huvitavamat seiklust? ;p

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #78
        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        Peen level :D or am i missing something?
        Jagad meiega mõnd huvitavamat seiklust? ;p
        Ei ole peen level. Üks asi on muidugi kliima ja kohalike inimeste olek, aga peamine on siiski see, et mul on siin vähem inimesi, kellega oma efektiivsust täielikult ära hävitada. Vahel ikka satub kuidagi kahjuks/õnneks mingeid seiklusi, et päris igav ei oleks. Kuna enamus mu "epic" seiklusi on olnud alkoholiga seoses, siis ma ei arva, et neid väga awesome jagada on. Lastelastele neid kindlasti kunagi ei räägiks.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #79
          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

          Kuidas on esmamulje põrandaaluse donkisaidiga? :D
          Mis trenni teed seal ja mis üldse tehakse, taipoksi trennid on iga nurga peal?

          Comment

          • WeThePeople
            Vana Tegija
            • Mar 2010
            • 1163

            #80
            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

            Algselt postitas emmimees Vaata postitust
            Kuidas on esmamulje põrandaaluse donkisaidiga? :D
            Mis trenni teed seal ja mis üldse tehakse, taipoksi trennid on iga nurga peal?
            ja kas treeneriteks on ladyboyd?

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #81
              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
              Kuidas on esmamulje põrandaaluse donkisaidiga? :D
              Mis trenni teed seal ja mis üldse tehakse, taipoksi trennid on iga nurga peal?
              Jõusaal + jalgpall on kavas, eks-näis millal õnnestub. Peale tai poksi on ilmselt siin kõige populaarsem foot volleyball(pole aimugi, mis selle nimi tegelikult on).

              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              ja kas treeneriteks on ladyboyd?
              Obv.

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #82
                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                Mis muusikat kuulad?

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #83
                  Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                  Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                  Mis muusikat kuulad?
                  Üsna elektroonilist üldiselt. Varem kuulasin ainult dnb'd, aga see suri välja (imo). Progressive ja muud house'i alaliigid, joogise peaga lähevad standard klubihitid, võin ka samas Vello Orumetsa kuulata 4h järjest repeadi peal kui tuju tuleb. Viimati kuulasin 2 päeva järjest Andrea Bocelli feat. Sarah Brightmani ja siis järgneval päeval kuulasin Panacead.
                  Last edited by Spewmonkey; 07.04.11, 20:37.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #84
                    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                    Kui juba jutt muusika peale läks, siis mis dubstepist arvad?

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #85
                      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                      Üsna elektroonilist üldiselt. Varem kuulasin ainult dnb'd, aga see suri üsna välja.
                      TOP3 DNB lugu ?

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #86
                        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        Kui juba jutt muusika peale läks, siis mis dubstepist arvad?
                        Mõtlesin seda iseseisvaltki mainida, aga dubstepi maania on must täielikult mööda läinud. Ühte lugu olen kuulnud siiani, mis mulle meeldis.

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        TOP3 DNB lugu ?
                        Kuna nendega on nii palju mälestusi, siis ilmselgelt Found a lover ja Morning Light :D. Sealt see kõik algas. Muidu on võimatu valida, sest DNB'l on nii palju erinevaid alaliike, mis kõik mingil eri ajahetkel on sümpaatsed tundunud. Isegi Pendulum tegi kunagi head muusikat. Vahel kuulad sellist dnb'd, mida "normaalsed" inimesed kuulavad. Vahel kuulad sünget ja vihast astumist, nii et endal ka hirmus hakkab.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Ma ei viitsi rohkem lapata praegu, ma jäängi neid valima. Panacea on ilmselt kõige haigem karakter selles dnb maailmas. Näeb välja selline, et ta sööb beebisid hommikuks, õhtuks ja lõunaks, tegelikult elab lossis/mõisas ja on saksa aadlik. Eks nad kõik on omaette fruktid muidugi.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by Spewmonkey; 07.04.11, 21:19.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #87
                          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                          Mõtlesin seda iseseisvaltki mainida, aga dubstepi maania on must täielikult mööda läinud. Ühte lugu olen kuulnud siiani, mis mulle meeldis.
                          Ainuke dubi lugu mis mulle peale läheb :D

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #88
                            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                            dubstepiga see jama, et paljud ei oska sellejärgi tantsida ja sellepärast ei kuula kaa.. vb hakkab ikka meeldima:

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #89
                              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                              Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                              dubstepiga see jama, et paljud ei oska sellejärgi tantsida ja sellepärast ei kuula kaa.. vb hakkab ikka meeldima:

                              http://www.youtube.com/watch?v=gUYhWnTv2CU
                              Hahahahah. Youtubes kommentaar loo all: "THIS IS DIRTIER THAN FINGERING YOUR SISTER AND FINDING YOUR DADS WEDDING RING".
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #90
                                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                                HAHAHAHAHA, ma ei pannud tähelegi seda:D

                                Comment

                                Working...