Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #136
    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Viimase 2 nädala jooksul 2 päeva mänginud vist, needki olid sellepärast, et reload boonus viimasel sekundil ära clearida. Avasin praegu lobby, pilt hakkas ees virvendama, nii harjumatu. Proovin tunni-paari pärast uuesti. Mad grinder raisk.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #137
      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

      Eeldusel, et ma oleks keskmine 30+ aastane mees, kes armastab palavust, siis oleks ka Tai minu esimene valik. Krt teab, miks mulle asiaadid niivõrd meeldivad.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #138
        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

        Suht tore ja abivalmis rahvas pidi olema... endal ka sisimas unistus elada seal mõnda aega vähemasti.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #139
          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

          Nostalgia mees.

          [youtube]mday5L9viAg[/youtube]

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #140
            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Nostalgia mees.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Oeh-jah, olid ajad, olid majad.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #141
              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
              Oeh-jah, olid ajad, olid majad.
              Täpselt nii oligi. Kõigepealt läks maja ja siis ka korter tagantajärgi ja jäänud on ainult hingevalu+võlad ja nii 100k€ miinust.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #142
                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Täpselt nii oligi. Kõigepealt läks maja ja siis ka korter tagantajärgi ja jäänud on ainult hingevalu+võlad ja nii 100k€ miinust.
                Sa ikka ei taju biiti...:D

                Comment

                • low-flow
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1208

                  #143
                  Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                  Mäletan kui seda lugu esimest korda kuulsin, kusagil keskkooli lõpuklassis käisin, nädal aega julgelt käisin MP3 kõrvaklapp peas ringi. :D

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #144
                    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                    ...
                    Last edited by inward; 08.05.11, 23:48.

                    Comment

                    • siga
                      FPP Pro
                      • Dec 2010
                      • 251

                      #145
                      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                      Kas siis kui korterist välja saad, kas on tunne, et ümberringi on vaid vääratunud mõttemaailmaga perverdid?
                      Miks valida üldse Tai, kui seal on asiaatidest vast ühed koledaimad isendid?

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #146
                        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                        Algselt postitas siga Vaata postitust
                        Kas siis kui korterist välja saad, kas on tunne, et ümberringi on vaid vääratunud mõttemaailmaga perverdid?
                        Miks valida üldse Tai, kui seal on asiaatidest vast ühed koledaimad isendid?
                        Ei. Võib-olla olen ise nii väärastunud mõttemaailmaga, et ei saa aru lihtsalt, kes teab.
                        Nimeta need 3 kohta, kus on kõige ilusamad asiaadid, siis ma oskan paremini kommenteerida.

                        Comment

                        • Cheating
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2009
                          • 447

                          #147
                          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                          Algselt postitas siga Vaata postitust
                          Kas siis kui korterist välja saad, kas on tunne, et ümberringi on vaid vääratunud mõttemaailmaga perverdid?
                          Miks valida üldse Tai, kui seal on asiaatidest vast ühed koledaimad isendid?
                          Hmm..ka küsijal on väga vägev mõttemaailm.
                          Ma arvan, et inimeste välimus järgi ei vali keegi endale elukohta.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #148
                            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                            Btw Spew oled kunagi seadusega ka seal pahuksis olnud seal veedetud aja jooksul?

                            Nn. hiltonis seal öö veetnud ntx või mingi muu probleemi otsas olnud :D?

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #149
                              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                              Aeg hilinenud kuu kokkuvõtteks.


                              +1k rakebacki kopikatega

                              Üsna masendav kuu. Ainus eesmärk 50k täis mängida jäi täitmata, kasumit pole ka sittagi. Istu, 2.

                              Mai: mitte juua kanget alkoholi enne CL'i finaali. Mäng uuesti käima saada ja mingi rahuldav volüüm ette näidata.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #150
                                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Btw Spew oled kunagi seadusega ka seal pahuksis olnud seal veedetud aja jooksul?

                                Nn. hiltonis seal öö veetnud ntx või mingi muu probleemi otsas olnud :D?
                                Ühel ilusal päikesepaistelisel pühapäeva hommikul tegin silmad lahti kuskil külma kivipõranda peal mingi laua all. Natuke kogusin ennast, kontrollisin taskud läbi ja jõudsin järeldusele, et kõik asjad olid alles. Prille ei suutnud ainult kuskilt leida, seega nägemine oli üsna udune. Triiksärgi küljest leidsin sinna kleepunud nätsu. Siis kui juba törtsu reaalsust hakkas ajusoppi imbuma, avastasin, et jube palju mundris onusid jalutab minust edasi-tagasi mööda. Ajasin ennast lõpuks püsti ja leidsin mingi kontori moodi asja, kus härrased hommikukohvi rüüpasid. Seletasin eesti-inglise-tai-kehakeele combos, et kus perses mu prillid on, mis nali see on selline. Ilmselgelt polnud neil aimugi millest ma räägin ja nad ainult naersid mu üle. Tol hetkel välgatas lõplikult, et aeg on sealt kiiremas korras lahkuda. Saatsin nad siis torisedes eesti keeles pikalt ja tuiasin välisuksest välja. Välja jalutades vaatasin üle õla, leidsin maja seinalt sildi "Thong Lor police station" ja kiirendasin sammu. Üks nendest ilusatest hetkedest, mis sööbib elu lõpuni mällu. Kuidas ma sinna sain või miks ma kongis ei ärganud - seda ma ei saa kunagi teada.

                                Ps. selleks hetkeks olin juba umbes 6 kuud immigrant olnud ja sellegi eest pannakse trellide taha kuniks trahviraha ja lennukipileti ette näitad.
                                Last edited by Spewmonkey; 07.05.11, 16:50.

                                Comment

                                Working...