Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]
Viimase 2 nädala jooksul 2 päeva mänginud vist, needki olid sellepärast, et reload boonus viimasel sekundil ära clearida. Avasin praegu lobby, pilt hakkas ees virvendama, nii harjumatu. Proovin tunni-paari pärast uuesti. Mad grinder raisk.
Viimase 2 nädala jooksul 2 päeva mänginud vist, needki olid sellepärast, et reload boonus viimasel sekundil ära clearida. Avasin praegu lobby, pilt hakkas ees virvendama, nii harjumatu. Proovin tunni-paari pärast uuesti. Mad grinder raisk.

Comment