Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #376
    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    No tra, kui mul 3 tükki on, siis mõni nendest peab lõpuks tööle ka jääma :D. Kui ei jää, siis ma olen üsna kindel, et need hindud tänaval hakkavad garantiid pakkuma. Mitte optimistlikult, vaid realistlikult. Peksan nii kaua näkku ühe Rolexiga kuni garantii tekib või kell uuesti tööle hakkab.
    seal polegi iga teine tont taipoksija v?:D
    Last edited by IamAllin; 25.12.11, 23:08. Põhjus: ilma haššita

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #377
      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
      Ostsin 3 Rolexit. Kaks nendest on kullast rihmaga obv. Kannan korraga käte peal. Tahan sama cool olla kui Eesti kõige kuulsam kaalu-mittejälgija.
      aww, hater

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #378
        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

        endal 4-5 aastat vana rolex, kandnud pmst pole, töötab siiamaani..

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #379
          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          aww, hater
          Leia üks inimene maailmas, kes arvab, et sama kella ostmine erineva rihmaga on cool ja siis tule proovi uuesti.


          Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
          seal polegi iga teine tont taipoksija v?:D
          Kellade müüjad on hindud, mitte kohalikud.

          Comment

          Working...