Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #91
    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    dubstepiga see jama, et paljud ei oska sellejärgi tantsida ja sellepärast ei kuula kaa.. vb hakkab ikka meeldima:

    http://www.youtube.com/watch?v=gUYhWnTv2CU
    Meh, dunno, dubstepi järgi saab ainult pilves peaga õõtsuda imo.

    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Hahahahah. Youtubes kommentaar loo all: "THIS IS DIRTIER THAN FINGERING YOUR SISTER AND FINDING YOUR DADS WEDDING RING".
    Kommentaaride genereerimisel on dubstepi kuulajad üsna leidlikud:

    "Was so Dirty when my mum walked in, i quickly switched to my porn...."
    "Filthier than my browsing history"
    "the USA should have "dropped" this on Japan..."

    Knock knock
    Who's there?
    Rob?
    Rob Who?
    Robwobwobwobwobwobwobwob! (üks mu vaieldamatuid lemmikuid :D )

    ‎"wobbles harder than a giraffe with downsyndrome"

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ainuke dubi lugu mis mulle peale läheb :D

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Butnah.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #92
      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

      Cassava Poker $1 + $0.10 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1269635
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      Hero (BB): t1300 65 BBs
      BTN/SB: t1100 55 BBs

      Pre Flop: (t30) Hero is BB with 9 A
      BTN/SB raises to t60, Hero raises to t160, BTN/SB calls t100

      Flop: (t320) K 6 6 (2 players)
      Hero bets t240, BTN/SB calls t240

      Turn: (t800) 2 (2 players)
      Hero checks, BTN/SB checks

      River: (t800) 7 (2 players)
      Hero bets t800, BTN/SB calls t700 all in

      Final Pot: t2200
      Hero shows 9 A
      BTN/SB shows A 8
      Hero wins t2100
      (Rake: t100)
      Last edited by camu; 09.04.11, 20:39.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #93
        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

        Tegime HU-d! Ma võitsin ka mõne!

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #94
          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

          Pacific No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1269629
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          Hero (BTN/SB): t1340.00 67 BBs
          BB: t1060.00 53 BBs

          Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 7 2
          Hero raises to t60, BB calls t40

          Flop: (t120) 6 Q 9 (2 players)
          BB checks, Hero bets t60.00, BB raises to t160, Hero calls t100

          Turn: (t440) 9 (2 players)
          BB checks, Hero checks

          River: (t440) 4 (2 players)
          BB bets t280.00, Hero raises to t1120, BB folds

          Sick soulreadid $1 sng'des.

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #95
            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

            Ei ole viitsinud vahepeal kirjutada, jooks on olnud üsna halb ja ega enda mäng/volüüm ka A+ taseme lähedal ei ole. Viimased 3 päeva on õnneks näidanud kõigis kolmes valdkonnas paranemise märke:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by Spewmonkey; 16.04.11, 03:47.

            Comment

            • Liquicity
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 454

              #96
              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

              Lugesin ka su päevikut ja tekkisid mõned küsimused kuna br managmendi poolt tunnen sarnasusi ja ise mängin ka 6maxi.
              Kuidas mängid siis, kui teed kaotava sessi, kas on mingi stop loss buy innides või liigud limiidis hetkeks alla?
              Kuna 6max teadaolevalt variatsioonirikkam mäng , siis mitmel laual mängid ja kui saladus pole siis kuhu kanti statsid jäävad? kas oled loose või nit 6maxis.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #97
                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                Sa liquicity räägi parem kuidas seal Merges on, fishine jne? Pole siiamaani mu PM'ile vastanud ?

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #98
                  Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                  Söön eilset pizzat, joon breezerit ja kuulan Akoni SNL'i, üsna solid hommik. Chick hakkas koristama, sest talle ei meeldind, et taara igal pool vedeleb. Mingi tailaste thing, nad hakkavad alati hommikuti koristama või süüa tegema. 100% rahul ei ole, lootsin klubis sünnipäevalapse(mingid random naised tähistasid kellegi sünnipäeva seal) ära rääkida, et äkki ta tahab kingituseks meiega ühineda ja 3some linnukese kirja saada, but no such luck :(. Juuksurisse mineku peaks võib-olla edasi lükkama, sest mu ammu võssa kasvanud Bieberi soeng on väidetavalt üsna armas. Samas tegelikult võib enam-vähem rahule jääda, sest klubisse minnes oli puhtalt eesmärk keegi ilusaks juua, aga milf oli isegi hommikul solid 7/10. Tegin midagi, mida eriti tihti ei tee: käisin isegi väljas hommikust söömas temaga. Tavaliselt ma panen Akoni põhja, hakkan kõva häälega kaasa laulma(ma ei oska absoluutselt laulda obv) ja ootan kuni nad otsustavad, et ma olen retard.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #99
                    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                    Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                    Lugesin ka su päevikut ja tekkisid mõned küsimused kuna br managmendi poolt tunnen sarnasusi ja ise mängin ka 6maxi.
                    Kuidas mängid siis, kui teed kaotava sessi, kas on mingi stop loss buy innides või liigud limiidis hetkeks alla?
                    Kuna 6max teadaolevalt variatsioonirikkam mäng , siis mitmel laual mängid ja kui saladus pole siis kuhu kanti statsid jäävad? kas oled loose või nit 6maxis.
                    Oleneb. Stop-lossil ei näe eriti pointi, sest ilma rämedalt tiltamata ei ole võimalik liiga palju korraga kaotada. Samas kui bankroll 1k peale kukub, siis olude sunnil liigun nö. alla ikka ja nl100 ei puudu. Sellist BRM'i ma ei soovitaks ilmselgelt kellelegi. Stressi on liiga palju ja kui su winrate alla 5bb/100 on, siis pole sellel mingit mõtet. Mängin 7-9 lauda ja 24/20/4.
                    Last edited by Spewmonkey; 18.04.11, 07:41.

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #100
                      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                      pics

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #101
                        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                        pics
                        Didn't happen :(.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #102
                          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                          Kuidas grind seni edenenud - kui suur volüüm & profit?
                          Mis temperatuur väljas on atm? :P

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #103
                            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            Kuidas grind seni edenenud - kui suur volüüm & profit?
                            Mis temperatuur väljas on atm? :P
                            Sitasti. Volüüm on mingi 21k ja profit on +700 kopikatega vist. Kuna mul on 50k peale side-bet, siis tuleb kangutama hakata.
                            Temperatuur on toores ulme, kõrvetav päike ja 35 kraadi.

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #104
                              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                              Käisin vaatasin korduses Unitedi mängu ära. Läks nagu minema pidi. Veits põdesin, et äkki on homseks õlle pohm(viimane grindimise päev enne paari vaba päeva), aga see mure sai kärmelt lahendatud. Taldriku täis kohaliku toitu sisse, kõrvale kohustuslik vesi ja 5min hiljem olek oluliselt selgem.
                              Sain teel koju tuttava kokku, kes juhuslikult oli sportlikus riietuses, vist plaanis mõne tunni pärast Tai liigat vaatama minna vms. Lisaks nägin FA cupi karikat mingis rändbussis mööda sõitmas, cool story obv. Mainisin, et käisin ise ka mängu vaatamas, jäime siis arutama ja sain teada, et ta oli oma perseaugus(elas kuskil 30km äärelinnas) pidevalt käinud suvaliste kohalikega futsalit tagumas. Paar päeva tagasi kolis must 5min kaugusele elama + 2p2 mängud on ka must 2 rongipeatuse kaugusel, nii et loodetavasti on see viimane vajalik motivaator, et ma kunagi sinna mängima ka jõuaks. Butsad on lihtsalt tolmu kogunud alates sellest kui ma nad Eestist lasin aasta tagasi ära tuua, viimane aeg rannavormi ehitama hakata.

                              Pokker: kuidagi ikka edeneb häda-vaevu. Sain vahepeal siin veits halbu uudiseid, mis tekitasid stressi ja hävitavad mu bankrolli, nii et vana hea nl50-pro forever.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #105
                                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                                "She's 12 years old. She has three older brothers. They are now 27, 18 and 15 years old. It started with the middle brother. He was the first to rape her. The oldest brother eventually found out. He didn't put a stop to it. He too raped her. One day, by chance, the youngest brother saw her being raped. So he too raped her.

                                It went on for three years, which means she was first raped when she was nine years old. Two weeks ago, she went to see a doctor because of a viral infection. The doctor found out the truth. The authorities were informed. The brothers were arrested. The story became news.

                                Last week, officials went to visit the girl at her home. She was not there. Her ''guardians'' had kicked her out of the house. This was because she told on her brothers; because she has brought shame to the family."

                                "She shouldn't have brought shame to the family. She shouldn't have caused the loss of face. A good Thai daughter must keep skeletons in the closet - see no evil, hear no evil and speak no evil. Instead, she must suffer in silence under all the evil. It's called filial duty."

                                "Daughters forced into having sex with stepfathers, because filial duty dictates that they are slaves to the provider of the household. So show your gratitude."

                                "Study history and you will find out that if you fancy a girl, all you have to do is kidnap and rape her, and her family would be obliged to offer you their daughter's hand in marriage. This is to save face and family honour."

                                Culture and traditions ftw! Üsna huvitav riik ikka, pole midagi öelda.
                                Last edited by Spewmonkey; 24.04.11, 08:43.

                                Comment

                                Working...