Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]
Imo pildimaterjali võiks kasvõi enda jaoks salvestada, kunagi 10a pärast hea vaadata, tolleks ajaks ei mäelta niisam naljalt enam midagi sellest elust.
Imo pildimaterjali võiks kasvõi enda jaoks salvestada, kunagi 10a pärast hea vaadata, tolleks ajaks ei mäelta niisam naljalt enam midagi sellest elust.


Comment